• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
papa všetky
20. apr 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesta? len aby nebolo prečančaný
20. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to len taku nejaku jemnu,ved stvrtok pojdeme a hadam nieco najdeme a drahy hovori,ze uz sa mam na to vykaslat a netrapit sa nad tym :wink: :wink: :wink: :wink: uz naozaj idem pa zajtra :wink:
20. apr 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa, ja len preto vravím, že aby nebolo veľa keď má páskované nohavky, ale neviem nevidela som ich :confused:
20. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a ja som teraz prišla na jednu vec, čo mám foto z utz, tak tam je akurát otočené chrbtom, tak zajtra dám tú druhú ešte..teraz som tak pozrela lepšie a som to odhalila..a ja že prečo mi vraví dr. že doma môžte lúštiť :grinning:
20. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...co varite??ja som spravila kuraciu polievocku so zeleninkou, zeleninove ryzoto s kur. maskom a zeleninove rezne...mnamka...
21. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,

ako sa mame??

cukrik ja idem robit grilovane kridelka s couscousom :wink: :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus pozerala som si novu fotku miminka,ake to je zlate uplne mi to pride akoby robilo brusaky ako mal nozicky hore :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, takže ja nevarím, kedže som v práci, ale niečo dobré by som si dala :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ako to chuti ten kuskus...ja som to nikdy nejedla...
21. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cukrik chuti to v pohode skoro ako ryza ja to ochutim este maslom alebo solou ako je pisane na obale a je to mnamka,ja to jem aj same,ze si zarobim do taniera a mam zdravu papu :wink: :wink: :wink:
21. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlato aj ja by som si nieco dobre dala ale v chladnicke mame chudobu a biedu iba par jogurtov a nejaku salamu a to ideme na velky nakup az vo stvrtok :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, vy mi tu robíte chútky, už som hladnááá :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha...co by som za to dala, ze velky nakup..xixi...tento mesiac nemame narok..xi...tak musim varit zo zasob...hlavne ze sme vcera kupili cerstvy chlebik a kym sme prisli domov, tak bola z neho polovicka..xi...cerstvy teply akurat z pece vytiahnuty...jak palil..xi
21. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi máme v chladničke všetko možné aj nemožné asi, ale ja by som si dala niečo čo tam nie je, ale pravdu povedat ani neviem čo... ale asi si odbehnem z práce a pojdem si niečo kúpit, niakú hotovku :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja dneska planujem na veceru chinu, ak nic v chladnicke nenajde co by som dala dokopy :grinning:
21. apr 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik no my vzdy chodime na velke tyzdnove nakupy cca 40ecok,ale tak len zeleninka a ovocie a jogurty kolko stoja :wink: .Viete co by som si dala ja PARENICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,boze babka mi uz hovorila,ze mi nakupila to sa zase dozerem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ahojky nelus :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi..
parenicu ma rad moj drahy, ja som najnovsie na udene korbaciky :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maminke a ocinovi som nakazala segediiiin a babicke zajaca na smotane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzdy sa nas pytaju,ze co nam maju uvarit,tak my si povieme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus mne to je jedno aj udene korbaciky aj neudene ale ta parenicaaaaa,tu som to este nevidela a taaak by som si ju dala :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
21. apr 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cispi to sa aj moja mamka pyta stale co ma uvarit, tak si nakazeme ked mame nejake speci poziadavky :grinning: :grinning: :grinning:
ked to nemusim varit ja, preco ni?? :grinning:
21. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi, tak tú parenicu máme my v chladničke, pošlem ti??? :wink: :wink: :wink:

aj nás sa pýtajú čo nám majú pripravit dobré, načo máme chut...
21. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja take jedla ako segedin,zajac na smotane a taketo ,,takze,,veci pre mna neviem varit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,takze otravujm s tym rodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ved to je jasneeeee...xixi...ja by som to mozno aj zvladla, ale vies, lenivost je silnejsia :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj nelus...

no sak aj my chodime...ale tento mesiac menej ...bohuzel...musim setrit...o mesiac mam narodky.....a chcela by som mensiu oslavku daku...kamosim, rodina...ale len tak, ze sa stretneme...napapame, ozerieme :grinning:
zlato ak budes taka zlata,tak posli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale kym by mi dosla tak by bola aj zelena ale ved za 14 dni sa hned vrhnem na Zlatych pieskoch do Tesca a kym prideme domov sa budem zabavat zranim pareniiic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj cukrik..

cukrik, setrit musi kazdy neboj :wink: teda skoro kazdy..my sme si urobili tento mesiac jeden nakup za 1100kc a to nam musi stacit..davame uz len na benzin aby sme nejako prezili do dalsej vyplaty a to nehovorim o tom ze nam treba este nechat opravit auto, ktore nepreslo cez STK
21. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik a kolko budes oslavovat?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Boze ja som pred 4 dnami mala dostat kramy a dnes ma boli brucho na roztrhnutie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,ale cim dlhsie mi budy meskat tym lepsie lebo ich nebudem mat potom celu dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa zdrzim troooosicku dlhsie...idem na bus, co ide o hodku neskor...nechce sa mi tam kvasit na tom slnku v robote...aspon menej vyfajcim..
21. apr 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja dneka beriem poslednu tbl HAK tak som zvedava ako mi nabehne cyklus, snad sa upravi.. :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok