• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cukrik, varila som zemiacky s mrkvov a piekli sme spolu s cipsus pernik :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik,myslis??dyt po ovulce je to prd platny ne??
no jinak u nas je to stejne jedno-jelikoz sexujeme stejne jako pri HA-temer kazdej den nekdy den vynechae-takze nehrozi minuti :grinning:
cukrik-ty uz mas mimi,vid?jak dlouho jste se snazili??
26. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha...mnamka...ja som piekla krkovicku na cibulke, s knedlou a brokolickovou polievockou, kremovou a kolacik mame od vcera...co som davala odkaz na tu stranku vcera...
26. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carculka a kde by sukrik mimi nabrala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak aj som si varila zase pre seba, stary sa nicoho ani nedotkol, rezignujem, serem, uz nevarim!!!
26. apr 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carculka ked ti mozem poradit, ked sexujete kazdy den, vyprdni sa na sledovanie a testovanie a snazilkovanie, inak neotehotnies este poriadne dlhu dobu a budes sa len stresovat.. :wink:
26. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis, ze by si ju ozaj mohla mat tak strasne skoro?????

my este nemame mimi...a rok sme si nedavali pozor a teraz od noveho roku snazime a zatim nic :frowning2: :frowning2:
26. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik jak skoro?
sak jej skoncila pred dvoma tyzdnami to znamena ked ma cyklus OK, ze ovulku mala si pred tyzdnom az par dnami... :wink:
26. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely akoze diiiiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co si varila carcul...potrebujem inspiraciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nely ma pravdu, neries to carcul, len si to uzivaj...
26. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik,dyt tam mas fotecky nakyho mimi,ne?ja myslela....no asi blbe

nelynka-asi mi to album nejak zmatlo...
no my se nejak nesnazilkujem,proste sexujeme jak pred vysazenim antikoncepce....ani nemerim teplotku..ale nejak to na me posl.dny padlo...a dneska mi to proste nedalo :frowning2:
26. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj...asi uz spim....uz som v obrazku...ja som myslela, ze je 14DC a ovu mala vraj 7DC...uz chapem....prijmite moje ospravedlnenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je bratrancov maly matko a spoluziackyna linda...a ved to tam mam aj tusim napisane, ci nie?
26. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska,jsem nevarila-manza si jel delat rano motorku a prijede az ted vecer a rikal at dneska nevarim...vcera jsme meli palacinky s tvaruzkem jahodma ty pak zabalim a dam jeste slehacku nahoru...zitra budu delat restovany jatra s pecenyma bramborama...a v utery asi lososa s listovym spenatem(ten spenat s trochou slehacky nebo mlika)
26. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik-aha to jsem asi prehlidla...promin....jsem myslela ze uz pracujete na druhym a ono to byla jen moje blbost :grinning:
26. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...asi sa necham inspirovat tymi palacicinkami :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manza se po nich muze uzrat-tvaruzek rozdelas ten ve vanicce s cukrem,vanilkovym cukrem a zloutkem...jahody krajim na platky,davam na ten tvaruzek a pocukruju pak prelozim-v zime davam mrazeny a mackam je s cukrem...
26. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute a je jeeeeeeeeee nejako to tu ozilo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

berni ako v kazdej teme??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ved ja chodim iba do jednej mimo tejto :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: aj to iba tri dni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem za privítanie..a ako to je..ja teda nemerám teplotu ani si neviem poriadne odsledovať hlien, ale HAK som vysadila asi pred 3 týždňami a prvú mrchu by som mala mať 2.5 no neviem ako to pôjde, keď som vysadila či bude toho 2.5 alebo skôr/neskôr :confused: :confused: :sweat_smile:
mali sme pár krát medzi tým nechránený sex..ale neviem kedy to zistím či som alebo niesom tehu.. a počula som aj to, vraj po vysadení HAK býva aj viacnásobná ovulka..no ešte si neviem cyklus tak sledovať, keď to je len chvíľka čo som vysadila...tak čakám či príde mrcha ako predpokladám alebo nie...ak nepríde toho 2.5 tak budem asi testovať..a možno nájdem // :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
optimistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi..s tou ha to mas podobne,ja taky vysadila nedavno,a nevim jestli mrcha prijde jak u ha ,ale pochybuju...tak musim cekat :frowning2:

drzim palce at se vam povede brzy mimisek :grinning: no drzim palecky vsem,at mame vsichni brzy veeelikou radost
26. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ďakujem carculka aj tebe prajem čoskoro // :wink: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime kdy se nam objevi... :slight_smile:
26. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim vam velmi palce aby to bolo coskoro :wink:
26. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a to byvaj taky ty opakovany ovoluce teda vicenasobny,jak pise nikiarudy??
26. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj hned po vysadeny HAK prvy mesiac je to dost mozne, ale nikde to nie je potvrdene..
a ved co, z toho mozu byt len dvojcata, trojcata...nie mutanti :grinning:
26. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som aj ja rada vedela.. pretože som to len počula.. :grinning:
nelynka ďakujeme.. :wink:
26. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem ako by som zvládla 2-3 čatká.. :grinning:
26. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda taky nevim...to musi byt pekna fuska..ale tim padem jsou i vetsi sance na otehotneni,nebo ne??
26. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki poviem ti, ze by si bola rada...

ja by som bola rada po tom vsetkom co uz mame zasebou a ked vam to par mesiacov, mozno rokov nepojde, tiez tak budes hovorit :wink:
26. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok