• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cipsi už zjedené?
30. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak poslusne hlasim...mrsina dorazila...aj tak dobre, aspon nestresujem, ze co zas...ale skoda...no nevadi...vcera som testovala asi o desiatej vecer a bola jedna ciarka, tak som nechapala...ale ked som vstala, tak som pochopila..ok...pride drahy za chvilku...tak ja idem...urobime si hanburgeriky..papa
30. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrík tak dobrú chuť..ak budeš znova testovať tak len ráno
30. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som si kukla film? asi jooo
30. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, ja ked meska mrsina a testujem, tak takmer vzdy ju dostanem na druhy den...alebo este v ten... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrik presne aj ja som tak dostavala ked som este kedysi testovala,ze som testla kupila test za 16 ecok a na druhy den rano alebo este v ten den som dostala no na porazenie,teraz netestujem a mam svaty pokoj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. máj 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som dopozerala film..celkom sa dalo..už aj bambuch je doma, ale bavká hru..a dnes som akosi večne hladná :angry: :zipper_mouth:
30. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno je lepšie čakať mrchaňu a potom vás zrazu prekvapí, že nič, aj keď je to na nerv, neviem načo ju vôbec musíme mať, muži nemajú žiadny problém :angry:
30. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY,TAK OD ZAJTRA DRZTE PALCEKY..BUD TO BUDE UZ TEDA DNES..ALEBO V PONDELOK..PAPA..SLEDUJTE junovky tabulku :wink:
31. máj 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici držíme palce a tešíme na fotky :slight_smile: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mimus ako nedelnujes??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj ja vylihujem a žerem, vonku prší už od noci...a niekomu nevadí, že na parkovisku mu hučí autoalarm..
a čo ty? ako je u vás?
31. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat varim obed a u nas je kraaaaaaaaaaaasne,dnes kazdeho s tym provokujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ked pride drahy ideme do parku a na zmrzku :wink: :wink: :wink:
31. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmrzku by som si dala, a pravdu povediac mne vyhovuje keď je teraz chladnejšie :grinning: ale cez leto si to ešte asi užijem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym velkym bruskom si to veru uzijes ako bude funiet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U nas je teraz 27 stupnov,ale to je inych 27 stupnov ako na SVK kedze tu je iny vzduch :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa začítala pardon..tak ešte tých 27stup. sa dá len nech je aj luft dýchateľný :slight_smile:
31. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej dici uz rodi? :slight_smile:
31. máj 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veru ako to ubehlo dicinka uz rodi uz aj ja chcem
31. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,ze sa aj ukazete :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lov no vidis ako sa krasne drzis som Ti vravela,ze budes este prenasat :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojtee..mame nove babetko, pisala mi Dicinka, Emmka sa narodila o 18:50 s mierou 3560 g a 50 cm. Obidve su v poriadkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning:

zelaaam im vela zdraviiicka babulkam nasim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaaaaaaaaaau supeeeeeeeeeeer.... sa strasne tesim... rychlo to ma za sebou... to ja som sa viac natrapila :grinning: a tiez je to velka kocka...o 100g mensia jak moja :slight_smile:
31. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej diciiiii gratulujem k emkeee :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava na fotky, boze, ale jej to islo nejako rychlo ked si predstavim krasul ako si sa ty trapila
31. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no lebo dici uz mala krcok makky, takze jej stacila tabletka a islo to..mne krcok museli zmakcovat aby dozrel tych 5 dni :unamused:

ale jej to islo celkovo akosi rychlo sak teraz nedavno mala dve ciarky :grinning: :grinning: :grinning: dici mala extremne rychle tehu :grinning: :grinning:

ale teraz zaziva najnadhernejsi vecer svojho zivota..juj mam v v pameti ten moj :dizzy_face: aj ja chcem este rodit...ale uz len to tlacenie by som brala..tie bolesti predtym eee :grinning: :grinning: ja som asi chora ale ked vidim na ulici novorodeniatka tak zavidim :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuuul neboj nic, vydrz troska a budete maj Ami surodenca :wink:
zazijes to minimalne raz urcite este :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinke zo srdiečka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem veľa zdravíčka obom babulkám
31. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super gratulujem :dizzy_face:
1. jún 2009 o 07:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už je aj na svete? gratulujeeem dici, veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: ešte si počkáme na fotoooo :wink:
a ja idem jesť, dnes som dlho spala, stále prší :sweat_smile:
1. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: prajeme veeeeela zdravicka. :dizzy_face:
1. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka aj ja gratulujem
1. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok