Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
21. jún 2010

@nelynka ake tha? 😅

nelynka
21. jún 2010

@riana12 tha len thake tha obycajne

riana12
21. jún 2010

to len take "tss" alebo podobne?

nelynka
21. jún 2010

nie.. to je obycajne tha... ako ked si povies "tha..."

riana12
21. jún 2010

ja si take ńevravim 😀

nelynka
21. jún 2010

@riana12 tak si poved 🙂) aby si vedela co to je..

riana12
21. jún 2010

@nelynka no musela by som vediet vyslovnost 😀

nelynka
21. jún 2010

@riana12 tak ako citas

nelynka
21. jún 2010

a na konci potiahnes to "a" o pol ton do vrchu

riana12
21. jún 2010

ahaaa 🙂

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

Ahojky, můžu se přidat?
Poslední měsíc mi přítel neustále předkládá to, že bychom si mohli pořídit miminko. Včera jsem už teda řekla, že ano, ale letos ještě ne. Celou nco jsem shromažďovala informace a vyvstalo pár otázek na které hledám odpověď.
- Jak dlouho před otěhotním přestat kouřit ? Někde píšou 3 měsíce někde 6.
- Nechali ste se ještě někdo před početím otestovat na pohlavní choroby včetně HIV?
- Jak dlouho před početím jíst vitamíny?
- Je úprava váhy na "tzv. ideální váhu" nutná?
Předem děkuji za odpověďi.

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i ahoj, kludne sa mozes pridat 🙂
ja sa nesnazim, ale ak mozem, napisala by som aj svoj nazor:
- pokial fajcis, tak by bolo najlepsie asi prestat co najskor... nekontrolovat v kalendari termin, do kedy este fajcit mozes a kedy sa uz treba oducat... cim dlhsie si bez toho, tym lepsie pre tvoje telo aj pre babatko 🙂
- co sa tyka vitaminov, treba sa hlavne pestro stravovat, ovocie a zeleninu a ak chces nieco pre babatko urobit, tak si kupit kyselinu listovu... netreba hned jest umele vitaminy...
- hmm, idealna vaha... tazko povedat... ale z kazdej strany pocut, ze problemy s otehotnenim mozu mat zeny s velou podvahou a velkou nadvahou... takze ak si udrzujes normalnu vahu, kilogramami by som sa nestresovala 🙂

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : díky, za odpovědi. K tomu kouření: no já už nekouřím celé 4 dny 😀, myslela jsem to tak, jestli mám brát ještě krabičku antikoncepce nebo dvě, abych nevysadila příliš brzo, i když maminka mi neustále předkládá, že to nemám řešit, že ona kouřila až do tý doby co zjistila, že mě čeká krabičku denně. No ale to svědomí člověku při dnešní osvětě nedovolí.

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i aj ked teraz vysadis antikoncepciu a este nechces otehotniet, mozete sa zatial chranit inak... a telo bude mat cas, aby ti nabehol tvoj prirodzeny menstruacny cyklus 🙂

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : ale víš jak, vždycky se může stát cokoliv a já bych se nechtěla 9 měsíců užírat špatným pocitem, že jsem neudělala vše, co jsem mohla.

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i jasne, clovek si chce byt isty, ze urobil maximum... nuz s aktikoncepciou a jej vysadenim je to len na tebe 🙂

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : tak já si ji ještě půl roku nechám, ptž si nechám naočkovat tu rakovinu děložního čípku a během toho půl roku se nesmí otěhotnět a je to...............

riana12
22. jún 2010
a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : už o tom dneska nesmím číst, protože už mi z toho i docela hrabe 😀

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i nic si z toho nerob 😉 mne teraz z este neznameho dovodu neprisla menstruacia, kazdy den dufam, ze pride aj ovulacia a stale nikde nic... aj ja vkuse nieco citam a premyslam nad tym a uz som z toho nervozna... 😅

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : tak šup🙂 počůrat papírek🙂 ............. no já jsem tedka v souvislosti s BMR testama četla o pohlavních chorobách a napadlo mě, že co když taky něco mám:D takže sem se rychle objednávala k doktorce:D a nechám se na všecko otestovat:D................ radši nic nečíst 😀 , pak člověk má čím dál větší strach a vsugerovává si i to co nemá 😉

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i tehotna nie som, to viem na 100% 🙂 pravdepodobne mam nejaky zapal, vo stvrtok idem k dokimu na kontrolu, snad uz budu vysledky vsetkych odberov...

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : Já jdu taky ve čtvrtek 🙂 jen nevím jak jí budu vysvětlovat to, že sem asi hyopchondr:D

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i no normalna dokina by ta nemala hned odpisat ako hypochondra a poslat na otocku domov...

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : tak hodně štěstí ve čtvrtek, já jdu dělat zeleninový oběd 😀 ať nic nezanedbám ......... 😀

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i vdaka 🙂 aj ty sa drz vo stvrtok 😉

ja sm prave zbastila cerealne lupienky s mliekom (plonotucnym 😀) a cca o pol hodku ideme na obed... ale asi nepojdem na klasicky, len nejaku malickost si pojdem kupit... pozerala som jedalny listok, ale nic moc ponuka...

nelynka
22. jún 2010

ahojte-...
ale sa to tu rozbehlo, to mam radost 😀 😀

@a_n_d_u_l_i vitam ta u nas,.. plne suhlasim s odopovedami na tvoje otazky, co napisala riana 🙂

riana12
22. jún 2010

@nelynka ahooj 🙂 ako sa dneska mame? vcera sme tu mali taku produktivnu a intelektualnu debatu 😀

a_n_d_u_l_i
22. jún 2010

@riana12 : no já dělám lečo s kuřecím masem a rýží ...... rychlé, zdravé a přiměřeně chutné 😉

nelynka : díky za přivítání

riana12
22. jún 2010

@a_n_d_u_l_i no fajn obedik to budes mat 🙂 kebyze nie som v praci, tak by som si tiez nieco podobne navarila 🙂