• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@kararinkabrnka - no vidis my zase chceme chlapceka tak dufam ze to vyjde, teraz mame 3 mesiace chlapceka tak hadam sa to postasti :D ale ja by som chcela aj dievcatko, ja mam vybrate mena aj pre chlapceka aj pre dievcatko, a ake mas vybrate meno pre dievcatko ak sa mozem opytat?
30. aug 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no rozmyslam, cim si to sprijemnit...
30. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 pekny vecer s priatelom?:slight_smile: alebo sa len tak ulozit do perin a pozriet film?:slight_smile:
30. aug 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a z coho budes zit?

@riana12 ako divnu? strach, nervy, beznadej, depresia, zlost.... :grinning:
30. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a teraz nie som cez tyzden s priatelom... mozno zajtra a v stredu, ale to sa dozviem az zajtra popoludni, ci to vyjde... vies, nebyvame spolu, ani z rovnakej dediny nie sme, ani len tak lahko za sebou nedocestujeme, ked si zmyslime...
mozno pojdem nieco prat, pre istotu si zabalim par veci, ak by klapol zajtrajsok...
30. aug 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 co planujete spol uzajtra?:slight_smile: skus si spravit naladu prijemnymi myslienkami na zajtra:slight_smile:..
a ja to mam s priatelom tiez podobne ze sa nevidime kedy chceme.. ale take vztahy su najlepsie buduje sa vzajomna dovera, a ked sa vidime aspon vieme ak osi chybame:slight_smile:
30. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka volajaku divnu depku mam :unamused:
30. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a vzajomna dovera? skus verit niekomu s kym zijes a chodi kade tade..je to ovela tazsie ako verit niekomu, ked s nim len chodis a nebyvate spolu..heh :grinning:
30. aug 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 no...tak neviem..mne na to nepomaha nic, len stat za sporakom a nieco uvart alebo upiect.. :slight_smile:
30. aug 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka ja sa snazim verit..priznam sa ze sama chodim kade tade ale vieme ze sme si verni:slight_smile: a to je hlavne...
a byvat spolu nemozme najprv musim zmaturovat:frowning2:.
30. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no ak bude mat v stredu volno, tak zajtra po praci idem za nim :slight_smile:
30. aug 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 v stredu je statny sviatok tak to by si mala mat volno ci ani nie? :confused:
30. aug 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ano, ale je to ine ako ked spolu dvaja ludia ziju pod jednou strechou, to je potom ozajstny zivot a nie len chodenie..
ja som tiez verila a popalila som sa velakrat, tak moj mm ma jednu jedinu smolu, ze ja uz ziadnemu chlapovi na 100% verit nikdy nebudem.. a aj on ma uplne na zaciatku sklamal a klamal v dost vaznej veci podla mna..a dost si to nastrbil a priznam sa, kedykolvek mu vleziem do telefonu a nikdy s tym nema problem.. ved keby mal, tak by sa sam prezradil :grinning: :grinning: :grinning:
ale ved uvids sama,m ked spolu budete zit, ako sa to zmeni.. :wink:

30. aug 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a a ty teraz ides len do maturitneho rocnika, ci si maturitu neurobila minuly rok? nech som v obraze..
30. aug 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka kazdy sa niekedy popali a poriadne ale hlavne je z emu aspon z casti veris a ze mu nevadi obcasne kontrolovanie:slight_smile:
aa ja idem teraz do maturitneho rocnika:slight_smile:
30. aug 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nevadi a keby vadilo, bol by debil :grinning:
tau si ma vzal, musi s tym pocitat, ale zase, co sa toho tyka..ked nahodou nieco podozrive najdem tak sa tvari ze on nic.. :grinning: :grinning: :grinning: anjleik z rozkami..

a na aku skolu chodis?
30. aug 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :grinning:slobodne ste sa rozhodli ze chcete byt spolu tak s amusite teraz akceptovat aj s malymi drobnostami:slight_smile:

a na gymnazium chodim :rolling_eyes: ..
30. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Ahoj si sa nevyspala? ani trosku? :confused: ja som sa vyspala aj za teba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 zaspala som asi o tretej a o siestej som bola uz hore:frowning2: nedalo sa akosi spat...ale hlavne ze si sa aspon ty vyspala:slight_smile:
aky si mala den?
30. aug 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Nooo vyspala som sa :slight_smile: a aky som mala dnes den neviem nejako mi je cudne dnes cely den raz mi je zima a raz teplo raz sa obliekam a raz vyzliekam asi budem chora :unamused:
30. aug 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a ale ved jasneeee, nikto nie sme dokonaly..my sa dobre doplname ja som vybusna, on klidas..ja premyslam, on urobi co mu poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: atd
30. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 :pensive: nezavidim.. daj sa cim skor dokopy:slight_smile: skore uzdravenie :wink:

@nelynka :grinning::grinning: pekne to mate vyriesene:slight_smile:
30. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nie o mne hovorim, ale o priatelovi, teda o jeho volne...
30. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Noo dakujem.... trosku ma omina hrdlo,ale neee velmi si dam teply caj a bude to v pohode a ty si mala aky den? :slight_smile:
30. aug 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 aha ..on ma taku pracu ze pracuje aj pocas statnych sviatkov??.. potom je to komplikovanejsie..

@dadqa86 pracovny den som mala:,predposledny den v praci ale prezila som to:slight_smile: a teply cajik prijemny vecer v posteli a bude ti fajn:slight_smile:
30. aug 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja sa lucim idem dospavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobru noc prajem:slight_smile:
30. aug 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a Noo zaleziem do postele a budem lezat tak dobru noc a vybuvaj sa co najviac :wink:
30. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 dakujem:slight_smile:
30. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a nemas zac moja len sa vybuvaj :wink: :slight_smile:
30. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_a no ak maju viac robotu, tak tahaju aj cez sviatky... no som zvedava, aku spravicku bude mat pre mna zajtra...
dobru nocku, oddychni si :wink:
30. aug 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok