• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
fakt? ani neviem.

cipsi tak dnes nie je nic lacne . . . ale na dovolenku nechodis kazdy mesiac, tak si treba dopriat. na kolko idete?
2. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek dobry smail,si to vystihla na tu sumu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som bola aj ja dost sklamana lebo ked sme boli cca pred vyse mesiacom sa tam pytat tak nam panko povedal,ze teraz je to dost drahe,ze ak chceme mozme pockat,ze sa to mozno zlacnie ale zas az tak moc to nezlacnelo o nejakych 300 euro na osobu no ale zas ked si to tak vezmes tak ani to nie je az tak zle,tak vlastne mozme byt docela spokojni :wink: :wink: :wink:
2. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme skusali aj ine plienky . . .ale moze jej dat jedine pampers alebo huggies, ale aj z tych sa uz vyhadzala :confounded:
2. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
väčšina kupuje tescovky, al. nejaké z DM, neviem názov, potom počúvam, že pampersky a ako až posledné ti hugies..ja neviem nevyznám sa..
2. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek ideme az na 14 dniiiiii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a veru mas pravdu nechodime kazdy mesiac a aj znamy co sme tam boli vcera hovorili,ze lepsie sme spravit nemohli tuto dovcu sme uz tolko planovali no nastastie to konecne vyslo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cipsi aj tak je to ušetrené už máš o toľko viac vreckové
2. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tescove som ani neskusala. z DM su babylove a z tych sa hned vyhazdala.

najdrahsie plienky su v tescu - pampers 96ks tam stoji 669 Sk, v DM stoja 571 Sk a v carefoure iba 514 Sk. :grinning:
2. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru kaza prdelka je ina jedenmu miminku vyhovuje to inemu to napr.kamoskyn malicky neznesie pampersky a sadli mu len tesco plienky zas ini si stazuju,ze tesco plienky su ako kamen,mimus neboj tvoj drobcek si vyberie co mu bude pasovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi tak uz ostava len si to tak poriadne uzit.

14 dni je tak akurat - kratsie sa neoplati financne a dlhsie by uz bola nuda.
no tak to sú riadne rozdiely :astonished:
my hovor - hlavne, ked tie plienky ti vydrzia tak max. 2 tyzdne.

no a teraz maju akciu v metre 343 Sk 70 ks. takze v sobotu letim do metra. :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta naj len nevymýšľa jeho riťula, bo nebude mať žiadnu :slight_smile:
mne by asi bolo jedno kam by som mala ísť na dov..hlavne nech je more a ten fajny vetrík
krpcek preto sme chceli ist na 14 je to take akurat aj si oddychnes uz dlhsie by som tam asi ozaj tie palmy zrala od nudy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a zas kratsie to sa mi tam ani letiet neoplati :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

Veru mimus kazde euricko navyse potesi,len on hovoril,ze sa to o dost zlacnie a za az tak dost to nebolo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,vraj je teraz dost velky zaujem o Egypt co som ostala mierne vykolajena,ze Iri sa idu Egyptovat :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
Mimus mne zalezi hlavne na tom Egypte a potom mi to uz ozaj bude jedno kde s drahym pojdeme :wink: :wink: :wink: :wink:
2. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je zima na nohy idem si pre ponozky lebo asi zamrznem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak íri chcú zmenu :grinning:
ja asi budem musiť končiť bo už mám bruch v kockovom tvare a tvrdne, asi sa mu to nepáči, dám ešte sprchu a môžem ísť spať..už zase spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kokos ja uz neviem co by som zo seba zhodila a ona napise, ze jej je zima na nohy. :grinning:
2. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som len v tričku a gačkoch, nohy teplé, čo ja väčšinou ich mávam studené..
2. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus tak treba zmenit polohu. dobru noc. :slight_smile:

pojdem aj ja. zacina u nas burka, tak sa idem este na chvilu schladit a potom zalahnem. papa
krpcek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mam teplaky a mikinu ozaj je mi zima a este aj prsi tak niet sa comu divit,ze sme si take tropy vybrali ako dovolenku ked tu v lete mrzneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale nie cez den je pohodicka ale teraz na vecer je chlado a aj poprcha tak je zimka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
cipsi kolko je u vas stupnov?
2. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru mimus :wink:
2. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte dievčence..dobrúú
cipsi a nezamrzni :grinning: prepáč :sweat_smile:
2. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek teraz asi 15 stupnov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale v byte je chladnejsie ako vonku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem sa snazit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz nadavam na zimu a na dovolenke budem nadavat na teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: AKo mne toto pocko fakt vyhovuje a hlavne ked som v praci,ze tam pri PC nemam horucavy takze v pohodicke ale ked bude na jesen liat cely tyzden tak to mi pojde riadne na nervy :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,dufam,ze to nebude take zle :confounded: :confounded: :confounded:
2. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zima, radsej sa budem varit v vlastnej stave. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem, dobru. :wink:
2. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz ste isli asi spinkat tak dobru nocku a pocasiu zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a este k tomu pocasiu my tu nemame taku hnusne kosnu zimu ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani sneh cize ziadne cvachtanice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas castejsie prsi ale aspon nie je minus 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,cize vsetko ma svoje negativa a aj pozitiva,moja myslienka dna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale aj tak sa uz tesim za Vami na to nase krasne SLovensko,ked uz prideme na stalo nevymenila by som ho za ziadnu krajinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz padam odtialto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok