Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
2. aug 2009

mimus som rada,ze sa ti to paci 😉 😉 😉 😉 😉 Je to hotel vhody aj pre deticky tak mozte na buduci rok ist kuk 😉 😉 😉 😉 joooooooooj tam bude ale detiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
2. aug 2009

tak ja som bola jedine v chorvátsku, takže neviem posúdiť mentalitu ľudí

krpcek
2. aug 2009

nooo vyzera to fakt ako raj. 🙂

kokso mna minule taka depka chytuila, ze som si pozerala last minuti, a rozmyslala som ze preco sme nikam nesli. 😅

cipsi jasne, ze sa najdu vsade . . . ale . . .neviem, to je taka krajina, ktorej sa chcem vyhybat.

mimusa4
2. aug 2009

cipsi tak to bude určite riadne mastné pre nás 😕 a ísť by som išla už bud.r. na dovču ale neviem ešte..neviem či to nie je skoro s takým malým..

cipsinka
2. aug 2009

aj ja som bola len v Chorvatsku 😉 😉 😉 ,takze tot bude nasa prvaaaa naozajstna dovolenka so vsetkym co k tomu patri 😉 😉 😉 😉

krpcek
2. aug 2009

mimus nie je.

mne sa uz od porodnice budila kazde tri hodiny, potom bolo aj obdobie, ze zaspala o pol desiatej a spala az do stvrtej, ale ako prisli tepla sa budi zase dva krat za noc.

mimusa4
2. aug 2009

cipsi a kde ste boli?
krpcek a ty si kde bola doposiaľ?
ja na makarskej a sucuraj

cipsinka
2. aug 2009

no aj pre nas to bolo teda riaaaaaaaaadne mastne ale tak co nechodime 6krat do roka na dovcu 😉 😉 😉 😉 .

Jasne krpcek kazdy ma svoje 😉 😉 😉 Mna zas absolutne nelaka Chorvatsko,Taliansko,Bulharsko a tie okolite destinaaaacie 😉 😉 😉 😉 😉 Ale do Grecka by sme chceli ist aj my ale to az ked budeme uz na SVK 😉 😉 😉

krpcek
2. aug 2009

mimus aj my pojdeme na buduci rok. bude mat sice o pol roka viac ako vase, ale da sa.

len si treba vybrat nieco co je blizsie. preto sme sa rozhodli pre grecko, letecky sa tam ide vraj len dve hodiny.

mimusa4
2. aug 2009

no keby som to mala aj ja tak ako ty tak budem rada a nech je aj mlieko

krpcek
2. aug 2009

ja osm bola niekolko krat v chorvatsku, v taliansku a v tunise (z donutenia). 😀

cipsinka
2. aug 2009

Mimus boli sme v Pirovaci 😉 😉 😉 😉

cipsinka
2. aug 2009

Krpcek mozno ked prideme z dovci aj ja budem nadavat na tych ,,cigosov,, ale zatial som od nikoho na nich nic zle nepocula iba to,ze su az prehnane miliiiiiiiii a,ze je to az vtieraveeeeee a nedajboze mu das ,,baksis,, tak sa ho uz nezbavis ale ja som na to hrooozne zvedava,ze ako to tam vsetko je 😵 😵 😵 😵

krpcek
2. aug 2009

mimus ved uvidis. ja som zo zaciatku spavala s malou, aby som nemusela vstavat, ked sa v noci budila.
teraz spava v postielke az po prve nocne kojenie, potom si ju dam k sebe az do rana.

a mliecko bude - len si treba verit. 😉

cipsinka
2. aug 2009

Inak my sme toto vraj tiez mali ako last minute ale ta cena tomu ozaj nesvedci 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to si uz neviem predstavit kolko to stalo normalne 😕 😕 😕 😕

mimusa4
2. aug 2009

krpcek aj ja by som tak chcela, že potom, to už bude aj chodiť a taaak..uvidíme ako budú peniažky

a grécko môže byť tiež dobré, to som počula väčšinou len a len dobré ohlasy

krpcek
2. aug 2009

cipsi tak potom zreferujes. 😉

cipsinka
2. aug 2009

krpcek jasne,ze zreferujem 😉 😉 😉 a pevne verim,ze len pozitivne 😉 😉 😉 😉

krpcek
2. aug 2009

mojho muza kolegyna uz desat rokov chodi len do grecka - kazdy rok, ine miesto, ale len grecko a je neuveritelne spokojna.

mimus hej, to uz bude s malym aj zabava.

mimusa4
2. aug 2009

cispsi takže cca koľko??

krpcek
2. aug 2009

cipsi to mate all inclusive?

cipsinka
2. aug 2009

Rozmyslali sme medzi Kanarskymi ostrovmi a Egyptom a chvalabozku,ze sme si vybrali Egypt,lebo co sa teraz deje na kanaroch to je horor tak by sme sli do prdele 😖 😖 😖 😖 😖 tak ako minuly rok v Januari 😖 😖 😖 😖

mimusa4
2. aug 2009

a čo je s kanármi?

krpcek
2. aug 2009

co sa tam deje? ja niesom v obraze.

ja viem, len to kde maju akciu na plienky, vlhcene utierky a detsku kozmetiku 😀 😀 😀

cipsinka
2. aug 2009

krpcek ano AI,pocas dna vsetko zadara,alko,nealko napoje kolace a same chlopotiny a samoska ranajky,obed,vecere atd.atd. letime cez Irsku cestovku vraj velmi super,Matkova manazerka nou chodieva na dovolenky tak hadam bude fajn 😉 😉 😉

mimusa4
2. aug 2009

krpcek tak sa potom budem pýtať teba ýe kedy kde čo 😀 😀

krpcek
2. aug 2009

tak mozno preto taka cena. 🙄

krpcek
2. aug 2009

mimus jasne. vsetko sledujem. lebo malej mozem dat len pampesrky ( z inych sa vyhadze) a casto krat je rozdiel aj dve stovky.

cipsinka
2. aug 2009

SU tam obrovske poziare 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .Krpcek zlata,ze akcie na plienky a vlhcene utierky nahodou to je mile 😵 😵 😵 😵 😵 .

Mimus tu sumu ani vyslovit nechcem lebo si budete mysliet,ze ci nemame kde peniaze davat ale este plus vreckove co si berieme a tak je to teda riadna suma ale ratali sme s tym aj ked sme chceli este o trosicku lacnejsie ale nic lacnejsie nebolo a uz sme nemohli cakat ved uz je to zachvilku tu a drahy ma dovcu a cokeby nic nebolo 😨 😨 😨 😨 😨 😨

mimusa4
2. aug 2009

sranda každá kupuje iné, lebo riťky sú iné 🙂
cipsi hlavne si to užite