• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
a na tu tavu v Bojniciach mi nik neodpovie??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ale to sa stava raz za rok,ze su to vyrobky ktore firme nepreplatia tak nam ich daju ved co maju s nimi robit :wink: :wink: :wink: :wink: ,ale taky darcek vzdy potesi mohlo by to byt castejsie :wink: :wink: :wink: :wink:
22. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

cipsi a ty sa chystas do bojnic? sak to uz aj ku nam mozes dojst, za 30 minut si tu :slight_smile:

baby mna vcera vecer brutal bolela hlava, a mala rano soplikovala ale teraz cez den uz je zas dobre. Ideme von na slniecko a est enieco trpne mi chrbtica hore ta krcna a neviem z coho...A ozaj, musim sa dat na chudnutie uz bo mam furt 68 kg a to je hrooozne vela...
22. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasulka, tak to je dobre, ked je už lepšie, no s tou chrbticou by si mala íst k doktorovi, alebo nemáš to od tej hlavy, ked ta bolela... :unamused: len pekne chodte na slniečko, to pomože aj malinkej :slight_smile:
22. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul..a to je vela?ja som mala tolko ked som zacala stimulovat..a ta vaha mi bola dobra..tak lepsie jak 80 kg,nie? :grinning: :grinning:

krasul,pouzivala si odsavacku niekedy?zijde sa mi? :confused:
22. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi áno máme tu ťavy a nielen jednu tie malé sú úžasné, a kým dojdeš tak bude už hádam aj malá opička na svete...orangutanom sa má narodiť :slight_smile:)) a ked budeš tu tak sa mi ozvi rada sa s tebou konečne stretnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak ahojte
22. apr 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,no pisala som nasim sms a vymyslaju :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak neviem ci tam vobec pojdeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale musim ich zlomit aspon na toho orangutanika ked uz tava nezabrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi čo sa im nechce ísť do zoo?
22. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus nie,ze akurat vtedy budu murovat,ze chlapi maju prist pomahat,tak som ssmutna a nastvata,ze ked mame prist tak budu murovat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a este ma drahy sere,ze by som mala ist k zubarke,ze on je objednany na 15.,ze pojdem s nim,lenze ja sa strasne bojim zubarov,ja proste si pojdem dat aj prst odtat ale zubaaaaaaaar bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a mam dva kazy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ked som bola minuly rok v januar.po piatych rokoch tak ma tak vytrapila,ze som skoro s placom odtial odisla,samozrejme potom som sa babke na ramene vyplakala ako ma vsetko bolelo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach yooo neviem čo mám robiť strašne ma bolí celý spodok brucha dnes ma doktor sonom dovŕtal :cry: :cry: :cry: :cry: ani som si nemyslela aj sono môže byť také bolestivé :frowning2:
22. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem aj vy ste na zuby tak citlive??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiež strach panika, keď treba k zubárovi, tiež som bola pred 2-3r. :frowning2:
22. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam doma draheho tak pa v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo papa
22. apr 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja som si ako dieta strasne vytrpela z mlicakmi skoro vsetky mi trhali a teraz panika a radsej mam kazy ako ist tam a som sprosta keby idem hned na zaciatku tak to bolestive nie je ale uz ozaj letiiim pa :slight_smile:
22. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s mliecnymi som chela napisat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej chápem nemusíš opravovať :grinning: , no však to to viem aj ja, že je lepšie hneď, nie potom keď budem bez chrupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
22. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:

dici, mne sa odsavacka zisla a este aj stale odsavam. Lebo ja som v porodke stale nemala mlieko, nie a nie sa to spustit, malicka bola este slaba a spava a tak to nevladala roztahat..potom mi Michal doniesol odsavacku, chvilu to bolelo neslo nic a zrazu cuduj sa svete..mlieeekooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a odsavam doteraz, aj ked len malo odsajem, aspon sa to stale stimuluje . :slight_smile: A ked budes mat vela mlieka vyuzijes urcite, lebo zo zaciatku babo vela nevypije a ked sa ti naleju prsia musis odsat aby sa ti nezapalili.
22. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte, som doma po narocnom behackovom dni, ale mam konecne normalneho gynekologa, super chlap, boze fakt je uuuuzasnyyy....takze som velmi rada ze ked budem tehu bude o mna dobre postarane :grinning:
22. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatooo, pod sa aj sem pochvalit :wink:
23. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
23. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nelynka moja :grinning: :grinning: :grinning: babule, tak sa potichučku pochválim, dnes som si našla // :slight_smile:

ahoj cukrik :wink:
23. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukrik, co taka vyradostena?
23. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...zlato je tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

budem oddychovaaaaaaaaaaaaaaaaat :grinning: :grinning: :grinning: ...marodim :angry: :angry: :angry: ale bohuzial...bolo nutne...lebo som jak mrtva...
23. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik ale vidis, nepride sa pochvalit...

marodis? treba treba...xixi
23. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...aj ked skoda penaaaazkov...ale radsej teraz ako potom mesiac...

ja som vedela, ze to volakto musi zachranit.....

aj ja sa musim priznat...ja uz by som tiez asi naozaj chcela byt...ale na druhej strane som aj rada celkom, ze zatial nie,...viem , ze mam cas, ale mozno uz ani nie...pisem jak hotentot...no to je jedno...ale chcela by som byt aj ja tehu...to bola pointos :grinning: :grinning: :grinning:

teda zlato...gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik neboj, nie si jedina co by si chcela byt tehu, chodi nas tu viacej.. :wink: :wink:
23. apr 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok