• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
oky bernus,tak vecer :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak cooooooooo???? :confused: :confused: :confused: :confused:

ale uz som ta dala a dala som aj seba... :dizzy_face:
21. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuliak ahaaaaaaa ze si si dal zalezat, coooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked budeme robit nase male tak nepustim Mata dokym nebude z neho tiect aby sme mali kraaaasne mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,poviem mu,ze krasuliak to tak robi a hned mi vypali medzi oci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cipsus no to mu radsej nehovor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bernus radsej nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,lebo vie ze krasuliakovci su v irsku a este ma bude upodozrievat,ze co robim cele dni,ked on tazko maka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no to hej... :grinning: :grinning: :grinning:

dobre no tak podme papat bo ja zle vyzeram... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze ved on uz je za 15 minut doma,idem ja na ten puding pre seba spravit,nech veceriame pekne spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
papa
Drahy mi akurat volal,ze iba teraz vyrazil z prace,ze mali nadcas,joooj,cize este hodinu sama :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky cipsi, takže si sama, aj ja som ešte sama... teda vy ste tu toho dnes poídali :grinning:
21. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile: trosku som si vas pocitala dozadu a komu sa nepaci, ze sem chodime aj tehule aj mamicky, tak nech sem ani nekuka. :angry: :angry: :angry: :angry: my to tu s niektorymi kockami tahame uz viac ako rok, takze nam mozte paty oblizat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
21. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate :confused: :confused:
21. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf krpcek
kasli na to ved vies ze sa stale najde nejaky jedinec ktoremu nieco prekaza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby ja som zacala treti trimester a zachvilku koncime 7 mesiac.podla utz sme o tyzden vacsi tak uvidime ze kedy nakoniec sa dropcek vypita na svet :slight_smile:
21. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte..dnes ste tu toho pisali hodne.. :wink:

ako vidim tiez nejakej babe vadi ze sem chodim....kedze sme sa davnejsie pohadali a nevsima si ma :wink:
ale nechcem tu vyvolavat hadky :wink:

kojzarik....mam sa fajn :wink:
21. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, myslim ze mame pravo sem chodit vsetky a komu sa nepaci nech si trhne
21. mar 2009 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk fesandy, kuk nove foto malej, potom pisenm viac, len ju mam este na ciciku :sunglasses: a zle sa mi pise :grinning:
21. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulik uz som kukala, krasavica to je :dizzy_face:
21. mar 2009 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit a vas adamcek uz ma zubok? no toto..to snad neni mozne..ved nedavno ti tu svietilo ze 28 tt :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my napapani,vyrozpravani a mozem sa vam minutku venovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul,joooj malinka je krasnucka by som ju ponunkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul mala je strasne zlata. :dizzy_face: :dizzy_face:

kokso evitka, sak tvoj maly bude za cjvilu uz aj behat. :astonished:
21. mar 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu ci nie??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ak nie tak idem kuk film :wink: :wink: :wink:
21. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no nebudeme sa tu hadat tehulky netehulky maminky nemaminky :wink:
dici kokso ze 30tt :sweat_smile: ty to uz tiez mas nie na dlho :grinning: ja cem uz leto aj ked poviem vam ked tak rozmyslam nad porodom no neviem neviem :sweat_smile: ale cisarak urcite nechcem :sweat_smile:
krasulka mala je krasnucka :dizzy_face:
21. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka

aj mna tuskoro vsetci ignoruju? :frowning2:
21. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul..mala je zlatunkaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lov... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sak aj ty mas 28 tt :confused: to je skoro ako 30 tt :wink: a este ked ste vacsi,tak super.. :wink:
21. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu na skok,ale mala mi spi tak ze sa budi furt, chuda neviem co je zas taka nepokojna.
21. mar 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul,chyba jej ocinko... :wink:
21. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici aj mne :frowning2: :slight_smile:
21. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby uz mame zubok a dokonca sa mi uz pokusa plazit
21. mar 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok