• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
autor
http://www.youtube.com/watch?v=_JjsHBOZce0&NR=1

to bolo u nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este ze som nebol v obchode :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaujímavý zákazník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ani nazaplatil :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve, že my platíme a takýto to majú zadarmo to je naša dikriminácia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki tak ja som v CR a tu staci pokial mas ako cudzinec odpracovanych za posledne 2roky aspon 12mesiacov, co ja som mala vpohode..takze aspon nieco mi vyatali..
co je pohoda, len to mam len na 5mesiacov a potom nemam narok ani na socialne a zdravotne poistenie takze marobota tlaci tak ci tak..
tak uvidime, snad nieco poriesime... :grinning:
27. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate dobre, ja som mala abs. prax za 1700sk, a k tym testom, ja som si teraz objednala 10 ovu+2 tehu gratis za 8 eur+1.6 postovne...
28. apr 2009 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky,

mirip, ake mas nadherne brusenko, pohladkaj za mna drobceka, dufam ze ide vsetko tak ako ma a krasne rastiete a aj ty sa citis dobre. Nadherne ti rastie, pupenko majinkate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby ja som dnes bolal kuknut u nas v skolke zlateho slavika, a super ma to naladilo, deticky boli krasne,super atmosfera, strasne mileeeee :dizzy_face:
28. apr 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak teda dnes tu nič nefrčíííí, len obluda po obchode :grinning:
28. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimiiiiiiiii ze 18tt to kde si nabralaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nel... ta poviem ti? kde sa vzalo tu sa vzalo :grinning:
a čo ešte nespíš, ja sa už aj pomaly chystám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj idem už, ja som len mrkla že čo a ako..tak dobrúúúúúúúú :zipper_mouth:
28. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spinkala, len som ti chcela napisat..sranda ako to strase setko leti..
ked si spomeniem ako sme sa s mishou stretli v KE a dva tyzdne na to jej vysiel pozitivny test...a uz je malinka na svete...ach jaj, starnem :cry:
29. apr 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj..že stááárneš? a čo mám povedať ja? :sweat_smile:
29. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby...ja uz som asi fakt strateny pripad, som 13DC a zatial nemam //anilen na ovulacnom teste...........vaaaaaaaaaaaaaa...ani naznak, nic, biela obloha... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi si pustim plyn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tomuto uz sa ani zufalstvo neda povedat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimiiii, ty uz budes len mladnut pri babetku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

cukrik kolko dnove cykli mavas normlane?
29. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne mavam 27-30, ale teraz naposledy som mala 33, ale to som bola prechladnuta a tak, tak to z toho...ale normalne tak 27-30
29. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel...joj tak to by bolo fajn :grinning:
cukrík, tak možno až o 2dni, alebo máš neskôr...
29. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pokial by si mala na 30DC tak to by ti uz malo pomalicky ukazovat, moze byt ze ovulku budes mat posunutu aj o tyzden, takze ti nemusi ukazovat este nic, a moze byt ze ovulku vobec mat nebude..tak si vyber :grinning:
alebo mas pokazene testy :grinning:

mimi to bude..nie by bolo..uvidis :grinning:
29. apr 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...sak ja som chcela len vediet, ci ju vobec mam...a baby, mozem vam povedat, je to total "povzbudzujuce" zistenie...ja viem, mozno je skoro, ale cakala som aspon daky tien, nieco malinko, naznak, hocico a voooooobec nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neriesim...strateny pripad :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík, ale sú aj také, nevravím, že to musí byť aj u teba, majú anovulačný cyklus..to chce len trpezlivosť
29. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning: tak dik baby, ste zlate :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie, teraz vazne...ja viem, ze su aj take pripady...a myslite, ze sa s tym da nieco robit??
29. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík nestresuj, si na začiatku, najprv skúšaj tie ovu testíky ak chceš a potom rieš iné, čo ani ti nebude treba, netlač na pílu
29. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik jasne, ale pokial mavas mrchu normalne tak mas aj ovulaciu, len sa stane raz za cas ze mas ozaj dlhsi cyklus..vydrz, skus zase za dva dni a uvidis...ja myslim ze to budes len mat posunute..

keby si nemala pravidelne mrchu je velka pravdepodobnost ze ovulaciu nemas, a tym padom by si musela chodit na vyvolavacky..
29. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik...a co mam hovorit ja :rolling_eyes:
29. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ako vraví nelynka...
testíky máš, tak to ber len tak že ideš si odsledovať kedy máš asi ovu, možno to bude chcieť 3mes. sledovania, ber to v pohodičke, lebo potom budeš z toho nervózna
29. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, ty si z nitry????????????to som nevedeu :grinning: :grinning: :grinning: ja taky tak

a uz si tehu, ci nie?? :wink: :wink:
29. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, mozno to bude chciet par mesiaco odsledovania :wink:
29. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus co sa deje?
29. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik..hej z nitry... :sweat_smile: tehu niesom ale snazime sa...

nely... aaale je to uplne v riti... od potratu mam totalne blbe cykly..kramy mi trvaju 2 dni a su totalne slabe...tak mam pocit ze aj to je dovod preco neviem teraz otehotniet... ale 12.5 idem prvykrat k novemu doktorovi tak dufam ze nieco poriesi a ze mi pomoze...lebo uz som zrela na cvokaren... aspon ze som uz upustila od sledovania sa a od merania BT
29. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej...a teraz myslim nja stahovanie a na to, ze kam toto vsetko dame a tak...takze ani nebude cas mysliet na vesá, co maju daco s mimi...ale az ked budem v praci, lebo teraz doma...katastrofen... :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok