• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
neboj berni aj toho sa dockame :wink: :wink: :wink: :wink: ,noo asi mas pravdu s tou praktickostou,ale drahy chce este rok pockat a,ze potom,ale ja sa bojim ked vidim tie vsetky problemy,lebo babo sa iba odklada a odklada a zrazu ked ho chces tak to nejde :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
28. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uvidime..... Mame lenive spermie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale doki tvrdi,ze to nic este neznamena a spermiogram opakujeme v januari znova. Ale vy sa pochvalte!!!!!!!! Mala som tu cest sem pisat,ked ste tu boli stara partia :wink:
28. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bernus aj ja chodim kazducky den do prace,cele sviatky aj sobotu aj nedelu,iba 25.sme boli s drahym doma :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :frowning2:
28. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipsinka...aj lenuska :wink:
berni no ak ideš tak dobrú noc, ja mám zajtra vybavovačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cipsi to mate doma huste.... aspon ste si vzacny :wink:
28. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus,my sme si vzacny stale,my totiz to pracujeme spolu :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
28. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj mimus a berni dobruuuuu
28. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak hadam zajtra sa stretneme!

mimus tebe drzim palce, chcela som sa inak opytat, ze co, ale uz viem :grinning: nie som az taka skleroticka
:grinning:

holky dobru nocku a krasne snicky!!!
28. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beri pa :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Mimus a co ides vybavovat?? :confused: :confused: :confused:
28. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsinka neboj a nemysli na problémy nás, ty budeš v novom roku sa vytešovať aj s nami, nie žienky? :dizzy_face: :slight_smile:
28. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ajajajjjjj to s mojim muzom by som pracovat nemohla.....by mi nervy praskli, ale je to rozdiel-v praci a doma :wink:
28. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale treba mi ísť k dr., obchod, poisťovňa, banka a tááááááááááááák
28. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaasne, ze sa budeme len vytesovat :grinning:
28. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenus,ked nahodou ma volno a ja som v praci,tak mne tam strasne chyba,je to moja laska a som na nom zaaaaaaaaavislaaaaaaaaaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:

Jasne mimus,draheho uz nejako spracujem :wink: :wink: :wink:
28. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ani ja by som nevedela s mojím spolupracovať a ešte keby mi bol šéfom tak asi dám okamžitú výpoveď :grinning:
28. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuuj,taketo lietacky moc nemam rada,ale ked musis,tak musis :unamused: :zipper_mouth:
28. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi,vies ako sa hovori,clovek si aj na sibenicu zvykne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ved aj ja na mojom ale sme sa zhodli,ze by som mu v praci zhadzovala autoritu a on zasa mne v mojej, takze aj keby-nemohli by sme byt spolu :grinning: A ja pracujem s detmi a on s podriadenymi a papiermi.....diametralne odlisne :grinning:
28. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak čo už..musím..samo sa to nespraví..
a vy tam aké máte počasie??
leni a ty si odkiaľ už nepamätám :confused:
28. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi,take vseliake,rano zima brrr,poobede svieti krasne slniecko a vecer zas zima brrr :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Trencianske Teplice,ale caka nas velke stahovanie_ TN :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -povod Trnava
ja by som chcela asi tiež s deťmi pracovať, ale určite treba pri nich mať aj obrovskú terpezlivosť...no svoje inak človek reaguje
leni,a ako pracujes s detickami,robis v skolke,alebo take nieco?? :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola v tom že TN je Trenčín a to Trnava :confused:
28. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som sa asi bala pracova s detmi,ked nie su moje
28. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam niekedy pocit,ze som na detsky krik imunna :wink: a moju kolegynu ide porazit :wink: -velky vekovy rozdiel
krasulka drz sa :dizzy_face:
TN je Trenčín,ale som z TT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V tychto znackach sa ani ja moc nevyznam T ako T,to je jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je aj rodiel či ich má človek na starosti 10 alebo 30 :sunglasses:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok