• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
vidis mimus ako si si ho zapamatala a my z toho robime takee halooooooooooooooooo,lenze vies my s Matulom takto rodinu vidime iba na takychto oslavach,to samoska neratam jeho brata,mamu a babku ale jeho tetky a taaak a to tak klebetnice aaaaaale ved to poznaaaas sa tvaria ako sa na nas tesia a hned budu ohovaracky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty ides rovno k veci,ze penis alebo vagiina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa narehotala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi hej viem viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
booze ze 17tt hehe :grinning: :grinning: :grinning:

cispi ja stale neviem o com je rec, o nejakom saku a svadbe ale co s tym sakom to neviem, prosim o vysvetlenie :rolling_eyes:
20. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo si čakala, čo majú robiť v ich veku, to len samé kvaaak kvaak
20. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,no ja mam taky isty problem..ja moju marodku ani nevidim...vsetko mi stahuju za hypo :wink: tak preto..a mi ju mame zo stavebnej ..a ta ma byt vyplatena 15-teho :frowning2:
20. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim ze som vas tu stihla vsetky....

mimus a vieme uz co to bude ci mala susulka alebo susulik :grinning:

cipsus perfis fotka!!! a vyrehotana som preto lebo uz nevladzem :grinning: :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:

a berni kde si???? :astonished: ts to je drzosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tu si moje čokoládové :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my ju mame z banky, a mame tam nejake peniazky ale len asi 11 000 a nam tahaju 14 500 tak potrebujeme dolozit z mojej podpory, len dufam ze stihne prist inak bude los problemos, lebo okrem toho tento mesiac nevyplatime asi nic ine :pensive:

mimi ja si myslim ze susulka, vsetky tu maju dievcatka, budes mat aj ty :grinning: :grinning: :grinning:
nelus ide o to,ze moj drahy nebude mat na bratovej svadbe sako a ked sme to povedali jeho mame tak bolo haloooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,ale bude mat normalne pasikave gate,ciernu koselu,opasok a fialovu kravatu,cize bude smrncovnyy,len si nedava sako lebo nema a ani nechce lebo bude horuco,tak to je moja dilema dna,ze ci to je takyy ,,trapas,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ze ci iba my s drahym sme taki zaostalii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nely aj ja som dnes mrkla na jednu a že koľko má tt? bola som prekvapená, tak som potom mrkla na moje, že koľko :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi a idete priamo na svadbu alebo len gratulovat alebo ako?
20. apr 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernus dik za foto :wink: :wink: :wink: :wink:

co budete mat vsetky dievcatka???a mne uz nevyjde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimiiii len nech rastie, xixi, v lete ked prideme dame zase stretko na pivku setky ako predtym...nech nalapem nejake bacili zase :wink:
20. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipi aj tebe vyjde, setky co tu chodime budeme mat dievcatka, uvidis :wink:
20. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pretusik bude mat dievcatko, sa stavim :grinning:
nely nie ideme normalne na svadbu,ved to je jeho brat :grinning: :wink: :wink: :wink:
cipsi to je asi národný zvyk, a ako prišla zmena storočia, tak treba zmeniť aj toto, ak sa mohlo zmeniť z SK na €, tak čo by aj nie to že sako netreba :wink:
20. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ale vela ludi mi hovorilo,ze nemalo sako a taaaaaaaaa mna by to ani nenapadlo nieco take riesit ci ano alebo nie sako ale to len svokra haluziii,ved Matulo je mlady tak co :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten mesiac počkáme a uvidíme čo to bude, keď ja ani už neviem čo chcem :confused:
20. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj :sweat_smile: :sweat_smile: citam medzi riadkami..
hm..no neviem no...hm..
ako my ideme tiez v lete kamaratovi na svadbu a teda moj drahy sako normalne bude mat a vyzera to tak ze koselu s dlhym rukavom, aspon na obrad, potom si sako moze dat vklude dole.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake mena sa Ti pacia mimi daj nejake do eteru a nepovedz,ze ich je vela aspon daco nam napis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si musela precitat co ste tu popisali, lebo uz som sa opytala tu istu otazku, no strasne
hej a chudák bude mať fleky pod pazuchamy, bo v teplote treba mať aj tielko aj košelu aj vestu a aj sako, ta čo im šibe???
cipsus kedze nebude zenich podla mna by mohol byt bez saka :wink:
20. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si sa pýtala berni? ja nič nevidím, či to bolo kedy??
mimi a naco tielko? to nemal moj ani na svadbe a vesta nie je podmienka, ako ani kravata...
teraz sa vydavala kamoska a jej drahy-zenich, mal oranzovu koselu a nemal ani kravatu ani vestu..ale ako uprimne, vyzeralo to otrasne bez kravaty, aspon tu mohol prekusnut aspon na obrade
a kde to sako zozeniem hmmmmmmmmm??Ked gate sme kupovali zvlast a v tom obchode saka nemali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ma cieren paskave gate a hadam mu k tomu nedam cisto cierne sako,ved bude ako z cirkusu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, vyfot a daj do albumu ake gate, skorej ti budeme vediet poradit, ale pokial nie je zenich, ani svedok ani nic podobne, myslim ze na jednom saku nezalezi
keď ja nemám žiadne menááááá :frowning2: :frowning2: :frowning2: stále nejaké iné myslím,nie je nič stále :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok