• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahoj mimus,idem kuk bruch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiiiiiiis mimus to je ale bruseno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne sa vyhupslo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prvaa som :grinning:

cipsi jasne ze odfotim aj tetu berni ti odfotim ked sa dovaliiii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dufam ze bude pekne aby sme mohli sunky vyvalit u nas na dvore :sunglasses:

kokos baby tu je takak kosa kurnik fuuuj

mimu a ake mas pekne brucho ocuj tebe sa nerobia strie? ja som popraskana cela velmiiiiii bleeeee..a este aj mi brucho ostalo stale, tak eako huspenina fuj...a uz mi aj vlasy zacali padat dost,ale zevraj to zvykne takto po porode.
30. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni pride na krstiny????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Bude krstnou mamou??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
30. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem taky bruch ako ma mimi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi pekne brusino uz mas..
ja neviem, ten cas tak strasne rychlo leti..
o chvilku sa neuvedomime ani a uz bala Ami pojde do skoly, mimkin drobec bude koncit skolku a my stale nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky čajočky..a to ani nejako veľmo nejem.. :sweat_smile: len tak normálka..
krasul..ja mám asi aspoň zatiaľ celé tehu v poho...tak len nech to aj tak ostane :dizzy_face:
a strie zatiaľ nie " zatiaľ "..snažím sa mastiť, síce nie poctivo, čo by som mala, nechcem moc tak dopadnúť, ale ak bude tak sa neošalim, nie? :sweat_smile:

len by som akosi spala, neviem či to počasie robí?
30. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nieeee,aj my uz budeme mat mimi,nerozpravaj taketo mi sposobis traumu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: :angry: cajocky :angry: :angry: neznasam to slovo :angry: :angry:
30. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely prestaň ešte si mladučká, takže žiadne zúfanie...na každú dôjde..
30. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi všeeeetko bude :dizzy_face:
30. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja viem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa by ani nenapadlo, že sa to fakt podarí...ale som rada, ale sa aj bojím, že ako to všetko bude..
30. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus jake zufalstvo?? ja som este rada ze nic nas svojim sposobom zatial "neobmedzuje"
nie ako v zlom, ale naozaj neviem keby sme sa dostali do takejto situacie s deckom ako by sme to riesili :confused:
30. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely sú rodiny čo sú na tom omnoho horšie a sú tu..každý sa dostane z toho najhoršieho, ale treba aj na tom pracovať a nečakať, čo komu spadne z neba..to nevravím, že je tvoj prípad
30. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat do tejto temy,ze ma trapi,ze co je s Bernuskou a napisala som to do inej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mimi, pravdu mas..
30. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mimi ja ked vidim,ze ako ziju niektore rodiny s detmi tak dakujem bohu,ze sa mam tak dobre ako sa mam.....
30. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem sa uz napapat lebo mi uz slinky tecu som si este zeleninovu oblohu k zemiacikom a karfioliku spravila tak sa neviem dockat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni sa má fajn len nemá čas..
30. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy sa jej konci skuskove to skola ju tak velmi zaneprazdnuje??? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
30. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vieš ..byť v práci a potom sa učiť ..pripraviť práce a tie somarinky kolo toho..aj mužíka obskákať..a neviem presne dokedy má skúšky, podľa toho asi ako má nahlásené, al. ako to chodí..keď bude mať pokoj tak asi až v júli-auguste, to by skôr ona vedela
30. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj no ma to tazke,pracovat a este aj studovat a plno hluposti okolo toho,no co narobime zivot je uz raz taky....
30. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som videla ako písala, že niečo o stretnutí na koni o 21h. a potom som ju ani v tom čase nevidela :frowning2:
30. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane boze teraz som na novom case citala,ze nasli dievcatko v Rusku ktore vychovavali psy a macky lebo jej otec bol alkoholik a nestaral sa o nu a bola aj fotka kuchyne to spinava zachodova misa sa moze skryt............
30. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne..v rusku to je asi ešte horšie ako tu
30. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zatiaľ vyložiť práčku
30. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz najest tak packo :wink:
30. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok