• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ved ja sa snazim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka veru treba si dobre rozmysliet ci si vlasky das, lebo je s nimi dost roboty
7. jún 2009 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj a na noc musis zapletat do vrkoca, lebo inac by sa tiez mohli zamotat
7. jún 2009 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa..plamali..a to ako normalne len konceky ci kludne aj v strede vlas??
7. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka nie konceky, ale hocikde
7. jún 2009 o 15:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj..no tak to si premyslim, ale kazdy si to vychvaluje..tak by som to aj skusit..a uvidim :slight_smile:
7. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. :slight_smile:
vcera sme uz odlozili prve male dupacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rastiemeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nic pri malej nestiham. vo stvrtok sme boli dat nausnicky, takze aj my uz sme krasne. :grinning:
7. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:,nooo veru uz rastiete ved uz ste velke dvojmesacne baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potom hod nausnickovu Sabinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej cipsi. chystam sa ju uz dlho odfotit ako pasie baranky, ale zatial sa mi to nepoadarilo, lebo bud si akurat lahla a nechcela sa uz dvihnut alebo som nemala po ruke fotak . . .no proste furt nieco. ale v utorok ma dva mesiace tak ju budem urcite fotit, lebo treba do albumu zalozit. :grinning:
7. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam,ze ju pofotis si nejaka skupa na fotky :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nie len sa smejem tak len pekne pofot nech mame co obdivovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nevies nieco za sasku? ako sa maju a tak?
7. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely neviem.
nestiham sem chodit, tak ani neviem, ci sem chodi alebo nie.

napisem jej SMS a potom dam vediet. :slight_smile:
7. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nechodi sem ved preto sa pytam..ci nahodou..
7. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek akurát som mrkala či máš niečo nové a všimla som si tortičku,tak tá je fakt super, nič prečačkané, veeeľmi pekná torta :wink: :dizzy_face:
7. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky pridala som new foto ...tak kuk ak chcete :slight_smile:
7. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mischi vy ste ale vyrástli, ty kokso..ale je zlatučká :dizzy_face:
7. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves mimus... no ved uvidis akmo to aj tebe raz dva zbehne... ani sa nenazas a aj tvoj fesak bude taky velky :slight_smile:
7. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak pretty je v pohdicke, len sem nestiha chodit.
mimus a vies aka bola dobra? :grinning: som polovicku torty zozrala sama. :zipper_mouth: :grinning:
8. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek dakujem som rada :wink:
8. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne krpcek, ale dala by som si :grinning:
mischi, teraz mám už pocit, že to fakt začína mať veľký spád :sweat_smile:
8. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

misi malinka je kraaasna a fakt ako podrastla a zmenila sa,boze to ale utekaaaaaaaaa,ja nechcem ked budem mat mimi aby to takto utekalo ved si ho ani nevychutnam a uz mi povie mama nerieees,nestaraj sa ja viem co a ako :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

ahoj mimus :wink: :wink: :wink: :wink:
8. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cips..joj však sa ešte ani nenarodilo a ty už robíš z toho chrobáčka puberťáka :grinning:
musím ísť vybrať práčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ja z neho nerobim pubusa je len konstatujem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovooo...
ale aj tak si to dobre napísala :grinning:
8. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to tak ved teraz na vasich detoch to hrozne vidno,ze ako rastu :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: mozno ked budem mat svoje to budem inak vnimat a uz budem chciet aby chodilo do skolky nech nie je na mne cicek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja na začiatok sa chcem len mojkať s malým :slight_smile:
8. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a asi okrem draheho ho ani nikomu nedam sa budem bat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nieeee, ešte dáš mame, svokre, kamarátkam :grinning:
8. jún 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo budem rada,ze si trosku od neho oddychnem a budem ho davat kazdemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este aj platit im za to budem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok