• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
berni v tom bazene je s mojou sestrou.
10. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt krpcek? a ja že to ty :grinning:
11. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek mala je zlata,plavkyna malicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda az na tretej strane? co sem uz nikto nechodi? :confused:
12. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale chodí, ahoj kojzarik ako sa máš dávno si tu nebola?
12. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip celkom fajn , snad uz budu aj mne od oktobra- novembra nabehovat tt tyzdne ako tebe .
moc sem uz nechodim , ani neni cas a ani sa neda bo mam doma zive striebro spojene z tajfunom ( je moc hyperaktivny).

a ako sa mas , babatko poslucha , sak ty mas termin skoro ako ja pred dvoma rokmi, ja som mala na 18. ale narodil sa 8.
12. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, mozem sa pridat? Ja mam 23 a snazime sa cerstvo a babatko :slight_smile: tak pochvalte, aka je tu bilancia??maju tu babenky do 25 lahsie alebo na veku nezalezi?
12. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
midsumergirl neviem, ci to maju lahsie s otehotnenim . . . ale urcite to nemaju moc lahsie v spolocnosti, pretoze kazdy si mysli, ze ked si mlada mamicka tak nic nevies. :angry:

mimi nie to moja sestra - ved pozri ostatne foto, kde som ja, kde sestra a porovnaj. :wink: :grinning:
12. aug 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky :slight_smile:

krpcek no tak mne sa nezdalo ze si to ty, ale preistotu som sa opytala, co ked ta to materstvo tak zmenilo :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze by az tak? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :wink: :wink: :wink:

tak mne hned bolo jasne,ze to nie je Lucka :wink: :wink: :wink: ,ale tiez som si len domyslela,ze je to jej sestricka alebo nejaka kamoska :wink: :wink: :wink: :wink: .

Prisla som z robotky,bola som trosku u kamosky na pokec a teraz hor sa do civicenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je mi jasne, ze sa clovek stretava aj s takymito negativnymi nazormy :confounded: ja som,ale myslela vyskumy ako take, ze pravdepodobnost otehotnenia po 25 zacina klesat...inak ja dufam, ze to do tej 25-ky stihnem :wink:
13. aug 2009 o 02:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte

tak my cestujeme nakoniec na slovensko, narychlo ale predsa..
nove nemam asi nic, robota furt nic, ach jo :frowning2:

ked budem moct tak sa ozvem :sweat_smile:
13. aug 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez idem od zajtra smer Chorvatsko tak ze tu nebudem 8 dní :slight_smile:

tak pekny den, tyzden....

nelus stastnu cestu :slight_smile:

tak sa majte babenky
13. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka :slight_smile:

jeeej tak vsetky dovolenkovat idete,tak krasne dovolenky prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bernusik uzite si mora,vyslnte sa a oddychujte zasluzite si to a cakame na zazitky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne super farbuuuu, nie pijakovať :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha ale nás tu je .... neúrekom :unamused:
14. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mna dnes hlava boliiiiiiiii a citim sa cudne :unamused: :unamused: :unamused:
14. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo cipsi dnes už lepšie? asi bolo niečo vo vzduchu ja som bola tiež nemastná-neslaná :slight_smile:
ale dnes už ok, aspoň zatiaľ...
15. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus,

no lepsie ako lepsie nic moc teda iba sa mocem po dome len co som prat bola dat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: .Dnes nam tu leje tak to mi na nalade ani na zdravi nepridava,sice teraz sa to uz ukludnuje ale aj tak :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Urobila som si vitaminovu bombu tak som zvedava co to so mnou urobi :wink: :wink: :wink: :wink:
15. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy kde ste herecky,jaaaaaaaaaj vsetky dovolenkujete,jo jooj ako vam je fajn :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dostanete na zadok nezbednice :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi, no to tvrdím aj ja, ale nepomáha to akosi :sweat_smile:
17. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimusik no aspon dakto,ved z tretej strany som musela zachranovat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,ze 33tt boze to kde beries?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz aj nelusik sa vratila z SVK tak snad to tu ozije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale zas ja odchadzam tak zas budeme na tretej strane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...vidim novu tvaR:slight_smile:))

ako sa mate?no mirip..ochvilku rodis....ani sa nezda ze sa to uz blizi..fiha?
17. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi tak to tu bude nie na 3str. ale na 5str., :unamused: ale ja sama s tým nič nenarobím..
ahoj dici, tvoja je už ne taká veľká...páni..
18. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... tak ako sa mate??? mimus ako tehulkujes? by sme mohli vyjst aj s berni niekedy na kavu, sme uz dlho neboli, mozme nieco podniknut ked sa berni vrati z dovci.

ja mam v utorok statnicu,,, sa biflim teraz ...ale uz mi zacina lepit...dufam ze dobre si potiahnem :confused:
18. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaw misch..tak až príde berni a nebude brutál teplo..dajako še už dogúľam :slight_smile:
a čo bojíš však sa bifliš neeee, ta bude dobre :wink:
18. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite na 3 strane? :unamused:
18. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok