• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ahojte, tak ja som spat z obeda :slight_smile: kolega mi dal varit vodu na kavu, tak si jednu zrobim o chvilu :slight_smile:
8. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 fuuu ta ty mas pauzi..
ja uz sa obliekam pomalicky, joj furt premyslam co tam budem robit 2hodiny hehe :grinning: :grinning:

@zuzu4444 vpohodeee
8. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka no obednu pauzu mame slusne dlhu, ale psssst :wink: no ja by som odporucila, ze im tam treba zachrapat pekne a hotovka :grinning: :sweat_smile:
8. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by mohlo byt zasa leto , lebo toto je strasne , stale mi je zima, vonku, v robote, doma vsade a mozno to suvisi s prichodom MS
8. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria aaaaa to sa nepatri,ale ta daco uz vymyslim, budem premyslat nad nesmrtelnostou chrusta hehe
8. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka a co ty vies, ako ta procedurka bude na teba ucinkovat? ale mozno sa das do reci s komzmetickou a bude :slight_smile:

@zuzu4444 aj ty si taka zimomrava? :sweat_smile:
8. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 strasne az nenormalne
8. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 pridavam sa do klubu :grinning: :-P
8. sep 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 v klube si vitana :slight_smile:
8. sep 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja vykozmetikovana..2hodiny a 35minut..bolo to prijemne,ale chvilami som sa tam fest nudila, hlavne ked som nemohla hovorit alebo ma nechala samu,to bolo na nevydrzanie..a mm ma mal pockat jak siel z roboty a hadajte co, zabudol na mna..hehe skoda ze som nevidela ten vyraz jak dosiel doma..
8. sep 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
8. sep 2010 o 18:27 • bejbypd
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
8. sep 2010 o 18:56 • mam4
mam lebo..a škoda reči len mi vadí že bude za nos ťahať stále ďalšich a ďalších ľudí s tým istým scénarom len ho trochu pozmení,a adminky vedia mazať fotky jedna radosť ale tu oči privierajú:slight_smile:
8. sep 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejbypd presne ako pises ... no sranda musi byt, ked to niekoho bavi :wink:
8. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejbypd
@mam4
vsak sa tolko nerozculujte, aj tak vam to na pohode neprida, ak s tym admini nieco nerobia :wink: a kto je tu uz dlshie, tak si obraz urobil uz davno :wink: iba novy a nezasveteny sa da oblafnut...
a kludne nech si tu pise kto-co chce... ak to pravda nie je, skor ci neskor to aj tak vyjde napovrch... :wink:
8. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka 16 oktobra je svadba a 18 sa stahujeme :slight_smile: dneska idem na skusku siat tak sa pripravujem od rana :grinning: len keby neni take na p pocasie
9. sep 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 jaaaaj by som hned menila xixix.. :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka a ty niesi vydata?
9. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaa86 som preco?
9. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelynka len tak som sa pytala :grinning:
10. sep 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. sep 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 ahoj, ako sa dari? co noveho? :slight_smile:
10. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 sme sa tu nestretli ani nepamatam, nove? dostala som MS na 26 DC co u mna je nenormlane a zajtra sa chystam do trnavy na jarmok hadam nebude prsat, lebo ma uz porazi
10. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 no MS sa ponahlala... ale tusim si aj ovulku mala skor, ako inokedy, ze? lebo ovu a MS idu ruka v ruke... a zaznac si podla toho novy grafik :wink:

no ja mam nove asi to, ze uz 3 dni spinim... nebolo by to nieco neobvykle... ale prvy den spinenia som bola 9DPO a bolo toho dost vela a cervenkave... vcera troska, len ruzove a dneska zase cervene... ale snazim sa na to velmi nemysliet, lebo potom mi unika kapanek praca :sweat_smile: chcela som ist na jarmok do TT tiez, ale nevychadza mi to :unamused:
10. sep 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 akoze zaznacit novy grafik podla toho?....no mala som aj ovu skoro na moje pomery

juuu skoda ja ze sa stretneme :grinning:

a to uz mas MS? ci ako?
10. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 no ze si urob novy graf... aj do toho stareho si zaznac prvy den MS, aby to bolo vidno :wink:
no skoda, aj som sa tesila, ak by mi vyslo ist, ze mozno si rande dame... ale nevadi... ved niekedy sa podari :slight_smile:

MS este nezacala, ale silno spinim... egg hlienik + krv...
10. sep 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riana12 keby som vedela ako zazancit tak aj zaznacim :grinning:

jj niekedy dame rande, sa dohodneme :slight_smile:

tak uz je asi MS za dverami, alebo mas nejake stresy ako ti doki povedal, treba odpocivat
10. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu4444 no ja sa mrknem a dam ti navod :wink:
no stresy mam skor teraz, z toho spinenia... :sweat_smile: inac som v pohode, praca uplne v klude, lebo tento tyzden som tu len 2x, ostatne dni som bola v skole a to dobra ulievaren :grinning: teda len prednasky, sedis na zadku a nepremyslas... :slight_smile:
10. sep 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok