• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
@janka_a snaha bola :grinning: :grinning:
fobru nocku..

my sme si boli nakradnut kukuricu vedla v poli hehe, bude veceraaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka A vela ste nakradli???Kurna my u nas pri baraku nemame pole s kukuricou by som si isla nakradnut aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som niekedy chodila kradnut s ocinom na bycilkoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 my sme nikdy kradnut nechodili bo sme blizo nemali ale tu mame, aj minuly rok sme sa jej nazrali az az :slight_smile:)
a buduci rok uz budem musiet pestovat doma :frowning2:
tak asi 40ks sme len ukradli ale zajtra zase pojdeme..toto teraz uvarime a bude.
hehe mm bol zlaty prisiel ze ako dlho ju ma varit a ja ze kym nebude uvarena a on ze to je kolko a ja ze kym sa neuvari.. :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi,asi sa sem pridam,je tu celkom sranda....ja som dnes poskulovala po kukurici na trhu,ale nakoniec som ju nechala tam :slight_smile:
30. aug 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noo to si mu dobre povedala az kym sa neuvari :grinning: a dala by som si kukuricu taku sladucku mnaaaamky my normalne slinky tecu :grinning: :grinning: :grinning:
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: noo fakt sme chodili kradnut nas nebolo ani vidno v kukurici a bycikle plne ked sme isli domou sme nevladali ani tahat :grinning:
30. aug 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 ta a ne tak? no..take otazky ma dakedy ze ani hlavu ani patu to nema :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka :grinning: to presne ako moj muz :grinning: darmo chlapi sa nezapru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 poznam,my sme mali take pole hned za dedinou a ruksak na chrbte potom praskal vo svikoch :grinning:
30. aug 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: no presne tak...je to sranda :grinning:
30. aug 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz sme velke a kradnut je nepekne (mimo ineho).... :sweat_smile: ale zas to nechat tam pohnit,hm....?
30. aug 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo to je skoda moja tam nechat pohnit sak robime len dobru vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,ja uz na kukuricu ani velmi nemyslim,naposledy som ju jedla nasilu a stacilo mi.uz ju tak skoro chciet nebudem
30. aug 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo to ja by som si dala by som zjedla aj 4 :grinning:
30. aug 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...uz mas chute? :grinning:
30. aug 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo a este ake :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by ma zaujimalo,ci budem mat narok pisat sem aj po 25 :-?
30. aug 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz budem stara,ale tak sa citim uz teraz :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
30. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo vidis a to ma ani nenapadlo a ja mam 25 o rok :grinning: pojdeme do predcasneho dvochodku :grinning: a pojdeme na pivo :grinning:
30. aug 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 uff,pivo?ja nie....ale robim si smaka na sprite (pripijeme si,i ked je to nealko :grinning:)
30. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Nooo vola sa to RADLER aj ja to mam rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka neboj nic, urcite budes mat narok :grinning: :grinning:
mali sme tu stalice, co mali uz davno po 25ke a nema problema :grinning: :grinning:

@dadqa86 ta veru, nezapru, ale uz ideme ladovat a kukame na prime capi s makem, mojsejka je bohova zase, jak furt..hehe.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka Nooo a u nas to ide na jojke a vola sa to Kapor na torte :grinning: :grinning: som ani nevedela ze sa Mojsejka rozvadza :confused:
30. aug 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 radler?to nepoznam.ja som mala na mysli obycajny sprite,bublinkovu ochutenu vodu v zelenej flasi :wink:
30. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
'bru noc,baby....idem ja uz :slight_smile: zas niekedy nabuduce
30. aug 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no Radler je pivo zo spritom :grinning: :grinning: tak som sa sekla prepac :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@snehovavlocka ahoj a dobru noc :wink:
30. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 tak u nas to ide na prime..xixi..
no ale bombova je, a ten vystup co tam este urobi sa pocuram, jak bude dolly buster nadavat do kurvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rozvadza sa uz poriadne dlho, minimalne pol roka uz bezi ta afera ze bude rozvod, odkedy ju akoze zavreli do basi..

@snehovavlocka bru noc :slight_smile:
30. aug 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuula jasne že sa môžeš opýtať pre dievča nela Lucia a zoja a pre chlapca nemáme a ty máš aké vybraté mena pre chlapca a dievča?
30. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka Noo pekne a kedy ma byt ta faza co bude Dolly nadavat do Kuriev? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 pche, tu asi vystrihli, som aj ja sklamana..hlavne ze v uputavke davali, ze tuto kurvu mi sem do domu dotiahnete...joooj! :angry:
30. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok