• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
som zvedavá aká budem vymletá nevyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je zamračené a zase ma ťahá spať, včera len trošku svietilo slnku :unamused:
8. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimus na to ani pomysliet nechcem ja nemusim ani jest ani pit ale spaat???To musim v kazdom pripade,dufam,ze nase mimco bude po nas lebo mi lubime spinkat obidvaja tak ho varujem uz vopred :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne nech sa v noci vyspíme, hoc viem, že to chce papať aj vtedy aspoň 2x
8. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak zo zaciatku z toho asi budeme cele namakko tak ani spat nebudeme alebo sa nadychne a my uz budeme v stehu a pozerat ci je vsetko v poriadku,no aspon ja som taky panikar tak to sa seba samu neviem ani predstavit,prve co budem kupovat bude monitor dychu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už teraz zaspatá...budeme ako námesačné :grinning: :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sa Ti necudujem,ze sa ti chce spinkat ja som vstala pred hodinou ale ziva sa mi ako slak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je tu pod mrakom tak to asi preto a to idem este do obchodu musim ist kupit tvaroh a chlebik :wink: :wink: :wink: :wink:
8. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či monitor ešte viac nestraší, ale keď by som bola v dome tak vtedy by sa určo zišiel, ale teraz v mojom prípade ani nie :slight_smile:
8. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuj a ako je to s robotkou, čo si spomínala?
8. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi budeme v dome tak ho chcem urcite :wink: :wink: :wink: :wink: alebo tie vysielacky,ze ja budem v kuchyni a ono v izbicke ale to je vsetko take drahe :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však to..radšej mu kúpim trojkolku :grinning:
8. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved potom to predam a aspon nieco sa mi vrati :wink: :wink: :wink: :wink: Dobre mojko idem ja do toho obchodu lebo dnes mam varenia a pecenia vyse hlavy tak aby som to stihla,kedze ja som na inej strave tak musim navarit aj drahemu a aj sebe a este chcem aj tvarohovy kolac upiect tak padam pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak paaa ja idem variť niečo :sweat_smile:
8. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ste pomreli? :angry:

cipsi de sa flakas haaa??? mimu ako bolo na zahrade? Ja som zas zrala jahody cez vikend a zas som sa vysypala cela..kua a nedam si povedat a nedam..pazravost sa nevyplaca...svata pravda :grinning:
9. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau krasul ved ja tu vzdy nakuknem a tu nikdy nikto nie je takze ja som v tom nevinne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akurat som dopozerala modre z neba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a stavim sa,ze tu zas nik nie je :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,hovorim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne si to tu na ruzovo zatapetujem aj sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes prala ako diva uz mam zas vsetko poprate a uz sa mi to susi vonku,dufam,ze zacne prsat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a vo stvrtok si idem farbit hlaaaaaaaavku trosku viac dobledsia,no vlastne drahy mi bude farbit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seriem na to idem prec :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaleeeeeeeeeeee
9. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipssi posli mi nejake foto vase z dofci abo tak na mail sak ja ani neviem ako vyzeras :grinning: :grinning: budes bloncka? :sweat_smile: :grinning:

aj ja som prala aj zehlila, kurnik v zivote som tolko nezehlil odkedy je mala tak furt :sunglasses:
9. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby videli ste krpcekovu Sabinku? aka je krasnucka a ja si nepomozem ale totalne cely krpcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi hybaj sem aha jak nam ladia farby :sunglasses:
9. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu som pozerala foto joooj ta jej mala je na zozratie.Ozaj baby splnilo materstvo vase ocakavania?? :confused: :confused: :confused:

Krasul ved ma vidis v pase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z dovovlenky nemam ani ziadne poriadne foto,vacsinou ako vzdy som fotila ja takze skoro na ziadnej nie som a tam kde som tak to ma drahy odfotil len akoze a vyzeram tam ako debil :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul no budem bloncka ale nie peroxidova :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale taka prirodna trosku bledsia od toho co vidis na foto :wink: :wink: :wink: :wink:
9. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok