Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
15. jún 2010

v Bratislave, ak to takto staci zatial 😅

dadqa86
15. jún 2010

jj staci 😀 ja som sa len spytala heh v pohode 🙂

riana12
15. jún 2010

inac tu mame krasne pocasie, uplne idealne pre mna 😵 slniecko, ale pofukuje chladnejsi vetrik...

dneska na mna tak pekne v obchode mrkali kratke rifle, no nezober ich odtial 😀 snad ich aj vyuzijem... 😅 do prace nie, ale cez vikend ich budem chciet obliekat, tak kludne moze byt aj sparno obcas 😀 😅

dadqa86
15. jún 2010

takze si ich nedokazala nechat tam len tak 😀 😀 ja by som spravyla to iste hehe aj u nas svieti slnko len pofukuje trosku taky chladny vetrik,ale inak je v pohode 🙂 len sa trosku zmraka nejako dufam ze nebude prsat 😒

riana12
15. jún 2010

no ale nechaj ich tam za 13€ 😀

dadqa86
15. jún 2010

nenechala 😀 😀 😀

riana12
15. jún 2010

no možno by som aj ja inokedy nechala,ale kratke mám po prvýkrát,padli mi aj výzorovo sa mi páčili,mala som naviac kupónik na 2.5€,takže to všetko celkom dosť zavážilo 🙂

dadqa86
15. jún 2010

Mnoo sak ano,ale tak lepsie mat nieco ako nic 🙂

riana12
16. jún 2010

no hned som ich vcera obliekla, ked sme isli s priatelom na kofolku chvilu posediet 🙂 a super sa mi nosili 😵

nelynka
16. jún 2010

@dadqa86 neni za co,sme radi za kazdu novu tvar.. 🙂

@riana12 hej,urcite to bol sok pre telo ale aj pre mna,ked zrazu nevies chvilu co sa stalo..

Tu je normalne peklo pisat cez mobil,jak je to strasne spomalene..

riana12
16. jún 2010

@nelynka presne, telo sa potrebuje zotavit po takom soku... ja si pamatam, ze este cely den po odpadnuti som bola slaba, aj ked som sa tvarila, ze som v pohode... ruky, nohy roztrasene... a tak...

inac je dneska fajn chladno a trosku poprcha... sice sa cloveku chce teraz spat, ale vzdy lepsie ako sa trapit v nejakych tridsiatkach

mne sa cez mobil celkom fajn pise... ma to svoje muchy, najviac ma "tesi", ze na telefone, cez ktory na net chodim, nemozem dat "enter", pise mi to len v jednom riadku 😝

nelynka
16. jún 2010

@riana12 ono,mne sa pise vpohode akurat ze to je pekne spomalene..

Mna pustil sefik o 2h skorej z roboty,tak mam radost..

Tu nam svieti slniecko,ale neni horuco,je uplne prijemne..

riana12
16. jún 2010

@nelynka tebe bude super o dve hodky skor doma 😉
u nas prsi od rana... dost rychlo to preslo z poprchania na dazd 😝 ale prezijeme...

nelynka
16. jún 2010

rius no.. keby som mala byt cely den, tak pridem az o pol jedenastej domkov 😀

riana12
17. jún 2010

@nelynka a takto si kedy bola doma? asi okolo pol deviatej, nie? 🙂

nelynka
17. jún 2010

@riana12 co si, ved o 16h som uz spala 🙂)

dadqa86
17. jún 2010

Ahojte baby..Takze ja som v Utorok dostala mrchu uz od 6-dna cyklu zacnem brat CLOSTILBEGYT a ptm na 15-den mi drzte palce...dufam ze otehotniem a hlavne ze sa mi udrzi plod a neprideme o babetko 😖 a vy co mate nove baby?ako v praci?

riana12
17. jún 2010

@nelynka no ja sa uz v tom teda neorientujem 😕

@dadqa86 tak sa potom drz 🙂

ja som uz doma, dneska som z roboty odchadzala o 2,5 hodky skor 😀 😀 😀

dadqa86
17. jún 2010

@riana12 :Dakujem budem sa dufam ze to pomoze 🙂 tak aspom si doma oddychnes ked si skor odisla 🙂

riana12
17. jún 2010

no priatel dojde najskor o hodinu, mozno aj neskor domov... idem nieco hodit do pracky zatial a potom uz budem asi len oddychovat... 😀

dadqa86
17. jún 2010

@riana12 :No moj manzel zase isiel na vodicak sa tesim ked dojde domou sa ho neviem dockat 😀 😝

nelynka
17. jún 2010

@riana12 neries 😀 u mna je to tazke.. proste robim kratky dlhy tyzden, od 9h do 21h (niekdy 22h) a vcera som nesla domov o 21h ale o 13.30h 😀

@dadqa86 a ja vlastne ani nie som nejako v obraze.. ako dlho sa snazite? uz si mala nejake problemy s otehotnenim??

dadqa86
17. jún 2010

@nelynka:Nie ja som nemala ziadny problem z otehotnenim vobec..ja mam problem udrzat plod a my sa este nesnazime.Moj doktor mi predpisal CLOSTILBEGYT ktory mam zacat brat o 3-dni pretoze uz budem mat 5-den cyklu pred vcerom mi zacala mrcha 😒 a ked doberem tabletky si musim vyratat 15- a 16-den kedy sa mam snazit otehotniet...Doktor mi povedal ze on vie ze ja nemam problem otehotniet,ale ze tie tabletky podpuruju plod trosku aby sa udrzal ☹ ale aj tak sa bojim pretoze mi nezarucil ze znovu nepotratim 😢 bojim sa a strasne ☹

riana12
17. jún 2010

@nelynka aj tak mi neje do hlavy, ked bezne koncis o 21h a mohla si ist skor o dve hodky domov a bola si doma o pol druhej 😕 ale vsak neva... hlavne, ze si doma bola o taky kus skor 🙂 😉

nelynka
17. jún 2010

@dadqa86 a uz si bola tehotna a potratila? kolko krat?

@riana12 tam som sa asi nedostala.. mame cely tyzden poprehadzovany a v pondelok sla kolegina doma o 16h a v stredu som mala ist domov ja o 16h akurat ze ma sef pustil o 13.30h uz 🙂) 😀 😀

nelynka
17. jún 2010

@dadqa86 a nechapem, ked sa nesnazite naco potom beries CLOSTILBEGYT 😀 😀 😀 😀

riana12
17. jún 2010

@nelynka no konecne mi je to uz jasnejsie 😉

nelynka
17. jún 2010

@riana12 ja som dakedy jak tatar 😀 😀

riana12
17. jún 2010

ale ved sme sa nakoniec pochopili 😉

dadqa86
17. jún 2010

@nelynka:Bola som tehotna uz 2-krat a aj 2-krat som potratila prve v 7tt a druhe v 11tt ten CLOSTILBEGYT mam brat kvoli tomu aby mi to udrzalo plod uz som to tu pisala