• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cips potom ti poviem :grinning:
2. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja balit tasku
tak papa zatial
2. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? že už máš toho dosť? ale jasne..isto si pripravená na všetko..si chodila aj na predpor. prípravu?
2. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Boze stale citam o tej leteckej katastrofe co sa stratilo to lietadlo z radarov a vraj tam boli aj dvaja SLovaci z KOzaroviec to je dedina nedaleko mojich rodicov par km od Levic :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodila kedze som bola v nemocnici ked zacal kurz
a mam uz aj toho dost aj som rada ze sme to dotiahli az do tohto tyzdna v 17tt som si ani nemyslela ze to tak daleko dotihneme
2. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len sa zbaľ lov..držíme palce a potom daj vedieť čo a ako :wink:

cips..ja som len niečo zahliadla že 2 slováci, ale nevedela som čo to
2. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za to,ze okolo toho 25tt treba zacat nakupovat,lebo potom co???Budem sa teperit s tym velkym bruskom ako nejake tornado po detskych obchodoch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To uz potom chcem mat klud a oddychovat a nie sa nahanat za dupackami :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mať lovky a byť v danej chvíli v meste, tak nakupujem asi vo veľkom, preto si asi urobím zoznam, že čo asi v tom období treba a veľkosť aby to malo aj na sebe..napr. neviem či kúpiť zavinovačku abo nie, abo perinku? vieš ak má byť na jeseň tak aj tak treba asi tepl. overal a potom do fusaku..ja fakt neviem :fearful:
2. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si kupim urcite zavinovacku ved to je vlastne uz moderna perinka to si urcite kupim ako prve,lebo ked mas mimi v zavinovacke tak je s nim lepsia manipulacia a aj ma pocit bezpecia a ked mu das do zavinovacky rucicky tak sa s nimi nebudi,ze si trieska do hlavicky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tebe bude urcite treba aj overalik a aj fusak ved v zime bude mat len jeden mesiacik tak to je urcite potrebne ked pojdete von,ved uvidis ked bude teplejsie das ho iba do dupin a do fusaku a ked bude chladnejsie tak ho das aj do overaliku :wink: :wink: :wink: :wink:
2. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: že trieska :grinning: :grinning:
ja som skôr za zavinku, len ju musím ešte nájsť, a do polska sa nedostanem, škoda že mi kamoška nepovedala, že bola v novom targu, by som jej povedala :unamused:

idem si zohriať jesť a prídem
2. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatiaľ si to neviem predstaviť :sweat_smile:
2. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli teraz v Jablonke a co taaaaaaaaaaam mali veciciek pre mimi jooooj,same tehule som tam videla s kocikmi a tie mali nabalene s vecickami a tymito zavinovackami a dekami,jooooj strasne zlate to bolo no hadam tri pariky sme takto nabalenych videli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu..škoda že nemám niečo bližšie hneď by som šla :unamused:
2. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko km to mate do targu alebo do jablonky???My od nas mame jablonku 10 km :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj je tam aj niekde dobry obchod s potravinami a s drogeriou tak aspon budeme mat kde plienkace chodit kupovat :wink: :wink: :wink: :wink:
2. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem koľko km to je ale že 3hod. cesty, ty to máš super :slight_smile:
2. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tri hodiny cesty tak okolo 200km,my to tak mame ku nasim z Oravy,ze tri hodiny cesty a je to nejakych 196km :wink: :wink: :wink: :wink:
2. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu trosku zase nebola...tak som premeskala...diciiiiiiii...gratulujeeeeeeem.....
2. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: co noveho? nas zajtra doobeda caka ockovanie a poobede idem na pohreb kamoske umrel tatino :frowning2:
2. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

krasulka mame rovnaky smutny poobedny program. my ideme na pohreb dedovi najlepsej kamosky. :frowning2:
3. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence,

tak Vam prajem nech tento smutny den je cim skor za Vami :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Krasul potom napis ako ste zvladli ockovanie :wink: :wink: :wink:
3. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak ockovanie mala zvladla statocne. Najprv ked ju pichli do prvej nozicky spustila plac, ale ked som ju dvihl ana ruky tak uz prestala a to iste aj ked ju pichli do druhej. A potom uz neplakala vobec. Tak uvidime aky bude den a noc, aj teplotka ze moze vyskocit a moze byt aj placliva lebo to zevraj boli tie vpichy.

krpcek tak sa drz aj ty, mne sa tam moc nechce ked si predstavim ake to bude smutne... :pensive:
3. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala dnes smutny den :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,takze nie ste v tom same baby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRASULKA všetko naj naj k narodeninkám ti prajem veľa zdravíčka šťastíčka a lásky :slight_smile:
4. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka, cipsy dakujem :slight_smile:
4. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme vsetko najlepsie a Adamko posiela pusu :dizzy_face:
4. jún 2009 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte baby
5. jún 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

krasulka,nevies co je s dicinkou?dnes by mohli byt uz doma,ze?nevies ako sa maju?pozdrav ju odo mna , prosim,ak budes moct :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok