Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

Som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny :-N ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😃 😃 😃 😃

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎
nelynka
30. aug 2010
@janka_a snaha bola 😃 😃
fobru nocku..

my sme si boli nakradnut kukuricu vedla v poli hehe, bude veceraaaaaaaa 😃 😃 😃
dadqa86
30. aug 2010
@nelynka A vela ste nakradli???Kurna my u nas pri baraku nemame pole s kukuricou by som si isla nakradnut aj ja 😃 😃 😃 😃 som niekedy chodila kradnut s ocinom na bycilkoch 😃 😃 😃 😃 😃
nelynka
30. aug 2010
@dadqa86 my sme nikdy kradnut nechodili bo sme blizo nemali ale tu mame, aj minuly rok sme sa jej nazrali az az 🙂)
a buduci rok uz budem musiet pestovat doma 😞
tak asi 40ks sme len ukradli ale zajtra zase pojdeme..toto teraz uvarime a bude.
hehe mm bol zlaty prisiel ze ako dlho ju ma varit a ja ze kym nebude uvarena a on ze to je kolko a ja ze kym sa neuvari.. 😃 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
@dadqa86 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
hihi,asi sa sem pridam,je tu celkom sranda....ja som dnes poskulovala po kukurici na trhu,ale nakoniec som ju nechala tam 🙂
dadqa86
30. aug 2010
@nelynka 😃 😃 😃 😃 noo to si mu dobre povedala az kym sa neuvari 😃 a dala by som si kukuricu taku sladucku mnaaaamky my normalne slinky tecu 😃 😃 😃
@snehovavlocka 😃 😃 😃 noo fakt sme chodili kradnut nas nebolo ani vidno v kukurici a bycikle plne ked sme isli domou sme nevladali ani tahat 😃
nelynka
30. aug 2010
@dadqa86 ta a ne tak? no..take otazky ma dakedy ze ani hlavu ani patu to nema 😃 😃
dadqa86
30. aug 2010
@nelynka 😃 to presne ako moj muz 😃 darmo chlapi sa nezapru 😃 :-p
snehovavlocka
30. aug 2010
@dadqa86 poznam,my sme mali take pole hned za dedinou a ruksak na chrbte potom praskal vo svikoch 😃
dadqa86
30. aug 2010
@snehovavlocka 😃 😃 no presne tak...je to sranda 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
ale uz sme velke a kradnut je nepekne (mimo ineho).... :-N ale zas to nechat tam pohnit,hm....?
dadqa86
30. aug 2010
Noo to je skoda moja tam nechat pohnit sak robime len dobru vec 😃 😃 😃 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
oki,ja uz na kukuricu ani velmi nemyslim,naposledy som ju jedla nasilu a stacilo mi.uz ju tak skoro chciet nebudem
dadqa86
30. aug 2010
Noo to ja by som si dala by som zjedla aj 4 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
hm...uz mas chute? 😃
dadqa86
30. aug 2010
Nooo a este ake 😃 😃 😃 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
by ma zaujimalo,ci budem mat narok pisat sem aj po 25 :-?
snehovavlocka
30. aug 2010
asi uz budem stara,ale tak sa citim uz teraz 🙂 🙂 😃
dadqa86
30. aug 2010
Nooo vidis a to ma ani nenapadlo a ja mam 25 o rok 😃 pojdeme do predcasneho dvochodku 😃 a pojdeme na pivo 😃
snehovavlocka
30. aug 2010
@dadqa86 uff,pivo?ja nie....ale robim si smaka na sprite (pripijeme si,i ked je to nealko 😃)
dadqa86
30. aug 2010
@snehovavlocka Nooo vola sa to RADLER aj ja to mam rada 😃 😃 😃 😃
nelynka
30. aug 2010
@snehovavlocka neboj nic, urcite budes mat narok 😃 😃
mali sme tu stalice, co mali uz davno po 25ke a nema problema 😃 😃

@dadqa86 ta veru, nezapru, ale uz ideme ladovat a kukame na prime capi s makem, mojsejka je bohova zase, jak furt..hehe.. 😃 😃 😃
dadqa86
30. aug 2010
@nelynka Nooo a u nas to ide na jojke a vola sa to Kapor na torte 😃 😃 som ani nevedela ze sa Mojsejka rozvadza =-)
snehovavlocka
30. aug 2010
@dadqa86 radler?to nepoznam.ja som mala na mysli obycajny sprite,bublinkovu ochutenu vodu v zelenej flasi 😉
snehovavlocka
30. aug 2010
'bru noc,baby....idem ja uz 🙂 zas niekedy nabuduce
dadqa86
30. aug 2010
@snehovavlocka jaaaaaaaj 😃 😃 😃 😃 😃 no Radler je pivo zo spritom 😃 😃 tak som sa sekla prepac 😃 :-N :-p
@snehovavlocka ahoj a dobru noc 😉
nelynka
30. aug 2010
@dadqa86 tak u nas to ide na prime..xixi..
no ale bombova je, a ten vystup co tam este urobi sa pocuram, jak bude dolly buster nadavat do kurvy 😃 😃 😃 😃
rozvadza sa uz poriadne dlho, minimalne pol roka uz bezi ta afera ze bude rozvod, odkedy ju akoze zavreli do basi..

@snehovavlocka bru noc 🙂
kararinkabrnka
30. aug 2010
@zuzuula jasne že sa môžeš opýtať pre dievča nela Lucia a zoja a pre chlapca nemáme a ty máš aké vybraté mena pre chlapca a dievča?
dadqa86
30. aug 2010
@nelynka Noo pekne a kedy ma byt ta faza co bude Dolly nadavat do Kuriev? 😃 😃 😃 😃 😃
nelynka
30. aug 2010
@dadqa86 pche, tu asi vystrihli, som aj ja sklamana..hlavne ze v uputavke davali, ze tuto kurvu mi sem do domu dotiahnete...joooj! ]-(