• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
sups na prvu stranu :wink:

didus veru neviem, ale snad sa ove kned ked sa jej bude dat :wink:

a kde ste vsetkys coooo???? :cry:
5. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mila Miska, vsetko najlepsie k tvojim dnesnym narodeninam, vela stastia, zdravia a lasky a hlavne vela radosti od vasej dcerky, aby ste boli navzdy stastna rodinka cmuk :dizzy_face:
6. jún 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii :grinning:
misi vsetko najlepsie :wink:
6. jún 2009 o 05:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely a ty co nespis? ci to z flamu?
6. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
6. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ne, ale drahy siel do prace ta ma zobudil a ja vtedy furt musim byt aspon hodku hore..cize idem k vam napisat, potom kuknem serial a pomedzito zase trosku zaspim..
takze teraz som sa ofikos zobudila :grinning: :grinning:

mishi, inak, tes sa na nasu navstevu ked budeme budeme v KE uz som starkeho na to pripravila :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska aj ja gratulujem vela zdravicka prajem a vela rodinnej pohody.

P.S. mohla by si nejake nove fotky malej hodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyy mame dalsie babeeetkooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lovackin Filipko sa narodil vcera o 20:30 , 47cm a 3290g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poslala mi teraz sms potvorka :grinning: :grinning:

gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a zelam obom vela zdraviiicka :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lov gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej lovi gratulujeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte..
gratulujeeeem loviiii, tak už je na svete :dizzy_face:
:slight_smile: a tieež k narodkám mischi, všetko najlepšie a krasul aj tebe hoc už som :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..kuk album..dala som nove foto malej :wink:
6. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici krasna je a aka vlasana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz ste domka??AKo sa citis a aky bol porod?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici je kraaasna :grinning:
6. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely jasne ze sa tesim...

dici krasna je...uplna cela ty :slight_smile:

cipsi---ked bude cas tak dam... nejak nestiham
6. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby,ste zlate...je to fakt uzasny pocit byt mamkou.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

domkov sme prisli dnes..mala mala silnu zltacku..az 3 stupen...ale uz je v pohodke....po porode ked mi ju dali,tak som zistila ze ma na krku taky vyrastok..taka kozicka natahovacia..tak mi povedali,ze to nevadi..ze to podviazu..ale oni jej to chirurgicky odstranili..chudatko moje..ma 2 stehy...tak plackala :cry: ale mamka si ju potiskala,vybocala a bolo dobre :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz krasne spinka v postielke.. :wink:
6. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dicinka gratulujem,jak to rychlo zbehlo :dizzy_face: ..som po dlhom case kuk vasu temu,a ty uz si maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diciiii mala je uplne uzasna krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: take drobciatko..oooch....oproti nasej taka majinkata uz :grinning:

baby volala som s Lovi, mala dooost tazky porod, je chudatko velmi unavena, velmi rychlo sa otvarala ani epi nestihla..a mala problemi pri tlaceni, aj odpadla a musela byt na kysliku potom... :frowning2: ona vam to potom vsetko sama napise to len aby ste vedeli co a ako. Chuda tiez si riadne vytrpela.
6. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul dakujem..

to s nasou lovi ma mrzi...ja som si tiez vytrpela dost,lebo som mala porod vyvolany...bol sice rychli,ale o to bolestivejsi po vyvolavacke... :frowning2: tak ani si neviem predstavit co musela lovi prezit,chuda :frowning2:
7. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici hlavne ze uz to mate za sebou a zdrave babetka uz su na svete :slight_smile:

najblizsie to caka mimus a potom pretynku :slight_smile:

dovtedy otehuluje teta berni a nelynka a pokracujeme dalsim kolom :grinning: sak ja furt sem tu berni volam ku nam, tu by rychlo prisli k oplodneniu. Nas je 5 dcer, vsetky uz maju po 2 po 3 deti... :grinning: teda okrem mna :grinning:

a co dnes vsetky porabate? mna caka zehlenie ale sa mi taaak nechce boli ma velmi hlava tak som si dala kavicku, tak sup spravte kavy a podte so mnou debatit :slight_smile:
7. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul ja mam este cas otehu :grinning: :grinning:
treba domcek dat dokopy..som si dala prioritu..ze az ked bude vytiahnuty nad garazou o dalsie dve izby sa bude robit babo..
a az ked budem mat pracicku :grinning: :grinning:

ja akurat robim svieckovu drahemu, este musim skocit kupit drozdie aby som mala v zasobe a knedlik a bude sa papat :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja by som mala zehlit ale sa mi nechceeeeeeeeeeee...uz tam mam taku kopisko ze konec sveta :grinning:
7. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaam nely aka dobrotaaa joooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mate krasny ten domcek velmi vam drzim paluchy aby vsetko islo ako ma. A ty sa aspon nemusis stresovat kvoli babu a veku lebo si este mladucka takze kludne si mozte porobit co treba a aj tak budes este mlada vitalna mamina :dizzy_face:
7. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadpis diskuze je do r.25, můžu vstoupit když už mi letos 25bylo???
7. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka ahoj, nadpis je len formalita ale su tu kocky aj starsie :slight_smile: takze kludne :slight_smile:
7. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul presne tak..mna ten moj vek strasne ukludneje v tomto ze sa nemam kam ponahlat :grinning:
7. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nely, dobre ste to vymysleli :slight_smile: a ako pokracujete? ja mam v hlave stale tu tvoju spalnu velmi sa mi to paci :slight_smile: uz mas robotku ci hladas? ja som mimo :frowning2:
7. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak juuuu... takže je tu už někdo těhotný za letošní rok??? Nám se to nějak nechatá.
7. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu mimuska, ona sa ukaze coskoro :slight_smile: inak mame dve cerstve babetko minuly tyzden a tento :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jedno 3 mesacne, jedno 2 dvojmesacne a teraz novorodenaitka Filipka a Emmku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok