• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
mim som sa pytala ci susulka alebo susulik...a ze cokoladka sa tu rehlim jak svinka svinska :grinning:, ale vcera som behala za autobusom jak lan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:nie?
moj mal tielko on rad nosi tielka... aj v lete aspon vsiakne pot a nema vyrazky na chrbte a je to zdravsie :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to tak kedysi bolo, ešte kus a dajú chlapovi overal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bez kravaty???????????/Tak to uz je trosku moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

bernusik,ze aj ja si myslim,len nevieme ci nahodu nebude aj svedok,ale samozrejeme nam nikto nevolal,ze ci Mato bude svedok to iba vcera svokra povedala,ze bude aj svedok :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,ale Mato nema tu koselu rozgajdanu,ze by vyzeral ako gajdak a aj tak mali nam dat vedie,ze chcu Mata za svedka no nie???
to hej to hej, to teda bolo, moj tielka neznasa, ani ich doma nema, len dva, co som mu teraz kupila na leto, take nie s tie klasicke tielka pod kosele ale take tricka bez rukavou..
20. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no toto milujem to je hrozne... a ked chceli aby bol svedok mali skor povedat a ked nepovedali skor nech mu kupia sako, ked chcu aby mal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi pokial bude svedok tak to sako by sa mu teda mat patrilo..
ale to vam teda ver mali dat vediet, ja na vasom mieste by som teda zavolala jeho bratovi a priamo sa ho na to opytala...
jáj? tak uvidíme, čo už ...ja som to nazvala už ako povedali deti v škôlke vo filme :grinning:
drahá to bolo predvčerom :sweat_smile: :grinning: torška som ťa popohnala, ale stihla si, keď ťa videl šofér tal musel počkať :grinning:
mimus,ze overaal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale uz na to serem bude bez saka a hotovo je mlady,zdatny,pekny tak nech sa ukzuje a nie skriva za sako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ja tiez nebudem mat robu ako z filmu.

Nelus mam ho odfoteneho aj obeceneho v tom,ale mam to v mobile,serem uz na to jooj ta svokra vie len nervy zrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svedok? oooo tak to už je inééé :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh na to sú svokry :grinning:
20. apr 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj mim jasne predvcerom, ale ked tie dni su take rovnake....a preco myslis ze ma musel pockat ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to bud som taka krasna, alebo skor smiesna som bola a myslim ze to bolo to druhe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som si najradsej na tu nasu svadbu co ideme obliekla tiez svadobne saty..ked mne sa tie spolocenske nejako nepacia, blee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: ty šiša :grinning: asi sa bál že mu skočíš pod kolesá :grinning:
20. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus a to uz idete teraz v juni ? nie?
nely,ze to je riadna drzost,ze sa to dozvedame od jeho matky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale od neho sa to dalo cakat oni si myslia,ze vsetci budu skakat ako oni budu dirigovat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
nely ta prečo aké máš?
no tak my to sako asi pojdeme pozriet ale pochybujem,ze take zozenieme.

Prisiel mi drahy tak padaaaam pa zajtra :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie berni v auguste ideme...
8.8.

mimi praveze ziadne, tie co mam sa do nich vojdem ako parok do creva, a co som mala popolnocne su kratke a ja chcem dlhe..
co som si ale pozerala na nete ze by som si kupila alebo pozicala, tak sa mi moc nepacia, len svadobne, co by nebol problem keby boli slabo ruzove, slabo zelenkave alebo maslove..
pacia sa mi jedne ale, zlte, len neviem ako v nich budem vyzerat a druhe slabo ruzove, tie su spolocenske klasika..
no neviem, uvidime ked pojdem v juli skusat...
20. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čaaaaaaaaaaaf chrumka
20. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa cipsi a drz sa a zavolaj svagorvi, nech vam to ozrejmi aby ste to sako zbytocne nekupovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však do tej doby nájdeš určite niečo
20. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha, ak budu na to peniaze, ked nie, budem musiet schudnut alebo obliect kratke a tie nechcem :frowning2:
20. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je sila ze este ona musi volat, ci ho chcu za svedka ... :rolling_eyes:
20. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne ahooj cipsus :sunglasses:
20. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aby neostal prekvapeny ked mu to den pred svadbou vybalia..a budu sa odvolavat na to ze im to oznamila jeho matka
20. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem sa venovat drahemu, zatim sa majte..papa
20. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jooo helou
20. apr 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre nelus chod... pekny vecer
uz aj ja idem bo mam pracu tak papapapapa
cauky cau aj tebe mimus
som to akurat prediskutovala s Matom pri cigaretke a povedal,ze sako si neda aj keby sa vsetci na hlavu postavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a,ze take aj tak nemaju ale,ze na vestu by sa este dal nahovorit vesta bude v pohode nie?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok