• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
hej, hej, s tou rodinou :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato nebudeme jej dvihat telefon :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ved ona este aj teraz nam vola,ze ci mal moj Matulo rano ciapku(to este vtedy ked bolo chladnejsie)a,ze ci nosim pancuchy aby som neprechladla odspodu :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ona je velmi starostliva a to ja moc nemusim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. apr 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato no trosku som to poplietla ale vysomarili sme sa z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jasne urcite ked budeme byvat uz natrvalo na Orave,ze nebudeme v Irsku jasne,ze sa budeme s nimi castejsie stretavat,ved sesternica co byva nedaleko sa uz 5 rokov snazia o mimi a nic,teraz konecne otehotnela a v dec.potratila :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,tak dufam,ze sa nam to podari spolu a budeme si davat rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, tak to ani ja až tak nemusím, to trochu prehána... :sweat_smile:
jasné vysomárili, ved sa dohovoríme :grinning: :grinning: :grinning: no to hej, len nech sa vám to podarí, držím palce :wink:
14. apr 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato ano to ma normalne zabila s tym telefonatom,ale nastastie sa to uz viackrat neopakovalo,alebo ked sme tam a mama zacne nieco Matovi dirigovat on ju hned uzemni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale asi sa to inak nedá, ked ho má stále za malinkého, nesamostatného chlapca, je to strašné, dúfam, že my také nebudeme :wink:
14. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam take ozaj nebudem,ale tak zaaas to az tak strasne neprehane,niekedy sa nam aj tyzden a pol neozve :confused: :confused: :confused: a ked hej tak volame 10 sekund a uz no dobre pa,ale ked volame my to by vykecaaaaaaaaaaavala :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .No,Mato je najmladsi tak to mozno preto,ale ona vola aj jeho bratovi,ale tej jej teda pekne od srdca povie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Matulo je taky mierumilovnejsi tomu sa aj postazuje,co sa o jeho bratovi povedat neda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je veselo u vás :grinning: dobre moja idem ja už domeno, maj sa pekne a pekný večer prajem, papa :slight_smile:
14. apr 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato aaaale nie taka normalna rodinka nicim vynimocna :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pa aj tebe pekny vecer
14. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauu cipsi kolko vam dosla ESB? mne 209 kua :frowning2: a som setril si myslim :sweat_smile: ale uz je lcnejsia od aprila uvidime next month
14. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau krasuliak,nam prisla 98ecok,ale my mame maly bytik :wink: :wink: :wink:
14. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to vy tu preberate?aj ja cem vediet :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja kcem vediet :slight_smile:

dicinka,ako sa mame po sviatkoch??
14. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska..avoooj..faaaaajn..len manzelik dnes odisiel do BA :frowning2: a zase som ostala sama(s bruškom)robim poriadky..este aj teraz..lebo cez den som aj spala..musim si trosku schrupnut kazdy dnik poobede..tehotenstvo ma akosi vycerpava :wink:
14. apr 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovor...ze vycerpana? :wink: ..aj ja kcem byt vycerpana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
manzlel tam asi pracuje ze??ako casto je prec? :confused:
14. apr 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel tam pracuje,ano..tak na 14 dni chodi..cca..podla toho kolko maju ton vyviazane.. :frowning2: a 5 dni je doma... :frowning2:

babo akoby zo mna bralo energiu ,alebo co :angry: :wink:
14. apr 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka,velky den D sa blizi,uz vydrzis :slight_smile:
..preco nejdete zit do blavy,ked tam ma pracu..ste nerozmyslali nad tym?..drzi vas tu nieco??ak sa smiem pytat :sweat_smile:
14. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska..on robi manualne..na stavbe..a nemalo by vyznam sa tam stahovat...pretoze roboty maju teraz pomenej..ale stale je...a byty tam su nehorazne drahe...a do podnajmu ist byvat nechcem...lebo by to nebolo moje...a v blave nemam nikoho...od rodiny by sme boli...od priatelov..atd.. :frowning2:
manzel tam pracuje necely rok..a za ten cas 2 krat boli doma skoro mesiac...korunky treba..hlavne teraz..a pri nasich splatkach :frowning2:
15. apr 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,chapem dovod preco to riesite tak,len ked si pomyslim,ze by sme tak museli mi,bolo by mi smutno..
ale potom by som si pomyslela,ved je to len nacas,nebude tak navzdy :wink:
15. apr 2009 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vcera sme prisli domov, ale nic som nestihla.

dakujeme za gratulacie. :slight_smile:

musim ist zobudit malu, tak sa ozvem neskor poobede. pa
15. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek vitaj doma...teda vitajte :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpček, ahoooj, to je super, že ste domenka spolu :wink:
15. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek...hod nejaky fotky..nech vidime malu SABINKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ju nejako skryvas :wink:
15. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahokte

krpculik hod fotkyyyy..ja som uz tiez poriadne zvedavaaaa :wink:
15. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zatial len jedna, lebo muz si zobral fotak do roboty. neskor dam dalsie.
15. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek jaka je zlata..take krasne licka ma :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, ešte raz gratulujem jenádherná, prajem vela zdravia a nech pekne rastie... :slight_smile:
15. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek ta je uuplne naaaadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
15. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej akurat som prisla ku PC a pozeram,ze mame foteckuuu,joooooooj je naaaadhernaaaaa a tie liiicka,juuuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky cipsi, no veru malinký krpček je na zjedenie, je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok