• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
iba som nakuk bozinkuuuuuuuuuuuu zlaticko moje supeeeeeeeeeer,gratulation cmuk :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne nely...sak ja fiem...boooozinku...dnes som bola u tej mojej lekarky, ne a bola tam jedna, ja ze nema hadam ani 15...som sa chcela sestricky spytat, ze od kolko rokov maju deti a mala na stole jej kartu, ze 30 rokov a 12 rocnu dceru a 10 rocneho syna...to sa potom rozpravali...na karte bol len datum narodenia...kokso...ale to keby ste videli...no a podla mna mala asi 40kg...ta ked nebola anorekticka alebo co, tak ja neviem...ble...chudatko........
23. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik dakujem pekne... určite budeš aj ty, vlastne všetký :wink: :wink: :wink:

cipsi dakujeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujha zlato...vies aku mam z teba radost...sa tesim asi viac nez ty...keby ma tu dakto vidi... :grinning: :grinning: :grinning: sa skerim na pocitac..xixi... :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, aj ja sa hrozne teším, už som to konečne rozdýchala... toteraz som sa triasla... ale prišiel mužík povedala som mu to, potešili sme sa spolu a už to je lepšie :slight_smile: :wink: :wink:
23. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supisko...dnes si testovala?kolkaty DC?
23. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa citis?

neni ti zle?

si v pohode?

nepotrebujes nieco?

chod oddychovat!

vyloz si nohy!!

nechaj sa obsluhovat a obskakovat!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jejda, ahojte...čo to čítam? :wink: zlato gratulujem :grinning: :dizzy_face:
23. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, dnes to je36 den... mrchu som mala dostat tak okolo 19... ale neprišla :grinning: :grinning: :grinning: ano dnes som testovala, prví den a hnet sú tam pekne vidiet :wink:
cítim sa štastne, zle mi je tak vždy trochu okolo obeda a večer, nechutí mi jest... no už som rozmýšlala, že pojdem zase radšej skor domov, no uvidím... lebo včera som musela íst domov, lebo sa mi chcelo strááááášne spat a už to zase namna lezie :slight_smile:

mimusa, dakujeeem :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...a je to tu....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je a dúfam, že aj zostane :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachranila si nam april.....supisko...

baby drahy si chcel nakazat daco varit, ale nedala som mu sancu...poradte volaco co mam uvarit...take nenamahave...lebo sak som chora... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik, tak to bolo dobrééé, jáááj a fakt stárneme :wink: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso...sesternica to ma na pokeci v profile...som skoro umrela ked som to citala...na zaciatku som ete nevedela o co ide...ja ze jezis ozaj, ano aj to poznam a takto a potom , ze ty kokos...jak to ubehlo...
23. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu zase na chvilku
23. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si bola??? :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som film, len ma zacina byt nejako unava...ale spat sa mi nechce...
23. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takže si si odpočinula, no ja keby som si teraz lahla k TV a pustila si film, tak do 10 minút spím :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj mne sa drieme, a zacina ma z toho boliet hlav, unavene oci mam strasne...
23. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si lahni a zdriemni si, aby ta nebolela moc... ja tieš premýšla, že za chvíločku pojdem, tie 2 hodiny tu už asi nevydržím... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. apr 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi prave, ja neviem len tak zaspat to je ten problem, iba vecer..ked uz som fest unavena...
idem asi daco navarit, nech drahy ma ked pride z prace...
23. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja zase zaspím napovel, hnet ako lahnem :grinning: :grinning: :grinning: a teraz to bude asi ešte lahšie zaspat :wink: :wink: :wink:
23. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase ne, ale keby bol drahy pri mne alebo by som prisla z roboty tak vpohode..len etraz ked sa doma nudim tak spat neviem cez den...
23. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej... a čo ideš varit??? ja som ešte nejedla, iba jeden malí keksík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi polievku nejako neviem
23. apr 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si idem asi aj ja spravit tú do hrniečku, aspon niečo teplé do žalúdka hodím... :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru..

ja idem urobit klasika vyvar zo zeleninou, s vela zeleniny..fuj ale uz mi je dobre blbo, strasne ma oci bolia, musim ist nachvilku lahnut, aspon na 10minut ich zavriet..

nastatsie setko uz mam pripravene co mi bude zajtra treba tak aspon nebude stary nadavat ze som nic nerobila :grinning:
23. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si oddýchni, papa :slight_smile:
23. apr 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru idem, bo mi roztrhne hlavu...zatim
23. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok