Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krpcek
9. júl 2009

krasulik hej kojim - to je moja jedina zachrana. ked je mala moc nervna, pichnem jej cecok do huby a je klud. 😀

dicinka1
10. júl 2009

ahojte baby 😉

krasulka
10. júl 2009

caute zeny, idem sa pochvalit mala sa dnes prvy krat pretocila z chrbatika na brusko a uplne krasne ze hned ostala past koniky, a potom znova a znova, takze uz sa to posuuva tie jej pokroky 😵 😵 😵 😵

krpcek tak to ma ssuprove 😵 😵 😵

cipsinka
11. júl 2009

ahojte herecky,

ako sa mi mate??My mame vsetko po starom.Dnes tu mame pod mrakom ale aj tak mam draheho v praci,cize nikam nejdeme tak mi to je v podstate jedno 😉 😉 😉

Krasulka mala je sikulka 😵 😵 😵 😵

krasulka
11. júl 2009

Ahoj cipsiii, mne mala buntosila od 7 oo boze som myslela ze umrem co tak skoro ale potom o deviatej zas zalomila tak do 11 sme este spali teda ja do 11 a ona do pol dvanastej 😀 😀 😀 tu je tieto dni trosku ochladenie,ale uz od zajtra maju byt teploty aj 33 stupnov 😵 😵 😵

spravila sm si bryndzove halusky so slaninkou mnam 🙂

cipsinka
11. júl 2009

krasul provokujes s tymi bryndzakmi 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj aj ja by som si dala take na salasi 😅 😅 😅 😅

cipsinka
12. júl 2009

no kde ste zenicky 😕 😕 😕 😕 ,drahy siel ku znamemu pre cigy kedze dnes prisli zo SVK a doniesli nam par skatuliek 😉 😉 😉 😉

mimusa4
12. júl 2009

aaahoj ccipsiiii akurát kukám či tu nik nie je 😉

mimusa4
12. júl 2009

a tie bryndzoše by som si dalaaaaa...
a počuj cips, ty vieš nejaé recepty na zapekané vecičky nie? mám karfiolik ta dačo mi vymysli, že si zapečiem aj smotanku som si k tomu kúpila, to by som si chcela urobiť zajtra na obed 🙂

cipsinka
12. júl 2009

no tak ja to robim tak,ze uvarim si karfiolik,potom dam na pekac polejem smotankou a nastruham na to este syr a je to mnamka 😵 😵 😵 😵 Jednoduche ale dobre si myslim 😉 😉 😉 A inak ho hadam ani nerobim len takto 😅 😅 😅 😅 😅

Pozerala som albumy uz mas krasny bruch 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
12. júl 2009

a aj foto v pase mas kraaaaaaaaaaasnu taku maminkovskuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
12. júl 2009

a čo by som tam mohla ešte k tomu dať? 🙂

hej pomaly a isto sa zväčšujeme, a máme cez kilenko 😉

mimusa4
12. júl 2009

tak nech veria že tam je niečo na tej spuchnutej cverne 😉

cipsinka
12. júl 2009

jeeej uz cez kilecko drobatko krasnucke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

fuuu mimus ja neviem co este take k tomu ja uz nedavam do toho nic a este k tomu upeciem zemiacky a je to super 😉 😉 😉 😉 .

V piatok som robila hriby na smotane ale taaaaaaaaaaak sa mi podarili robievam to dost casto lebo drahy to miluje ale teraz sa mi hadam podarili najlepsie.Musim sa pochvalit 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
12. júl 2009

ze spuchnutej cverne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
12. júl 2009

to je dobre, že sa daria, praxou sa len zdokonaľujeme 😅 😉 😀 ..
a nebude to moc biele ako si to dám na tanier? a čo si to len posolila? abo aké korenie ešte?

cipsinka
12. júl 2009

akosi ma zacina boliet hlava 😖 😖 😖 to z toho PC 😖 😖 Drahy bol cely den v praci tak co budem robit no nie?? 😅 😅 😅

cipsinka
12. júl 2009

no mozes dat trosku vegety a ja davam aj cierne korenie to bude take aspon trosku bodkave 😉 😉 😉 😉 Ten karfiol sa ti trosku specie tak nebude taky biely 😉 😉 😉 😉

mimusa4
12. júl 2009

to si celý deň na pc? ta sa nečudujem..mala by si is dať pauzu

cipsinka
12. júl 2009

Inak si mi chute na ten karfiol porobila uz aj my sme to dlho nemali 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mimusa4
12. júl 2009

ahaaa, no skúsim a potom ti poviem aké to bolo, a keby som tam dala ešte aj paradajku? to už ee?

cipsinka
12. júl 2009

tak zas nie cely den ved o desiatej som len vstala sa mi zda a potom este nieco pri hncoch a taaaak,ale uz som si trosku odvykla tu vysedavat a sa to odzrkadluje na mojej hlave 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
12. júl 2009

tak robíme zajtra to istééé 😀

mimusa4
12. júl 2009

však ani ja som tu nebola, mužík bol doma tak sme sa trocha poflakovali a užívali si chvílky, ale už zase je fuč 😒

cipsinka
12. júl 2009

paradajku no neviem,neviem si to nejako predstavit chut zapekanej paradajky neviem ved skus dat trosku na bok a ak to bude ee,tak to nebudete jest 😅 😅 😅 😅 😅 alebo zapec do toho este kusky brokolice bude to farebnejsie 😅 😅 😅 😅 a brokolica veeeeelmi zdrava pre tehulky 😉 😉 😉 len neviem co povie na to tvoj manzelik lebo moj neznasa brokolicu 😅 😅 😀 😀 😀

cipsinka
12. júl 2009

a kde Ti siel muzicek??Ani moj teraz nie je doma tak preto som tu lebo inak o takejto hodine tu nikdy nebyvam 😀 😀 😀 😀

mimusa4
12. júl 2009

ta on ak by bol doma tak by na mňa kukol, že čo mu dávam, či mi nešibe, ja teaz také využívam, že si môžem dať, bo on by len mäso...ale poviem ti že asi tam dám pre chuť aj farbu troška salámy 😕 , to by nemalo uškodiť 🙂

mimusa4
12. júl 2009

služobka tak ho budem zase vyčkávať

cipsinka
12. júl 2009

no alebo salamku no vidis prisla si na to 😉 😉 😉 😉 ja do tych hribov davam chudu sunku a ma to veeeelmi dobru chut 😉 😉 😉 😉 Moj miluje karfiol aj prazeny a aj zapeceny ale brokolica sa mu hnusi asi preto,ze je zelena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
12. júl 2009

aha on chodi na tyzdnovky 😕 😕 😕 To si sama domka?? 😕 😕 😕 😕