Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

riana12
16. aug 2010

@nelynka no nezda sa mi to az take hrozne... ved to netreba drzat v chladnicke donemoty... ak podvecer upeciete, druhe rano to mozes kludne chutnat...

nelynka
16. aug 2010

leze my musime piect rano vies.. ked chodia trosku ludia aby videli ako sa pecie v zapekacej miske, ako sa robi s kitchen aidom, s bamixom a tak..

janka_a
16. aug 2010

@nelynka na dochodo ksi este poraidne pockas🙂 jedinne keby si si nAsla nejaku zamienku na invalidny..

@riana12 a mozno ani nedojde🙂

janka_a
16. aug 2010

inac mam otazocku... s mojou ms je to tak ako je nechodi a nechodi..a s mojim zdravim tak isto..
teraz naposledy& mi dr. predpisal liek lutenyl... ako kontraindikacie radsej necitam ale citala som ze sa pouziva od 16dc lenze ja som mrchu nemala uz daaavno tak som akosi na pochybach ci ho brat ci nie..

riana12
16. aug 2010

@janka_a mne už MS prišla 😉 a lutenyl ber,ako ti doki nakazal 😉

janka_a
16. aug 2010

@riana12 ja hladam cestu ako vykluckovat aspon z nejakeho lieku lebo mi z toho vsetkeho uz sibe..

riana12
16. aug 2010

@janka_a no len nekluckuj, ved co vsetko ti je?

nelynka
16. aug 2010

@janka_a tak sa vyser na lieky, aj na doktorov a budes mat pokoj a nemusis kluckovat..
ked chces aby ti pomohol, tak ber to co ti da a ako ti to prikaze brat..
ked mas nejasnosti tak mu zavolaj, co mas robit, ked mrcha neprisla..a hotovo...

janka_a
16. aug 2010

@riana12 "len" stitna zlaza a vsetko okolo toho 😖 a strasne to zvadza kluckovat lebo uz sa normalne motam z toho vsetkeho..

riana12
16. aug 2010

@janka_a tak ak mas z toho omacku, pohovor si s kazdym z doktorov, nech ti povedia, co, ako a preco brat... pokial ti ma lutenyl pomoct k napraveniu cyklu, tak ho ber, pokial by si sa mala trapit, preco MS neprisla... a lieky na stitku battreba, lebo ti nefukcna stitka je asi na dve veci... 😖

janka_a
16. aug 2010

@riana12 i tak to neporiesim ked si s kazdym opet pohovorim oni povedia tak a hotovo..vsetkemu chapem len nechapem preco prave ja a vsetko naraz.. a bez funkcnej stitnej zlazy sa nepohnem dalej

riana12
16. aug 2010

@janka_a no to ti nikto nepovie, preco prave ty... a radsej to riesit teraz, ked sa nesnazis o babatko, ako potom, ked ho uz budes chchiet a taketo problemy ti budu prekazkou v snazeni...

janka_a
16. aug 2010

@riana12 ved rpave zdravie je lepsie vyriesit cim skor 😔 ale ide to nanervy..

riana12
16. aug 2010

@janka_a tak neries, akym liekom sa vyhnut... al ich proste zacni brat...

nelynka
17. aug 2010

dobre ranko zenuse..
ja uz tlacim chrumky..
co dneska budete porabat okrem toho ze pracovat?

riana12
17. aug 2010

@nelynka ahoj 🙂 no okrem prace? uvidim, ako budem poobede vladat... dost ma tu trapia MS bolesti... teraz by som len spala... kebyze som poobede ok, tak by som sla poect ten kolacik... vcera mi chybal smetol, ja som bola az do vecera sama doma... este pri sporaku by som to nejak zvladla, ale uz odkracat do obchodu a spat, to uz bol pre mna nadludsky vykon... a ktovie, ako budem na tom dnes 😒

riana12
17. aug 2010

@nelynka aj ja chcem chrumkyyy. teda este neviem, ci by som si dala... momentalne mam kavu s mliekom... snad mi neostane nejak divne...
a ty sa co dneska chystas porabat? 🙂

nelynka
17. aug 2010

@riana12 fuj kava, bleeeeeeeeeeeeeeee...
ja tiez daco asi upeciem a pojdem zachvilku dat kurcu do truby na obed a zemiaky a rybku upiect tiez..
a potom len vegetit bo rano uz idem do roboty, po 3 tyzdnoch!

riana12
17. aug 2010

@nelynka ja som teraz len na kofeine... pepsi, kava... sice sa hovori, ze kofein zhorsuje krce a bolesti, ale mne to pitie kavy aj pepsi robi dobre na zaludok... a ja mam kapu deci vody + vyse deci mlieka... 🙂
uff, no bude to tazky navrat do prace po tolkom lenoseni, ale neboj, zvladnes 😉

nelynka
17. aug 2010

@riana12 tak ja kavu nemam rada..fuj..mne vadi ta chut..beee.. mi zaludok dvihaa mliko tomu len dodava..
pepsi mi nevadi..to je moja denna davka..kola a pepsi :D

zuzu4444
17. aug 2010

ahojte babule som tu dva dni nebola. ako ?

zuzu4444
17. aug 2010

@dadqa86 ahoj, to zaostavanie treba napravit a sup sup k nam 🙂

nelynka
17. aug 2010

@zuzu4444 ahoj a kde si bola?

zuzu4444
17. aug 2010

@nelynka priatel bol u nas 🙂

nelynka
17. aug 2010

@zuzu4444 aha.. a to za to si nemohl ana kona? ci..? 😀
ja take nemam tak nechapem.. 🙂 🙂 🙂

zuzu4444
17. aug 2010

@nelynka mohla, ale som nechcela, bo my s praitelom nebyva tak az casto, bo robi na smeny a co ty take nemas?

riana12
17. aug 2010

@zuzu4444 ahoj, no ja take poznam 🙂 ved kolkokrat resp. ako dlho sa tu ja vyskytujem, ked je vikend? asi fakt len minimum, par prispevkov a hajde za mladym 😅

nelynka
17. aug 2010

@zuzu4444 ta ze byt len obcas s muzom, my sme spolu od zaciatku stale..
a aj ked je doma neni problm ked ja sedim tu, on si cumi na telku..
a aj my robime na smeny..tak nie sme spolu furt..
ale zase nebyvame ani u rodicov ta to je ine 😀

riana12
17. aug 2010

@zuzu4444 inac ja som sa dockala MS 😀

zuzu4444
17. aug 2010

@nelynka tak to ano , ked vy ste spolu stale 🙂
@riana12 kedy prisla?