Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cukrik580
22. apr 2009

aspon jej nebude zima na hlavicku dici...neboj, pochopili sme...ty to zvladnes...uz to mate za par... 😀 😀 😀

cukrik580
22. apr 2009

ja si uz robievam asi 7-8 rokov...najprv som si len lepila a teraz asi 4-5 rokov aj akryl a nejake 2 roky aj gel...

zlato115
22. apr 2009

no tak to si šikulka... ja si robím krátko asi od začiatku roka... tieš som si volakedy lepila, kedisi ked som spievala, aby to lepšie vyzeralo 😀 ale toto je lepšie... mám doma tieš akryl ale ešte som to neskúšala, ja si robím iba s gelom 😉 a máš nejaké dobré stránky s nápadnmi??? porad 😉

cipsinka
22. apr 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
22. apr 2009

cipsi, ahoj, kde sa nám dnes flákaš, ako sa máš??? 🙂

cukrik580
22. apr 2009

ahoj

aka som sikulka...zlomila som skleneny pilnik...ale stal len tridsat korun, tak pohoda...
http://d-nails.sk/oscommerce/index.php?cPath=48...

http://www.euronails.cz/

ale to som len teraz nasla

cukrik580
22. apr 2009

ok...ja musim...majte sa...pôapapapa

zlato115
22. apr 2009

super, pozriem si to... ozaj máš aj tú brúsku na nechty, ja stále nad nou rozmýšlam, ale na veletrhu v Prahe, najlacnejšia stála 2 500kč... to mi bolo lúto, pretože ja som na nete základnú vybavu kúpila za 1700kč a mala som tam všetko ... no uvidím 🙂

cipsinka
22. apr 2009

zlato ahojky,aaale musela som trosku upratat a teraz sedim za PC a ranajkujem hrozno.Vecer som ho vecerala a mala som take hnacky,ze az 😒 😒 😒 😒 😒 😒 nie na darmo sa hovori,ze hrozno precistuje organizmus tak som sa dobre precistila 😉 😉 😉 😉 😉

cukrik,ze klebetnice klebetne 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 ,ved my sme s nely neklebetili iba sme sa pekne rozpravali ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
22. apr 2009

aj ja som si chcela dat strasne gelove necht,ale teraz mam takeeee kraaaasne svoje,ze by mi to bolo luto,este som taketo nechty ako mam teraz nemala tak sa budem pekne starat len o svoje 😉 😉 😉

zlato115
22. apr 2009

cipsi, takže včera ti to nestačilo, ešte ho dnes aj ranajkuješ, no tak to ja by som ho nemohla vidiet aspon 2dni, keby ma prehnalo po nom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. apr 2009

ale to ma len dvakrat tak zoserinkalo,cize pohoda 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 A toto hrozno je vyyynnimocne vyyyyyyyyyborne tak sa ho neviem dojest 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale s tym nic nepokazim ked sa mi vycisti organ.ja mam vzdy taku reakciu na hrozno 😉 😉 😉 😉 Ozik citala si dozadu ako sme s drahym vyriesili to sako??? 😵 😵 😵 😵 😵

zlato115
22. apr 2009

tak to je super, že máš svoje krásne, mne nevydržia dlho dlhé, štiepia sa mi, tak preto som sa takto rozhodla... 🙂
nie, neviem... čítala som ale iba tk zbežne, nie všetko... lebo vždy ked čítam všetko, potom idem napísat, že som tu aj ja a všetký sa už odhlásite, takže vás nestihnem, vieš 😅 😅 😅

cipsinka
22. apr 2009

no vcera sme tu s nelynkou boli riadne dlho to by si nas urcite stihla 😉 😉 😉 😉

cipsinka
22. apr 2009

ja mam preto teraz pekne nechty lebo nerobim 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale ked som robila na letisku tak to bol des,vzdy sa mi dolamali a ja som nemala v robote pilnik tak som si to vzdy obzrala a potom ma to bolelo 🙄 🙄 🙄 🙄

zlato115
22. apr 2009

no aj to je možné, aj ja som mala ako také nechty, ked som bola doma a bývali sme v garzonke, že nebolo moc práce, iab som povysávala, umyla WC, kúpelnu trochu prach, lebo sme mali málinko poličiek na vystavenie somariniek a mala som upratané, to mi trvalo takú hodinku a zase som vegetila, takže sa im celkom darilo... 😉
no a ako to dopadlo s tým sakom???

cipsinka
22. apr 2009

zlato no nechty ani nikomu ukazovat nebude,lebo si budu mysliet,ze iba na riti sediiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zlato kupili sme cely oblek,lebo sako k tym gatom nemali 😉 😉 😉 😉 ,ale podrobnejsie to ma povysvetlovane na tych stranach mne sa to nechce vsetko vypisovat znova 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
22. apr 2009

joooj ako sa mi chce spat,mame tu pod mrakom ale teplo a ja si neviem oci rozlepit hned ako som vstala som sa umyla a stale som taka skapata asi pojdem hodit este slofa 😕 😕 😕 😕

zlato115
22. apr 2009

cipsi, tak ja si to potom prečítam 🙂 tak len pekne chod, ked možeš, ja by som tieš ešte hodila, keby som tu nemusela sediet, som tu sama, takže to nemožem len tak zavriet 😝 😝 😝

mimusa4
22. apr 2009

ahojte diečence...vy sa tu ale vykecávate 🙂

mimusa4
22. apr 2009

ja som už po spánku 😀

zlato115
22. apr 2009

ahoj mimusa, tak to máš dobré, ja by som tak išla spat 😵 😵 😵

mimusa4
22. apr 2009

ja sa teraz budím ako ide mm do práce, takže som hore od pol6 a potom neviem zaspať..a neskôr príde spánok na mňa tak ľahnem a schrupnem si na 1-2hod. a hneď mi je lepšie

zlato115
22. apr 2009

tak to hej, to by si bola úplne ko, keby si bola už tak skoro hore a až do večera... a ako sa inak máte??? 🙂

mimusa4
22. apr 2009

v pohodičke, stále hladní, ale čo už..a zase ma začínajú pobolievať cici, asi rastú znova...
a ty ako?

zlato115
22. apr 2009

tak to je dobre, len pekne papajte 😉 no tak asi rastu, ale len nech rastú a nech sú plné mliečka, to bude dobré pre mimi 🙂
a ja, no pomali, som v práci sama... čakám mrchu ☹ ☹ ☹

mimusa4
22. apr 2009

však už len chvíľu nie? a ideš dom

zlato115
22. apr 2009

ja robím do 5, takže premna ešte riadna chíla ☹ ☹ ☹ ale dnes tu neni šéf, tak uvidím kolko sa mi tu bude chciet byt 😉

mimusa4
22. apr 2009

no tak rýchlo zdrhaaj 😀

cipsinka
22. apr 2009

ahojky tu som len som volala domov a som sa nejako prebrala 😅 😅 😅 😅 😅 😅