• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
a tiez ma uz boli brucho jak keby som rodit isla
21. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik a kde pracujes??? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No my nastastie na strave a inych veciach setrit nemusiime,no aspon zatial :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
my sme boli na nákupe pred šibačkou a prišli na náštevu naši, takže tieš nám priviezli všeličo, takže máme plno... na nákup neplánujeme tak skoro...

cipsi, aj mne meškajú, ale očakávamm ich, že prídu... :unamused:
no my sme sa min mesiac vybuchali z penazi...tiez stk a veci tomu podobne...este aj vybavene sme to mali, preventivne, takze do vacku daco...no akoze ja mam daco esste odlozene...ale tak bez kofolky nemozem byt...ale aj na to mam odlozene...na vsetko...len na vsetko menej ako obvykle...na benzin skoro o polovicu menej..xi...to som zatrhla...ved je teplo...aj peso sa da chodit...
21. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme STK vybavit nemali cez koho, kezde tu nikoho nepozname, a oprava pocitam tak cca 2000-4000kc, nie su to drahe veci, len kolko bude pytat za robotu som zvedava..este ze budu vracat dane inak by bol problem...
bez benzinu by sme sa my nepohli, teda manzel nie, kedze dochadza do prace 42km, a odtialto autobus alebo vlak nehrozi..a peso asi tiez nie :sweat_smile:
21. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato aj ja ich ocakavam a dnes aj riden citim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,ale este by mohli aspon jeden den pockat,ked mi pridu vo stvrtok budem maximalne spokojna,lebo idem cvicit a s kramamy a v bolestiach mozem na to zabudnut :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jaaaaj vcera som si perfektne pocvicila ,trener ma pochvalil ked sme robili jeden cvik,ze excelentne som ho odcvicila tak som tam raaaaaaaaaastla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to ma chvalil pred vsetkymi,vsetci na mna hladeli :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco ze kolko?doobeda,alebo teda na obed, s nasimi a s dedkom a poobede s kamosmi...asi...no robim v jednej firmicke, vyrabame bezpecnostne prvky do aut...aj ked skolu mam na nieco lepsie...ale toto ma celkom bavi...uz som tam akurat dnes 15 mesiacov...
21. apr 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti nezavidim...mne vracali...ale len tisicka to vysla...33.83 eur...cize nic moc...som cakala viac...a na vyplate som to ani nezbadala...oje.avaju jak sa len da....

sikulka cipsus :sunglasses:
21. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,my tu auticko nemame,cize nemusime ani na beznin davat a tu nam nejako nechyba kazde dve min.tu chodi autobus :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a doma auticko mame cize to su ine palky ked ideme na dva tyzdne ved sme skoro stale v aute,tak vzdy tak 5 tis.padlo a aj viac to sme take bocaky ani neratali,ked sme tankovali za 300 alebo taaak :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne budu vracat cca 2200kc a manzelovi cez 5000kc...my si uplatnujeme hypoteku a zivotne poistenie, tak sme si museli dane podavat sami cize nam ich vyplatia az zaciatkom maja..

ckrik, ze kolko budes oslavovat, ako kolko rokov budes mat :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to zrut veru...najsamvacsi...do kedy planujete byt za hranicami nasej drahej republiky a kedy asi planujete nastalo prist home?
21. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... :grinning: :grinning: :grinning: 16.05.2009 budem mat 22 rokov... :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej cukrik ty si taka jak ja (trosku starsia) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som nevedela, ze aj hypoteka sa da...ci to len v cechach?
21. apr 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas kolko?
21. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cukrik, mozes si odcitat uroky z hypoteky, normalne to ide vsade...

ja budem mat 9.9. 22rokov
21. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ano nely ta dobre opravila pytala som sa,ze kolko rockov budes mat :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Cukrik no do kedy tu planujeme byt to ani sami nevieme,pred mesiacom to vyzeralo,ze budeme uz musiet ist na stalo domov :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,ale nastastie vsetko dobre dopadlo,cize nic sa nekonaaa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: No a ked otehotniem,nakupim vecicky a letiime domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 26.9. 23 rokoooov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete na co sa tesim? ked kupime foliu do bazenu, napustim ho a budem sa tam vyvalovat na nafukovacke a opalovat sa, jaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky sme tu septembroveee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre to mas naplanovane ty stara ´baba oproti nam...xi.....

nely to som nevedela...pekny datum...

ok babuse...ja uz idem do sprchy...a tak...uvidim ako stihnem...mozno sa ozvem este...ale asi ee...musim ist este do obchodu...kupit si vodicku...
21. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky nie cipsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a este na cigaretku si musim najst cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem cukrik, tiez si myslim :grinning: :grinning: :grinning:

cukrik len sa pekne osprs a nakup si kofolky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja chcem bazeeeen,moji rodicia maju a to je super este maju aj vyhrevne kolektory,cize vodicka je tepluckaaa.Mna drahy lame aby sme si aj my spravili bazen,len na Orave neviem kolko sa v tom bazene budeme kupat,ked tam nie su az take horucavy ako v LV :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,tak neviem este o tom musime porozmyslat,ale zly napad to nie je hlavne ked budu deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .To vy ste tam mali ten bazen,ked ste domcek kupovali???
21. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nene...kofolku az po robotke...daku neperlivu mineralku si behnem kupit do prace...
21. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha cukrik ty si majova nejako som pozabudla,ma nely zmiatla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ok...iswm...pP
hej cipsi mali sme ho tu, ale cela folia vnutorna je roztrhana a treba aj nove cerpadlo s filtrom, co vyjde tak cca 3000kc spolu..ja by som chcela prave nie tento ale klasika laminatovy...ze by tam nebola tato folia, lebo to mi pride ze kazdy rok treba kupovat novu asi... :grinning:
ale to je hudba buducnosti a chcela by som ho kryty..a vyhrievany tiez xixi.. :grinning: :grinning:
tak prijemnu roboticku a nech ti to rychlo ubehne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj moj chce kryty ja neviem ci si mysli,ze kradneme alebo co,ved na dom budeme potrebovat peniaze a nie este na kryty bazen :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok