Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

nelynka
21. apr 2009

pozri, ked ti meska je to Ok, ale aspon ti nemeska hodinu a nehystercis uz tu ze si tehotna a testujes ako diva a neviem co...
mna to tiez nebavi a neznasam take peripetie ako pises okolo toho, potom su len viacej zdeptane a viacej sa im nedari ako dari..
ako nepoviem holky s PCO, co su radi ked vedie ci mali ovulku abo ne, to chapem, ale normalna zdrava holka...??
naco????

cipsinka
21. apr 2009

tak,tak nely mne kym nebude meskat aspon dva tyzdne netestnem ani keby neviem co a som si ista,ze nic sa nesmyklo,cize pohodicka,fakt nemam rada taketo hysterie a baby ani nevedia ako si vsetko zhorsuju 😉 😉 😉 😉

cipsinka
21. apr 2009

nely co je to PCO 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

nelynka
21. apr 2009

tak tak veru nevedia, ale neboj, aj oni na to pridu, len aby uz nebolo neskoro...

bernusik neviem kde je, mimusik uz tiez bude maminka coskoro...zlato sa asi venuje drahemu a cukrik je asi v praci, nie? myslim ze je v praci...

nelynka
21. apr 2009

krasulka dala nove fotky malej, boze ten nostek cela mama, zlatunka je

cipsinka
21. apr 2009

no idem aj ja k tomu mojmu stareemu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,dnes mi sam povedal,ved len si konikuj mne ide aj tak serial,najprv Simpsonovci a teraz Smallville to mu ide vzdy iba utorok tak mam aj vecer na konika 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz idem este trosku pobrusakovat dobru nocku pa 🙂 🙂 🙂

nelynka
21. apr 2009

PCO, je polycystice ovarie myslim tak sa to vola, su to vlastne cysty na vajecnikoch alebo nieco take, ktore brania uvolnovaniu a dozrievaniu vajicka a tym aj ovulke a tym aj oplodneniu..
chapem baby ked si tak meraju BT, lebo raz ovulku mat mozu, potom aj pol roka nemusia.alebo ju nemusia mat vobec

dicinka1
21. apr 2009

babyyyyyyyyyyyyy..nasa hotelacka uz mala babo 😵 😵 😵

"moje meno je Adam a prisiel som na svet 20.4. o 22.45 h - cis.rezom. Moje chlapske miery su 3820 g a 51 cm, hotelacka, sme ok"

nelynka
21. apr 2009

hotelacka???javascript:addEmoticon('😀','vBody')
jeeeeej ze gratulujemeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

vidis cipsi, dalsia mamina 😀 😀

dicinka1
21. apr 2009

som kukala na aprilovky,ako tam rodia..ako na beziacom pase... 😀

uz aj majovky maju 3 miminka tušim 😕 😵

nelynka
21. apr 2009

supeeer...xixi...
im to ide..

cukrik580
22. apr 2009

ahojjte...nikde nikto??

cukrik580
22. apr 2009

asi len ja tu nemozem spavat...hej vy klebetnice klebetne, som bola v praci...a vecer uz grogy a aj tak ma sem drahy nechcel pustit...uz mam aj kolac upeceny...to budu ranajky... 😝 som v lidli kupila taky, ze pridaj deci mlieka, zamiesaj a v tej nadobe aj upec a stalo to len jedno ojro...

hotelacke gratulatione...pekne miery

nelynka
22. apr 2009

ahojte
cukrik ved som vravela ze si asi v praci 😉
tak si super nakupil xexe, to som ani este nevidela taky kolac..juuu..ja som vcera urobila zemiakove placky, stary sa nachmatal jak keby rok nejedol a naplnila oplatky s orechovou plnkou tak bola vecer zranica a je este aj teraz 😀

cukrik580
22. apr 2009

ja zachvilku dozerkam kolacik...je to mnamka...mnam mnam...aj drahy si vzal do prace...

nelynka
22. apr 2009

to je super..ja sa idem osprchovat, oholit nohy a supem zobudit stareho, chcem ist na gyndu konecne na preventivku po dvoch rokoch, zmeni gynekologa hlavne a nejake vybavovacky este a potom dokoncit plotik, porylovat, nasadit zeleninku a tesit sa z toho 😀

cukrik580
22. apr 2009

ok...tak pekny dnik...pa

mimusa4
22. apr 2009

ahooooj...te.. 🙂
už hotelačka? pekneeee, tak gratulujemeeeee 😵

cukrik580
22. apr 2009

boze ludia...pozeram mash...na prime...skoro som sa pocikala od smiechu... 😀

mimusa4
22. apr 2009

staré ale dobre 😀

nelynka
22. apr 2009

cukrik ale ja som sa este nelucila... 😀

ahoj mimi..

no mna ten serial nikdy nijako nebral...

cukrik580
22. apr 2009

ok nely...ja som myslela, ze hej...tak vitaj spat 😝 😝 😝

nelynka
22. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

cukrik580
22. apr 2009

jaaaaj...som sa zdrzala na jednej strake...strasne ma bavi robit akrylove, pripadne gelove nechty a som sa tak zacitala do noviniek...to by ma bavilo asi robit normalne...ale nemam ani kurz ani kde sa zamestnat...fňu fňu 😒 😒

dicinka1
22. apr 2009

no to ste mali vcera pozerat CHODILI SME SPOLU na STV1 😵 😀 😀 😀 😀 by ste sa posikali 😝

bol tam MARIAN CIKOVSKY 😵 😀 😀 😀 a igor timko 😀

TAK MA pali zaha,ze uz nevydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim..fuuuuuuuuuuuuuuuj!Uz nech je mala na svete,lebo zosivejem ☹

cukrik580
22. apr 2009

dici to uz vydrz...uz len chvilocku oproti tomu, co mas za sebou.. 😉 😉 .

zlato115
22. apr 2009

Ahojte...

cukrík ja si robím sama gelové necty, nemám kurz nič, ale je to sranda... takže viem ako sa lahko zabudnút na takých stránkach 😀 😀 😀

dici, veru, tak už to máš iba kúsok do ciela, to vydržíš 😉

cukrik580
22. apr 2009

ze to je paradicka zlato... 😉 😉

dicinka1
22. apr 2009

dakujem baby za podporu.. 😉 cenim si to..

som stastna,ze som tehu,nie ze si to vysvetlite inac.....ale uz ma to fakt stve,lebo vydrzat sa to neda....fakt..v noci spim skoro po sediacky..a aj tak sa mi ta kyselina dostava hore... ☹ 😠

ked je to pravda,ze ak pali zaha male sa narodi vlasate,tak moja babika uz bude mat vlasky az po pas 😀

zlato115
22. apr 2009

cukrik, je to parádička, aspon mne to tak vyhovuje, spravím si nové kedy chcem a aké chcem a aj ma to baví... aj ty si už robíš, alebo by si si eštelen chcela kúpit??? 🙂

dici, neboj nevysvetláme si to v zlom, určite to je tažké, ale zvládneš to a aj malinká... no tak čo ty vieš, možno bude mat po pás 😀 😀 😀