• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cukrík kašli na to.. bude ďalšia ovu, niekedy sa môže stať, že v daný mesiac nie je.. :wink:
18. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.

mimus vy este neviete co budete mat?
18. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj krpcek..
v stredu idem na veľký utz, tak ešte chviľku vydržím, ale rozmýšľam, či to nenechať aj na náhodu :sweat_smile: , ale uvidím či sa ukáže vôbec čo to bude..chcem vedieť ale nie silou mocou...a kedy budeš mať nové foto? naj sa pokochám :dizzy_face:
18. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimus..ale ti to leti ty vole..ani sa nenazdas a rodis...leti to.. :wink:
18. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz su dalsie nove. :grinning: :grinning:

chcela som ju odfotit ako krasne pasie baranky, ale sa mi to nepodarilo dnes. skusim zajtra. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..dici ta nevie kto skorej porodí :sweat_smile: , ty už pomaly a isto budeš!! :dizzy_face: mňa čaká ešte polka všetkého..
krpcek jejda tak to musel byť ale rev, jáj....len jej daj papať, bo nešťastná je..a kojíš nie?
19. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babusky...
19. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak opat ahojte :D
21. máj 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cukrík akurát som šla že kde sme tak si ma predbehla...ale idem sa najesť, potom prídem...
21. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ako? je niekto prítomný? :confused: :slight_smile:
21. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja...ako vzdy... ahoj mimus...ako mas?
22. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukuk..cukrík my sa stále minieme :grinning: mám sa ok, pozerám chlapčenské mená :sweat_smile:
22. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimus a ake mate vybrate zatial?
22. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no...ale som tu...
22. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale idem prec...do mesta a na cintorin a tak..tak papa...mozno sa poobede stavim..pa
22. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pa cukrik..
nely, mám ich asi 9-10, tak čakám čo ostane, vyvesila som na chladničku :slight_smile: a ty ako? dlho som ťa nevidela, či už makáš?
22. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuu tak mate dost vybratych, ja by som pre chlapca vybrat nevedela, nejako sa mi ziadne nelubi,, preto tajne dufam ze to bude dievcatko :grinning:

nie nemakam este ale snad uz coskoro zacnem, aj ked doma mi je super, nestazujem sa...
inak nic, setko postarom u mna :grinning:
22. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :dizzy_face:

zlato kde si??? je vsetko ok? :confused: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule, ako sa tu máte, čo nové??? u mna ok :slight_smile:
22. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zlato,uz som sa o teba bala...preco nemas tt pri mene? :confused:
22. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dici, to preto, že ešte ani doktor nevedel v ktorom presne som, lebo podla MS som v 9tt ale podla ultrazvuku som v 7tt, ale to je zatial, vraj sa to časom dozvieme :slight_smile:
22. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...som s5
22. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte moje krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akurat teraz pred 10 minutami sme dorazili domkov,drahy siel do obchodu tak vyuzivam situaciu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: este som vas ani necitala,ze co je nove ked bude viac casu tak sa ozvem cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooooooj
22. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsusik zlaticko vitaj domka, taaaak si mi chybala....cmuuuuuq :grinning:
22. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. dici ved ty uz o chvilu rodis :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...no sevaaas cipsciiii, konečne to tu ožije, a nemala si prísť bud. týž.??? :wink:
22. máj 2009 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

zlato..tak si to potom daj tie tt..nech vidime ako ti to ubieha...

mimus..ty vole..sak ty ma dobehnes...s tymi tt..ved ti to letiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:

cipsi,nely,cukrik..co mate nove?

krpcek...no dufam,ze nebudem pretahovat..skusam dopomoct nasej malej,aby prisla skor na svet...nechce sa mi cakat..segra mala mat 15.juna 2009 a mala pred 3 dnami ...maleho NICOLASA :dizzy_face: :dizzy_face: takze ma predbehla..
22. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dici to mate dobre rozdelene hehe so segrou obe naraz xixi :grinning: :grinning:
ja nove nic, setko po starom
22. máj 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky mam minutku cas,lebo iba teraz sme vstali,jooj fuska to bolo dnesny den spali sme iba dve hodiny :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .

Babulky veeeelmi pekne dakujem za privitanie,straaaaaaaaaaaaasne som sa na vas tesila uz mi bolo dlho bez vas :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

mimusik nie nemala som prist buduci tyzden boli sme doma na 17 dni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .Ak som spravne pochopila z tvojho albumu cakate chlapceka??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok