• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
bernusik a aky bol Jezisko??Co si dostala?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze Michal bude happy ked budu obidvaja v pohode margo toho ci to je babulka alebo babul :grinning:
28. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dievčatá, tak ja padám, sme sami s mužom doma fotrovci išli na žúr :grinning: tak si užívame, akurát sme sa smiali že vždy ked idú naši na nejakú nočnú akciu tak ja mám vždy menes a dnes prvýkrát nie :grinning: :grinning: :grinning:
Lenuska citaj stranku dozadu :wink:
lenus jasne ze hej! krasulka je v nemocnici ma kontrakcie....

cipsus Jezisko bol stedry a ani neviem ci som si toto vsetko zasluzila :sweat_smile: plno veci som podostavala hlavne oblecko
a ty?

mirip dobru nocku :grinning:
28. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip :wink: :wink: :wink: :wink: ,tak co tu este robiiiiiiiiiiiiiiiis??????????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
28. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nocka ešte nie berni :grinning: :grinning: :grinning: ale idem papa a krasulka drž sa :wink:
Vkolkom uz je mesiaci? Ja som tu bola naposledy v lete.....
už padám cipsi aj ked je už po ovulke :grinning: :grinning: :grinning: lenus je v 8mom to je ten kritický, sa vyvíjajú plúca ale hádam dobre dopadne všetko už ozaj padám papa
28. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo,takze dostala som plllllllllno darcekov ani som tak neposluchala,drahy povedal,ze u nas Jezisko havaroval :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ,ze to tu omylom vsetko nechal :grinning: :grinning: :grinning:

Tiez som dostala plno oblecka,kozmetiku a spolocny darcek SONY digitalny foto ramcek,je supis :wink:
28. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip vsak "nocka" niekto tomu hovori inak :grinning: :grinning: :grinning:

lenus vo februari mala rodit
28. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako ste na tom Vy ? Ja uz podstupujem unavnu pereput
28. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus fiiiiiiiiiiiiiiiiiha tak to si musela fakt posluchat :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus a ake pereput, mas nejake vysetrenia?
Inak bernusik som veeeeeeeeelmi rada,ze si tu dnes prisla,lebo posledne dni tu vobec nik nechodil :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :angry: :sweat_smile: .

Ozik neviete co je s Dicinkou,lebo tiez som ju dlho nevidela :slight_smile:
Jasne... Ficime naplno :wink:
28. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenusi ja som na tom rovnako,este sa prakticky nesnazime,iba teoreticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no uz som nechodila, lebo tu uz zo starej partie nikto nechodil a stale niekto prisiel a odisiel a mna to stale dookola nebavilo hovorit odkial som kolko snazilkujeme a tak vies....ale ked vidim ze ste tu ty,krasulka, mimus, krpculiatko, prettynka, nelus stale sa pridam.

o dici som nepocula uz dlho neviem co to :fearful:
28. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou na chvíľu odbehnem a už musím čítať pozadu
28. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus uz sa zacnite snazit aj prakticky :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa snazime,mame spermiogram, hormonalny profil....... preto som sem nepisala, musela som to stravit :wink:
moja chyba, keď sa flákam :sweat_smile:
mimus to bolo na chvilku?vsak to bola vecnost! :angry:
lenus a vsetko je OK?
28. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooooooj,nasa stara particka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,veru to boli super casy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .TO by bolo uplne supis,keby otehulkujeme narovnako a zalozime si zas dalsiu temicku a krasuliatko a krpcek nam budu davat rady ako skusene mamulienky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus tak to by bolo kraaaaaaaasne :dizzy_face:
28. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky mimus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,vidis ake sme sikovnice,ale nam tie pusiny rapotaju,ze?? :grinning: :grinning: :grinning:
berni, to vieš keď muža mám doma a on chce byť všade tak potom sa len bijeme kto kde kedy :sweat_smile:
mim ahaaaaa tak som si to mohla mysliet ze muz je navine :grinning: ako stale :grinning:
28. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ale ja vas musim opustit ja musim ist zajtra do roboty
28. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok