Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

carculka
26. apr 2009

nely jasny ze by byl kazdy rad..jen ze to asi neni jednoduchy

nikiarudi
26. apr 2009

nelynka v takom prípade by som bola určite celá bez seba.. a určite to kočky,kt. sú v takej situácií nemajú ľahké...
ale teraz mne ako prvorodičke by urobilo radosť aj to jedno zdravučké peknučké miminko... 😵 😵 😵

nelynka
26. apr 2009

carcul je to to iste ako ked sa staras o jedno ale dvojnasobne 😉

niki, nejde o prvorodicky alebo druhorodicky...ide o to ci mas alebo nemas zdravotne problemy..
porozhliadni sa trosku po temach a pochopis..rodi sa tu vela dvojiciek len preto, ze vela zien ma s tym problem, rok dva tri, deti nikde a potom jedina moznost IVF... 😀

co by som ja dala za dvojicky a ten moj?? by sa zblaznil radostou 😀 😀 😀

carculka
26. apr 2009

nely...a vy se snazite uz dlouho??

dicinka1
26. apr 2009

ahojte..som tu dlhoí nebola..a vidim ze ciky uz mala SILVINKU 😵 😵 😵 😵

nikiarudi
26. apr 2009

hej a akú peknú Silvinku.. 😵
nely to som si všimla je tu veľa kočiek čo sú s IVF...

nelynka
26. apr 2009

carcul my vpodstate skoro 2roky..
¨mame za sebou IVF a KET ale neuspesne..teda KET uspesny ale 6tt potrat...ale to je vpohode..
mna to nejako nenapina uz...stresovala som prve tri mesiace, ze som pominala majland na testy a stale cumela ci nahodou neuvidim // ale prd..a potom som sa na to vykasla 😀 je to tak lepsie..
stale mam nad cim uvazovat ako nad babom a ked pride bude tu 😉

carculka
26. apr 2009

nely,tak se snad dockate-budete jeste zkouset IVF nebo KET?

nelynka
26. apr 2009

carcul nie, ja nechcem lebo som strasne pribrala kila nejdu dole, a mm tvrdi ze to zvladne sam, tak uvidime hehe 😀
ale az casom, za par mesiacov, mozno rokov..uvidime 😀 😀 😀

nikiarudi
26. apr 2009

nely- tak to držím veľa pästí až máte kopec štestí.. 😉 🙂 hlavné je myslieť optimisticky a nemyslieť stále nato, aj keď to ide len ťažko, aby si sa zbytočne nestresovala...pretože psychika robí veľaaaa... 😒

carculka
26. apr 2009

niki ma pravdu,ale chapu ze se to lehko rika..protoze nejde na to vubec nemyslet ☹

nelynka
26. apr 2009

niki my mame doma dost problemov ktore zabranuju mysliet na to ze dieta este nemame, teraz som 4ty mesiac bez prace, a nikde ju neviem zohnat takze dieta ani nahodou neprichadza v uvahu..ked ju najdem, potrebujeme platit milion veci s ktorymi nevystacime ked nahodou otehotnejem, takze krpec bude musiet este pockat 😀 😀 😀

nikiarudi
26. apr 2009

nely tak to máme podobný problém s tou prácou.. ale u nás to ešte ako tak ťahá manžel.. aj keď máme zatiaľ výhodu, že nemáme vlastné bývanie ( teda výhodu v neplatení nájmu ).. bývame ešte u mojich rodičov a rada by som tu ešte pobudla, pokiaľ by sa nám zadarilo mimi, tak aspoň tie prvé mesiace by mi maminka pomohla.. 🙂 🙂 🙂

nelynka
26. apr 2009

niki tak manzel zatial taha, ale mame hypoteku takze dlho to sam nepotiahne, vlastne uz tento mesiac je kriticky, vsetky zasoby minute a nic okrem hypoteky nevyplatene..

ja by som u rodicov ani svokrovcov byvat nechcela, dost som im bola na krku celych 20rokov, nie to este aby sa mali o mna starat aj ked so vydata..
a svokrovci su super ale nevydrzala by som to tam dlho
ja si potrebujem byt panou sama vo svojej domacnosti a "delit" sa o nu este s niekym inym to by mi neslo...

ked sa nam zdari mimi, verim ze to zvladnem aj sama, nie som predsa nejake B-cko 😀
zvladli to iny zvladnem aj ja xxixix 😀 😀 😀
prinajhorosom mam este par kamaratok ktore mileradi pridu pomoct..
a mamka dostane malu na krk ked bude v dochodku a mne skonci materska aby som mohla do prace 😝 😀 😀

nikiarudi
26. apr 2009

Aj v tomto s tebou plne súhlasím.. niet nič lepšie ako byť sama sebe pánom vo vlastnej chalupe... 😀

nelynka
26. apr 2009

veru veru...to uz vidim keby sme byvali doma, bud by mi stale vykrikovali ze nic nerobim alebo by sme sa vadili za peniaze ako predtym 😀 😀
a este aby to aj mm pocuval...eeee..
neustale sa spovedat kam ideme, kedy prideme aby o tom vedeli...aaa..to neni pre mna..
takto mame klud pokoj...zijeme jeden pre druheho 😀 😀

nikiarudi
26. apr 2009

no my na vlastné bývanie žiaľ ešte nemáme..a keďže robí iba manžel, tak by mu ani dobrú hypotéku nedali..takže musíme vyčkať... ☹

nikiarudi
26. apr 2009

oki nely idem už spať, aby sa aj manžel vyspal, bo ráno vstáva do práce.. 😉 😀
tak dobrú papa zajtra 🙂

nelynka
26. apr 2009

no my sme ju nastastie stihli vziat este ked som ja robila, inak by sme boli stale v podnajme a vrazali do cudzieho, co ja som nechcela..

idem uz aj ja bo rano vstavam..tak papa zajtra

krasulka
27. apr 2009

Ahojte kocky, nebola tu krpcek, reku ako sa maju s malou?

co je nove? tu jed nes otras zima afuka vietor fuj. A to musim ist s malou do mesta deme na sono klbikov. 😖

co zlato? ako sa ma? kedy ides k lekarovi? 🙂

nikiarudi
27. apr 2009

Dobré ránko babule... tak dnešok mi začal celkom fajn.. nely-bola som dnes na UPSVaR a vybavila som si absolventskú prax, tak som rada..nebudem sedieť doma na riti ako taká trúúúúba... 😀 😀 😀 konečnééé 😉 🙂

nelynka
27. apr 2009

ahojte

krasul krpcek tu uz dlho nebola a ani misha, uz nas zanedbavaju ☹

niki to je super, ja bohuzial tu nemam narok ani na absolvensku prax, to by som musela byt doma na SK, ale aj to nie su bohvieake peniazky ale lepsie ako nic 😀

ja idem teraz na UP, prislo mi rozhodnutie o prelozeni, tak si ho idem prevzat..
tak sa ohlasim ked prideme...papa zatim

krpcek
27. apr 2009

ahojte. 🙂 nely nezanedbavam vas, len nic nestiham.
mame sa dobre, uz zacinam rozlisovat place malej. . .uz sme prisli aj na to, ako sa jej najlepsie kaka a prdka - musi byt na boku, takze polohujeme.
a mala si myli den s nocou. tak sa ju snazim preinstalovat 😀 😀 teraz mi zaspala po dvoch hodinach, tak uvidime dokedy vydrzi.

cukrik580
27. apr 2009

ahojte babyyyyyyyy...mam super naladu, volal mi ujo, ze by chceli ist s kamaratom do zahranicia, ze ci by som nesla aj s drahym byvat do jeho bytu...ze samoska, ze chce daco navyse, ale nie mc, no ked som mu povedala, ze teraz býudeme platit okolo osem a pol, tak skoro zinfarktoval, tak mi zablistalo, ze teda hadam snad...no netesim sa predcasne, ale iba tak trosku, tento mesiac budem blizsie vediet, ze co, pride pokecat...uuuuuuj...no som zvedava 😉 😉

nikiarudi
27. apr 2009

krpcek - neboj časom si zvykne na ten biorytmus čo jej "nainštaluješ" 😀 a potom bude už dobručká.. 😉
cukrik - tak to je super držím palce, aby ti to vyšlo s tým ujovím bytom.. 😀 😀
nely - tak to je škoda, že nemáš nárok..aspoň tých pár hodín je fajn vypadnúť z domu a hlavne, že pribudne nejaké to € na miminko.. 😀 😀 😀

cukrik580
27. apr 2009

vdaka niki...no ja som bola na absolventskej a teda ako robotka...perfis, aj sme si s prednostom a so vsetkymi poplakali, male tie peniaze...ha ha ha...ale fakt lepsie nieco ako vobec nic 😀

nikiarudi
27. apr 2009

kočky mám na vás otázku... mám kamarátku, kt. si objednáva tehotenské a ovulačné testy cez internet..neviem kde, ale sú len za 20 Sk... ale len keď sa ich objedná aspoň 50ks... a je jedno aká kombinácia.. či 10tehu a 40 ovu alebo pol na pol.. ak máte záujem dajte mi vedieť do IP a dohodneme sa... 😉 🙂 🙂

nikiarudi
27. apr 2009

no kočky super správa tak dokonca keď bude veľká objednávka, tak môžu byť aj po 17Sk.. tak sa ozvite..a dohodneme sa, aby sme to objednali spolu...a ušetríme aj na poštovnom...

nelynka
27. apr 2009

ahojte som doma..

niki ja som si ich objednavala z jednej ceskej stranky, a vysli ma tusim tehotenske po 10kc/kus..
a ovulacne tusim po 15kc/kus...

myslim xixi 😀 😀 😀

niki, ja neviem, ako pre mna by bolo zbytocne ist na abslovnsku za 4000kc mesacne, a robim ako v normalnej robote...takto mam aspon podporu , ovela viacej ako absolvensku a snaaad sa uz dokopem aj k nejakej robote konecne 😀 😀 😀

nikiarudi
27. apr 2009

nely, tak ja zase som nedostala nič od úradu, pretože nemám odpracované 3 roky..a mala by som ich až tento rok v júli.. keďže som začala pracovať hneď po škole.. takže pre mňa je absolventská prax super.. tých 5390,-Sk len tak niekde na zemi nenájdem... 😀 😀 😀