Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zlato115
17. apr 2009

cipsi, tak to poznám, aj mne drahý hovorí, že som celý den v robote na nete, tak doma by som sa mohla venovat jemu 😀 😀 😀 oni sú všetci rovnakí 😉 😉 😉
tak to sme natom rovnako, aj ja ranajkujem, tak dobrú chut 😵 😵 😵

cukruska ahojky, aj ja som v práci, ale to počasie ma mučí aj tak... ☹ ale už som rozmýšlala, že vypadnem skor domov, nechce sa mi tu byt do 5, tak pojdem aspon o 3 😉 😉 😉

cipsinka
17. apr 2009

myslis ten skener???

cipsinka
17. apr 2009

zlato ja chcem taku praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacu ako mas ty ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cukrus on ma tak dobre nabudil,ze este ani jeden raz pocas tychto dvoch mesiacov som nevynechala tak hadam neporusim tradiciu tak ma to tak nabudilo,vlaste raz som chybala ale to bol z kramov,ze ma hrozne brucho bolelo a bolo mi na vracanie 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
17. apr 2009

no ja uz vsetko pripravene tak idem papat ale samoska tu pri Vas,zlato dobru chut 😉 😉 😉 😉

cukruska1920
17. apr 2009

cipsi..hej..lebo stale sa mi nechce sediet tak niekedy aj stojim... vyzaruje to nieco?

zlato.. ja robim buduci tyzden len do druhej tak to bude pohodka

cipsinka
17. apr 2009

cukrus ja si myslim,ze to nevyzaruje nic nebezpecne,inak by sme s tym nemohli robit,nie??? 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
17. apr 2009

ved aj tehylky bezne v tescu alebo v inych obchodoch s tym robili,takze si myslim,ze urcite to nebezpecne nie je 😉 😉 😉 😉 .

Baby my sme kupili take malilinke cherry paradajocky,ze to som este nevidela,take su ako moj nechet 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

cukruska1920
17. apr 2009

cipsi..tak ok.. myslela som si len som si nebola ista...

zlato115
17. apr 2009

cipsi, dakujem 😉
tak k tým pokladniam, to neviem, ale tieš si myslím, že by to nemalo byt nebezpečné, to by už inak museli zakátzat 😅

cipsi, no ja pracujem vlastne u kamaráta, takže on je taký, že ked ma niečo bolí alebo potrebujem vybavit, tak nemá problém ma pustit, takže pohoda...

cukrus, to hej, ja mám každý den do 5 ☹

cukruska1920
17. apr 2009

zlato.. a kde robis?

cipsinka
17. apr 2009

cukrus a este ma napadlo tu v Irsku co mame tesco tak tam je ten skener prikovany oproti tebe,cize ked ides oskenovat tovar tak je vsetko na teba otocene 😉 😉 😉 😉

zlato115
17. apr 2009

cukrus, ja v realitnej kancelárii... 🙂

cukruska1920
17. apr 2009

hej? ja som sa vcera pytala kolegyni ze ci to ozaruje a ona na mna kuka ze ..co si tehotna??? 😀 vtipalek

zlato115
17. apr 2009

no tak asi by ti to dopriala aj ona 😉 😉 😉

cukruska1920
17. apr 2009

zlato.. keby sa mam podla toho riadit tak uz si namyslam ze som tehulka... posledne dva dni u mna platia same tehulky a maminky s drobcekmi... a dnes v noci sa mi snivalo ze som videla bociana...

cipsinka
17. apr 2009

cukrus keby som tvoja kolegyna aj mna by to napadlo 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
17. apr 2009

cukrus to je v pohodicke aj mne sa snivaju bludy,ze uz s Matkom mimino mame,ze kocikujeme,kupujeme vecicky a taaaak ted to je normalne 😉 😉 😉

cukruska1920
17. apr 2009

ok... lucim sa s vami ..idem pracovat... 😝 tak sa majte...

zlato115
17. apr 2009

cukrus, tak možno to je volajaké znamenie, ked to sú 2dni 😉 😉 😉

tak mne sa ešte až takto nesníva, ale ja si vačšinou sny ani nepamatám 😅 😅 😅

cukruska1920
17. apr 2009

ok...ja sa lucim...idem pracovat..tak sa majte

zlato115
17. apr 2009

cukrus, pekný den, aj ked pracovný, maj sa pekne, papa 🙂

cukrik580
17. apr 2009

ahojte...som tu ...ale len na skok...toto som varila a akurat papam a je to genialne http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6134

zlato115
17. apr 2009

cukrik, téééda, tak dakujem za typ 😉 😉 😉

dicinka1
17. apr 2009

baby,pridala som novu fotku bruška 😉

zlato115
17. apr 2009

dici, Emmka má pekný domček, pekne rastiete 😉 😉 😉 a máte krásnu autosedačku, aby som nezabudla 🙂 🙂 🙂

dicinka1
17. apr 2009

dakujem 😉 dakujem 😉 snažime sa... 😉

zlato115
17. apr 2009

len sa pekne snažte a hlavne odpočívajte 😉 😉 😉 a ako sa inak máte, ako varujete???

dicinka1
17. apr 2009

jasne..uz ma berie na spanie..tak ja sa poberiem..bru nocinku 😔

zlato115
17. apr 2009

ok, tak sa dobre vyspinkajte, dobrú noc, pa 🙂

cukrik580
17. apr 2009

zlato je to faaaaakt perfektne...len som nemala cerstvu bylinku...ale neva...nedala som korenie ale iba oregano a sol...a syr som nepostruhala, ale dala som na platky...to je jedno...a ak by si to chcela robit, tak ked kupis tie cestoviny...v tescu stoja 50 korun, ale uuuuplne staci pol balenia...ja teraz rozmyslam, co s tou druhou polovicou...ale asi zapeciem v nedelu so syrom, alebo s morcadellou...alebo neviem co vymyslim...skoda vyhodit...presna polovica mi zostala...