Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
22. apr 2009

a na tu tavu v Bojniciach mi nik neodpovie??? 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
22. apr 2009

mimus ale to sa stava raz za rok,ze su to vyrobky ktore firme nepreplatia tak nam ich daju ved co maju s nimi robit 😉 😉 😉 😉 ,ale taky darcek vzdy potesi mohlo by to byt castejsie 😉 😉 😉 😉

krasulka
22. apr 2009

ahojte,

cipsi a ty sa chystas do bojnic? sak to uz aj ku nam mozes dojst, za 30 minut si tu 🙂

baby mna vcera vecer brutal bolela hlava, a mala rano soplikovala ale teraz cez den uz je zas dobre. Ideme von na slniecko a est enieco trpne mi chrbtica hore ta krcna a neviem z coho...A ozaj, musim sa dat na chudnutie uz bo mam furt 68 kg a to je hrooozne vela...

zlato115
22. apr 2009

ahoj krasulka, tak to je dobre, ked je už lepšie, no s tou chrbticou by si mala íst k doktorovi, alebo nemáš to od tej hlavy, ked ta bolela... 😒 len pekne chodte na slniečko, to pomože aj malinkej 🙂

dicinka1
22. apr 2009

krasul..a to je vela?ja som mala tolko ked som zacala stimulovat..a ta vaha mi bola dobra..tak lepsie jak 80 kg,nie? 😀 😀

krasul,pouzivala si odsavacku niekedy?zijde sa mi? 😕

danielitka26
22. apr 2009

cipsi áno máme tu ťavy a nielen jednu tie malé sú úžasné, a kým dojdeš tak bude už hádam aj malá opička na svete...orangutanom sa má narodiť 🙂)) a ked budeš tu tak sa mi ozvi rada sa s tebou konečne stretnem 😵 😵 😵 😵

danielitka26
22. apr 2009

a inak ahojte

cipsinka
22. apr 2009

dani 😵 😵 😵 😵 😵 ,no pisala som nasim sms a vymyslaju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak neviem ci tam vobec pojdeme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale musim ich zlomit aspon na toho orangutanika ked uz tava nezabrala 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
22. apr 2009

cipsi čo sa im nechce ísť do zoo?

cipsinka
22. apr 2009

mimus nie,ze akurat vtedy budu murovat,ze chlapi maju prist pomahat,tak som ssmutna a nastvata,ze ked mame prist tak budu murovat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a este ma drahy sere,ze by som mala ist k zubarke,ze on je objednany na 15.,ze pojdem s nim,lenze ja sa strasne bojim zubarov,ja proste si pojdem dat aj prst odtat ale zubaaaaaaaar bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a mam dva kazy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Ked som bola minuly rok v januar.po piatych rokoch tak ma tak vytrapila,ze som skoro s placom odtial odisla,samozrejme potom som sa babke na ramene vyplakala ako ma vsetko bolelo 😅 😅 😅 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danielitka26
22. apr 2009

ach yooo neviem čo mám robiť strašne ma bolí celý spodok brucha dnes ma doktor sonom dovŕtal 😢 😢 😢 😢 ani som si nemyslela aj sono môže byť také bolestivé ☹

cipsinka
22. apr 2009

ja neviem aj vy ste na zuby tak citlive??? ☹ ☹ ☹ ☹

mimusa4
22. apr 2009

tak ja tiež strach panika, keď treba k zubárovi, tiež som bola pred 2-3r. ☹

cipsinka
22. apr 2009

mam doma draheho tak pa v sobotu 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

mimusa4
22. apr 2009

jo papa

cipsinka
22. apr 2009

mimus ja som si ako dieta strasne vytrpela z mlicakmi skoro vsetky mi trhali a teraz panika a radsej mam kazy ako ist tam a som sprosta keby idem hned na zaciatku tak to bolestive nie je ale uz ozaj letiiim pa 🙂

cipsinka
22. apr 2009

s mliecnymi som chela napisat 🙄 🙄 🙄

mimusa4
22. apr 2009

hej chápem nemusíš opravovať 😀 , no však to to viem aj ja, že je lepšie hneď, nie potom keď budem bez chrupu 😝 ☹

krasulka
22. apr 2009

kuk 🙂

dici, mne sa odsavacka zisla a este aj stale odsavam. Lebo ja som v porodke stale nemala mlieko, nie a nie sa to spustit, malicka bola este slaba a spava a tak to nevladala roztahat..potom mi Michal doniesol odsavacku, chvilu to bolelo neslo nic a zrazu cuduj sa svete..mlieeekooo 😵 😵 😵

a odsavam doteraz, aj ked len malo odsajem, aspon sa to stale stimuluje . 🙂 A ked budes mat vela mlieka vyuzijes urcite, lebo zo zaciatku babo vela nevypije a ked sa ti naleju prsia musis odsat aby sa ti nezapalili.

nelynka
22. apr 2009

aaaahojte, som doma po narocnom behackovom dni, ale mam konecne normalneho gynekologa, super chlap, boze fakt je uuuuzasnyyy....takze som velmi rada ze ked budem tehu bude o mna dobre postarane 😀

nelynka
23. apr 2009

zlatooo, pod sa aj sem pochvalit 😉

cukrik580
23. apr 2009

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

zlato115
23. apr 2009

teda nelynka moja 😀 😀 😀 babule, tak sa potichučku pochválim, dnes som si našla // 🙂

ahoj cukrik 😉

nelynka
23. apr 2009

ahoj cukrik, co taka vyradostena?

cukrik580
23. apr 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...zlato je tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

budem oddychovaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀 😀 😀 ...marodim 😠 😠 😠 ale bohuzial...bolo nutne...lebo som jak mrtva...

nelynka
23. apr 2009

cukrik ale vidis, nepride sa pochvalit...

marodis? treba treba...xixi

cukrik580
23. apr 2009

no...aj ked skoda penaaaazkov...ale radsej teraz ako potom mesiac...

ja som vedela, ze to volakto musi zachranit.....

aj ja sa musim priznat...ja uz by som tiez asi naozaj chcela byt...ale na druhej strane som aj rada celkom, ze zatial nie,...viem , ze mam cas, ale mozno uz ani nie...pisem jak hotentot...no to je jedno...ale chcela by som byt aj ja tehu...to bola pointos 😀 😀 😀

teda zlato...gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
23. apr 2009

cukrik neboj, nie si jedina co by si chcela byt tehu, chodi nas tu viacej.. 😉 😉