Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

janka_a
6. sep 2010

inac ja som dnes uplne nafuknuta od rana mi uz asi 4krat krvacali dasna a neskutocne sa mi mota hlava... netusim co sa to zas deje 😒

riana12
6. sep 2010

@janka_a ja mam skolu len par dni za rok.. a potom skusky... a tento rok ich mam za cely cas len 4 🙂

janka_a
6. sep 2010

@riana12 tak to mas potom fajn🙂 ja zajtra taham skolu od 7rano do pol 5.. na porazenie 😒
pomaly idem zatial sa maj ahoj🙂

riana12
6. sep 2010

@janka_a ja som dneska bola od sedem rana do siedmej vecer a rano idem zase na siedmu... 😉

janka_a
6. sep 2010

@riana12 nepotesi to je vela aj kona asi 😖

riana12
6. sep 2010

@janka_a prezijeme... co uz... 😅

janka_a
6. sep 2010

@riana12 a co studujes vlastne?🙂

janka_a
7. sep 2010

ahojte,, po dnesnom skolabovani v skole sa v nemocnici zistilo ze som tehu 😔 pre ten dnesok budem do konca tyzdna chodit na infuzky a dalej sa uvidi i tak mam iste ze budem rizikova tehu i tak.. bojim sa toho co bude dalej nevladzem an idufat ze bude dobre.. mala by som byt doma na marodke ale tento tyzden nejak vydrzat este musim v skole..

riana12
7. sep 2010

@janka_a ale preco musis do skoly? 😲 kasli na skolu, sup domov oddychovat...

janka_a
7. sep 2010

@riana12 tento tyzden este musim je to rpvy tyzden skolsky co hodina to diktovacky co a ako na matury.. temy, okruhy atd.. aj ked maturovat budem pravdepodobne az v septembri i tak to potrebujem a najlepsie je ked si to napisem sama..

riana12
7. sep 2010

@janka_a vykaslala by som sa na diktovacky... urcite mas nejaku dobru spoluziacku, ktora ti to ochotne napise a da... a ak nebudes niecomu chapat, ucitelia sa ti ucite prisposobia a dodatocne ti to vysvetlia potom... 😖

janka_a
7. sep 2010

@riana12 aj ja by som sa najradsej vykaslala na to..lenze zmaturovat nejako musim.. a su to "len" tri dni nejako vydrzim snad..

janka_a
7. sep 2010

@riana12 viem zeby som mala oddychovat a pravdepodobne robim blbost ak tam i tak pojdem ale asi nemam na vyber este uvidim ako mi bude rano ale ale..

riana12
8. sep 2010

@janka_a praveze aj tie 3 dni su dost... ak vies, ze si rizikova, tak nerozmyslaj teraz nad maturou... to sa da vzdy aj neskor... september, februar... mas tych sanci dost... ucitelia urcite nebudu hnusni a vysvetlitli by ti nie len maturitne temy ale aj ucivo aj neskor, nie len pocas normalneho vyucka v skole...

tweetinkapp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelynka
8. sep 2010

caaafte zeny, co nove?

riana12
8. sep 2010

@nelynka ahoj 🙂 co nove ty? ja som bola v pondelok a vcera v skole, dneska som v robote, zajtra zase v skole... 😝

nelynka
8. sep 2010

@riana12 ta ja mam dnesa volno, zajtra volno a poto, vikend robim.. a mame dni marianne ta bude fofr jak svina..25% zlava na setko, ma urve, zase fronty fuj 😠 ale aspon budu prasule 😀 😀
inac dnesa idem na kozmetiku..ta laser ta som zvedava..

a snivalo sa mi dneska s tebou, ze sme spolu cestovali vlakom do BA :DD

riana12
8. sep 2010

@nelynka jaj, volnaska mas, aj na kozmetiku ides... juj, ci ti fajn... zavidim v dobrom 😉 a na co konretne je ten laser, co nan ides? vyhladit ci vycistit ci depilovat? 😅
jeeej, snivalo sa ti so mnou? 😕 🙂

nelynka
8. sep 2010

@riana12 ten laser je regeneracny, ze zmiernuje akne, jazvicky po akne...stahuje pory, vyhladzuje vrasky a ta..
minule som bola, jak som bola na nechty a mi prislo ze som mala lepsiu plet potom, ta idem na kozmetiku celkovo dnesa a v tom je aj ten laser ta som zvedava ci to pomoze kus..

riana12
8. sep 2010

@nelynka no tak si to riadne uzi... 😉 isto je to aj o relaxe, ked odpocivas a len okolo teba niekto pobehuje a stara sa 🙂

nelynka
8. sep 2010

@riana12 ta skor premyslam co tam budem tie dve hodiny robit, asi ma porazi..

luciaa86
8. sep 2010

ahojte co mate nove?vidim ze janka je nam tehula tak gratulujem 🙂 ja mam kopu vybavovaciek este..predvcerom sme konecne podpisali zmluvu na byt huraaa 🙂 tak dufam ze sa uz nic nedodrbe...a stahujeme sa hned 2 dni po svadbe 😀 tak to budem mat vsetko naraz..no tesim sa 🙂 snad to dobre dopadne

nelynka
8. sep 2010

@luciaa86 a kedy mate svadbicku?
gratulujem k bytiku 🙂)

zuzu4444
8. sep 2010

ahojte baby akosi sa tu s nim poslednu dobu nestretavam. co mate nove? ja ani nic, vsetko po starom a stale mi je zima, brrrr 🙂

nelynka
8. sep 2010

@zuzu4444 s kym sa nestretavas?
treba zakurit ked je zima 🙂

zuzu4444
8. sep 2010

@nelynka myslela som tu s vama

snehovavlocka
8. sep 2010

ahojte....🙂 prave si uzivam obednu pauzu,mrnata maju naokamih sucasny spanok 😀

nelynka
8. sep 2010

@zuzu4444 jaaaaj, bo si pisala ze sa tu s nim poslednu dobu nestretavas ta dumam ze s kym 🙂

@snehovavlocka ahoj, jak ti dobre...

zuzu4444
8. sep 2010

@nelynka jeeeej sorry to bol preklep 🙂