• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
Dobre ranko krasotinky, :wink: :wink: :wink: :wink:

kde ste??

aha,nasla som mojho krokodila:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/60107791

len ja som ho kupila za 4,99 EUR :wink: :wink: :wink: :wink:
3. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafko..
ahaaa už vidím krokodíla, no ešte kus viac nôh a vyzerá ako stonožka :grinning: :slight_smile:
a to už budete doma potom úplne na stálo? tak to už hej, to je super pocit..

a na poradni som sa veľa nedozvedela, len že je všetko ok..ta čo už ale v štvrtok idem na prietoky tak možno bude aj foto..tam budem vedieť aj váhu pinďúra..
3. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez nevedela,ze to je krokodil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: az ked som sa na to lepsie pozrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mimus ano do dvoch rokov by sme chceli prist na SVK na stalo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .

Tak poradna dopadla OK to je zaklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to ešte dva roky? ja že už toho roku..
3. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie tohto roky panecku ved co by sme tam robili jedine tak od hladu umreli alebo vsetky prachy minuli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ved nemame tam zatial pracu tak zatial sa ani nechystame :wink: :wink: :wink: :wink:
3. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked budeme musiet ist skor tak pojdeme prisposobime sa vsetkemu,osudu nerozkazes :wink: :wink: :wink:
3. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: posúvam
5. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posúvam z tretej strany
5. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.cas.sk/fotoleta?action=profil&id=243

cate zeny, ak chcete mozte nam dat hlas :slight_smile:

Ian idem teraz na vlasy konecne na vlasy po sto rokoch huraaaaa
6. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech si fašandaaaa :grinning:
6. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa hlasuje ? :sweat_smile: ja neviem :sweat_smile:
6. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,

mimi kraaasne brusko uz mas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Krasul Ami je krasnucka v tom koliesku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prišla som snoriť a je tu cipsi a kde bernuľka?
6. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ju a ď.
no aj ja som tak pozerala na malú :dizzy_face:
6. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretia strana :confused:
7. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hola hola sup sa hore :slight_smile: ako mate? tu je nenormalne teplo zas dnes fuuuuuu :slight_smile:
7. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je teplo
7. aug 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdaaaarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,

kooooooonecne piatok jupiiiiii,dalsi tyzden za nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mame nieco s CDromkou v Pc tak ma ide porazit nejdu nam filmy tak posledny tyzen pred dovolenkou to pojdeme zaniest nech je laptom v oprave kym tu nebudeme,nechcem byt bez Pc ked sa vratime :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2:
7. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute rebeky a vy kde ste prosim vas??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :confused: :confused: :confused: :confused:

Musim posuvat z druhej strany :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ja uz mam cely byt vyriadeny tak mam az do dovcy pokoj co sa linky a skrine tyka tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz mam aj navarene tak idem hamat konecne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Dnes mam taky upratovaci dnik ale uz idem oddychovat este o piatej budem cvicit ale to je pohodicka :wink: :wink: :wink: :wink: ale za to zajtra okrem civicenia nepohnem ani brvou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak my uz po svadbe, no co napisem..
do 22h pohoda a potom sa to setko zacalo srat, drbat a este neviem ake ine slusne slovo na to...
strasne nas to s Ferkom mrzelo ze to tak skoncilo... :frowning2:

ale hlavne ze su spolu a su statsny...
9. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jemine nely coze tam take bolo? pis pikosky :slight_smile:

cipsy ahooj aj vsetky ahoooj
9. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdarte krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Nelusik cakam vsetky info na skype :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused: :confused: :confused:
9. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa krasul skoda reci...
fakt!!
poviem holke nech da fotky potom na beremese a nech tam napise mena "personalu" pretoze ti to vsetko spackali!!
9. aug 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nelus no tak to je sila, ze im to znicili, vsak svadba by mala byt jeden z najkrajsi dni v ich zivote ... :zipper_mouth:

a co im urobili?
9. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja chcem pocut nejake pikosky. :grinning:

vcera sme boli s malou na plavarni - taka bola zlata. som dala aj fotky. :slight_smile:
9. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale nebudem to tu rozoberat len napisem ze kamareman sa z nicho nic zbalil a siel o 21h domov, fotografka pol hodky za nim a svokra si nevedela azyk drzat za zubami...

toto vsjo... :wink:
10. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek malinka je zlatunka, a to kto je s nou nie si to ty vsak??? :sweat_smile:

nelus tak to je fakt hruuuuuuuuza a des :unamused:
10. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ceresnicky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ako sa mi mate??Ja som zajtra domenko tak sa teskam,neviem co idu robit v nasej robote ale vraj nejaka kontrola ci co tak mi pracovnici budeme domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi ja skvelo len sa pomaly začínam gúľať ale nevadí aspon viem že drobec priberá :sweat_smile:
10. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip tesim sa,ze sa mas skevelo a len sa nam pekne zagulatuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok