• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krpcek malinka je zlatulinka, gratulujem este raz....na spapanie je, na pomojkanie....... vela zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babusky...vidim ze ste prkne sviatkovali...som si ani nestihla uvedomit ze uz som 32DC...cize minimalne 2 dni meskame...hmm... :confused: :confused: :confused: ale som testovala pred tyzdnom a vtedy nic...tak neviem...mam len jeden test...tak ak by vysiel pozit...a nemala by som dalsi...tak by som zosalela...tak asi este pockam...
15. apr 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek krasna je...zlatunka...vobec mi nepripada ako sest dnova...mala slecna...vcera o pol piatej sa kamoske narodil marko...2,85 kg a 46cm...drobcek....ale zdravucky...hlavne...
15. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, tak rychlo testni ved ked nahodou kupis test zajtra..

a kamoske gratulujem :grinning:
15. apr 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík, tak to je dobré znamenie, ked mešká, super :wink:
15. apr 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...meska meska...ale test negativny....dakujem za kamosku...
15. apr 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik jak negativny blbost, ciarka tam je len ju este nevidis :sunglasses:
15. apr 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne...nie je...to by som musela zaspat aby sa mi zasnivalo, ze su tam dve
15. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukriiiik ti vraviiiim...ta ciarka tam je ale ju este nevidis, ver mi :grinning:
15. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved este pockam...mozno som mala neskor ovu a este sme snazilkovali...tak pockam ci mrsina pride, ci ne...ale dnes ma bolel vajecnik...mozno som nachladnuta a mozno sa mrsina blizi...uvidime
15. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis cukrik, vyckaj este a potom daj vediet...
15. apr 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooojte.
cukrik a to je ovu test alebo tehotensky????
15. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak jasan,ze dam...komu inemu by som to vravela ako prvym, ked nie tu vam...predsa... :grinning:
15. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka tehotensky...uz som 32DC a vacsinou byvam 27-30, takze meska minimalne 2 dni
15. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik tak drzkam palce, tak to si naozaj skoro testla. Skus zajtra testnut a urcite tam budu //. Ja som dnes 33DC a na 30DC som si nasla tiez //. Tak som prestastna.
15. apr 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem majka :pensive:
15. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka dakujem, ale asi som ti nepridala naladu, kvoli smejkovy :pensive: :frowning2: tak prepac.
15. apr 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pravda ze si mi naladu nepridala, netajim sa tym, ale my sme sa o babo prestali snazit uz davno takze je to vpohode a nevie kedy sa snazit zacneme, momentalne na to nie je vhodne prostredie..
tesim sa s tebou...
kedy ides k lekarke?
15. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ideme.
15. apr 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj vediet ako si dopadla
15. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka tak gratulujeeeeeeeeem...som tu chvilu nebola...spadol mi net
15. apr 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik aj ty si zajtra hned sprav testik, nenatahuj sa. Bud tam budu alebo nebudu. Ale tiez si myslim, ze budu.
15. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa jeeej tak Ti gratulujeeeem,super a zajtra u dokyho len pozitivne spravy prajem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsinka dakujem
15. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked dnes nebol ani naznak tak myslim, ze nebudu...uvidim...pockam dlhsie, ci pride a potom sa uvidi...ak to vydrzim...a uz dalsi nemam doma...tak aj tak, az ked kupim..xi
15. apr 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ja tomu nerozumiem. Ty si 1x testla 6.3. to je nejaka blbost????
15. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka asi testovala pred mesiacom, preco by to mala byt blbost?
15. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...ja som naposledy testovala pred hodinou a tristvrte...a som 32DC...a vacsinou byvam 27-30, takze mi MS meska minimalne 2 dni...chapeme sa???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik majka myslela ten test co mas v albume ze je z teraz..nepochopila to
15. apr 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok