Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasulka
8. okt 2009

Ahojte, berni mas nieco nove o mimuske a malom?

krpcek ahooooj, veru uz neni tolko casu ako predtym 😀 😀 😀 😀 ale co sme chceli mame tak nam ine nezostava. Mala je inak velmi podarena a na niektorych fotkach je uplne tvoja kopia, super 🙂

Nam tu dnes svieti slniecko, boli sme na prechadzke a teraz mala spi 🙂

evitkamalicka
8. okt 2009

jeeej ahojte

krpcek
8. okt 2009

aj my mame dnes krasne - mala spi na terase . . .tak davam nove fotky, kym je trosku casu.

krpcek
8. okt 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2466&id=1...

tu su new foto. na konika nedam, lebo moj muzicek rozdava link na konika hocikomu. 😠

cipsinka
10. okt 2009

dobre ranko,

to tu dva dni nik nepachol???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

Draheho som akurat vyprevadila do prace ja som si dala sprsku,namalovala idem sa obliect a idem vyrazit do mesta trosku po obchodikoch pobehat sama som nebola hadam aj rok,chcem si zresetnut hlavu a popozerat nove kolekcie oblecka,ze ake vianocne darceky si mam povyberat 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mimusa4
10. okt 2009

ahojte som tu len rýchlovka malému s aakosi nehce zaspať, určo viete že máme to za sebou, sme ok malému s páči doma všetko obzerá aa nechce sa mu ani spať, potom ako sa zorientujem tak prídem, foto dodám, ešte ao naschvál sa nám pokazil foťák 😠 ale čo to máme z nemocky, potom už len asi bude z mobilu..
takže taaaak potom info

evitkamalicka
10. okt 2009

mimusik este raz gratulujem a tesim na foto 😵

krasulka
10. okt 2009

Jeeej mimusiiiik vitajte doma tesim sa s vami ze ste v poriadku 🙂 A budem sa tesimt aj na podrobnosti co ako ta to chytilo a priebeh juuj parada. A samo ze sa neviem dockat fotoooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵

evitkamalicka
10. okt 2009

ahoj krasulik....ako sa mate?

krasulka
10. okt 2009

Ahpj evit, mame sa dobre, obcas mi tu je dlho ale tak nastatie mala sa o mna postara aby som sa nenudila xixi 😵 😵 😵 😵 a rastie uz nam zubok v lavo dole 😵

evitkamalicka
10. okt 2009

jeeej tak uz budete mat doma selmicku zubatu

mimusa4
10. okt 2009

taký súhrn priebehu..malý Mirko 5.10. - 52cm - 3390g
prišla som na ko v pondelok o 7h. a dr. povedala, že dnes porodíme 😕 🙂 pobabrala krčok a nech sa za hodinku prídem s5, tak som šla po tašky .. potom príjem do nemocky, na kt. som strávila dosť času, bolo veľa príjmov celkovo do nem...takže na sál som sa dotrepala asi o 10:15 urobil sa monitor ešte znova pobabrala krčok, troška pochodila, medzitým klistýr (dúfam, že som ok napísala) a mne stále nič, potom mi dr. pustila vodu a chvíľku sme čakali, ako som bola na 4,5 tak prišla anest. dala peda, kontrakcie sa dali predýchať to mi pripomenulo moje krámošky hnusné, ale tie tlaky potom waaaaw to už bola sila a tlaaaač fuuuu 😅 , dr. povedala, že tá epi mne pomohla akurát vtom že šlo to všetko rýchlo, akurát som nevedela presne kedy začína kontra ale vyvrcholenie bolo jasná správa...takže žijem som tu a možno raz aj druhé príde 😅 😅 😉

cipsinka
10. okt 2009

ahojky,

no ukaze sa tu mimus a hned dievky pribehnu 😕 😕 😕 😕 😕 .Ja uz som domka z nakupov bolo super a kupila som vsetko co som chcela,ba aj co to navyse 😅 😅 😅 😅 😅 .

Mimus tesim sa,ze si domka a cakame na foto 😵 😵 😵 😵

krasulka
10. okt 2009

Ahojte,

mimus takze si to super zvladla, si sikulka maminka 😵 😵 😵 a ako aj si zasivana? 😖

Berni myslim na teba, aby si si aj tu nasla odkaz oki? cmuk

cipsy a co si kupila??? my sme dnes boli tiez na nakupe, kupili sme malej fusak potom ju odfotim ked budeme vonku, ale tu je to prd vobec tu nemaju take teplucke fusaky ako u nas doma..ale tak postaci a doma potom mozno na mraz velky kupim taky klasicky s baraninou.. 🙂 A este sme jej kupili nocnik a hrncek co si sama chyti do ruky, a my sme si dali hranolky a hamburgre, trikrat huraa zdravej trave 😀 😀 😀 A ideme akurat kupat lebo sa chystame na futbal aj ked ja si myslim ze prehrame..no ale..palce im drzim aj tak, no nie?

evit veru uz bude zubac obecny, aj ked sa bojim z enas bude kusat lebo ona sa uz aj teraz do nas zahryzne ked est enema poriadne cim. A dava PA PA aka je podarena, potom hodim video na youtube a dam sem. 🙂

krpcek
10. okt 2009

ahojte.

mimuska tak si to statocne zvladla. 🙂

cipsinka
10. okt 2009

krasulka len pekne pofot ja fotky velice rada 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 To sa vooobec nedivim,ze tu fusaky nemaju ved ja dnes bundu som mala som som na narodky dostala to je taka teplejsia neprefukava a videla som paru deticiek s holymi nozkami 🤐 🤐 🤐 😕 😕 😕 😲 😲 😲 😲 😖 😖 😖 😖 ,chudatka zimka im musela byt,ved vies ake pocko bolo dnes 😒 😒 😒 😒 😒 .

No kupila som si taky rolacik ale nie svetrik ale v style tricena zo zadu take pekne gombicky,potom taky dlhe tricko co mi zadok zahali take elegantnejsie v predu gomicky,potom papucky,hodinky v NEXTE svetrik rolakovy a este nejake drobnosti uz ani neviem co 😅 😅 😅 😅 a tu uz vianoce vo velkom style v NEXTE mi dali tasku,ze CHRISTMAS 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
10. okt 2009

idem napisat svadobnu pohladnicu nech ju zajtra drahy da do schranky ked pojde do prace 😉 😉 😉

cipsinka
10. okt 2009

ahoj krpcek,akurat som pozerala foto krasne ste 😉 😉 😵 😵 😵 😵

lovacka
10. okt 2009

ahojte kocky 😉
u nas sa uz hajka tak som zvedava aka bude dnesna noc 😅 ale fajne prsi tak by to mohol pohajkat dobre

evitkamalicka
10. okt 2009

u nas sa prave muz chysta kukat futbal a ja futbal nemusim tak tu budem trcat

cipsinka
10. okt 2009

akurat si citam viacero tem a vsetci chlapi futbal pozeraju a zeny maju volnicko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,len ten moj je v robote 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale aj tak futbal nema rad,tak by ho ani nepozeral 😉 😉 😉 😉

evitkamalicka
10. okt 2009

cipsi zavidim ze nema rad futbal, ten moj to je hotova katastrofa ked ide futbal

cipsinka
10. okt 2009

no ja som docela rada,ze ho to nezaujima lebo vidim co zaziva moja sesternica pri svojom menzovi ktory je futbalista 😖 😖 😖 😖 😖 .

Inak ahojky lov som ta zabudla pozdravit 🙂

cipsinka
10. okt 2009

dnes som pozerala TWILIGHT,boze to je uuuuzasny film a uz mam vybraty vianocny darcek ked prideme domkov kupim si sagu vsetkych 4 kniziek a budem citat a citat 😵 😵 😵 😵 😵

kojzarik
10. okt 2009

ahoj cipsinka

cipsinka
10. okt 2009

kojzarik nazdarek 😉 😉 😉 😉

mimusa4
10. okt 2009

no sevaste dievčence..
cipsi ty stále len nakupuješ 😀 aj ja chceeem 😀

a ďakujem holky za všetko 😉

joj a krasulka, hej zašívali ale neviem koľko stehov, vybrali mi ešte vo štvrtok..

tak idem skúsiť nahodiť foto 🙂

kojzarik
10. okt 2009

ahojte

mimusa4 gratulujem k malickemu nech vam robi len radost

cipsinka
10. okt 2009

mimusik 😅 😅 😅 ,niieeee nenakupujem ved od Egypta som si len bundu kupila a to som mala narodeniny 😅 😅 😅 😅 😅 a teraz mam zas na par tyzdnov pokoj 😅 😅 😅 😅 ,take veci,ze tricko do prace alebo teplaky to ja neberiem ako nakup to su len take dadaky co ani domov neberiem len do zoderem a hotovo,to mozno preto sa ti zda,ze nakupujem ale zdanie klame 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. okt 2009

uz som zvedava na foto 😵 😵 😵 😵 ,neviem si vasho drobculika predstavit 😵 😵 😵 😵 ozik ako ste zvladli prvu noc,ake to je mat takeho cloviecika zrazu v byte?? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵