Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 jaaaj tebe je fajne, tak potom neviem z coho mas to spinenie, mozno rozbeh MS

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 takze navod na novy cyklus...

ked si na hlavnej stranke, klikni na Cycles... najskor vidis "Your cycles", pod tym "Show Catalog" a pod tym je tlacitko "+ New Cycle " takze klikni na to, prejdes na novu stranku, kde si nastavis par veci na zaciatok - datum 1DC, potom zvol: evaluation: automatic; evaluation method: temperature+mucus; evaluation at beginning orf cycle: mucus; potom sa dalsie 3 ridky tykaju merania, ale to je viacmenej nepodstatne, kludne nechaj "no info" a este riadok purpose: childwish a potom to uz len potvrd "save" preklikne ta to do dalsieho okienka, na zoznam vsetkych tvojich cyklov - > klikni na add cycleday a zaznacujes uz tak, ako si to robila v minulom cykle 😉

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 no uvidim, kedy dojde MS, len sa mi nezda to 9DPO a ta velka intenzita spinenia... 😔 no neva... nech je ako chce... uz to moc rozoberam, tak uz budem ticho 🤐 😅

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 fiiiiiiha hadam sa z toho vysomarim 😀 to je na mna moc 😀

noo sak uvidis ako sa to cele vyvinie, ked tak doki to iste nie?

riana12
10. sep 2010

@zuzu4444 no len pekne skusaj 😉 a dufam, ze som to nenapisala ako hotentot 😅

no ja za dokim neplanujem ist... zase mi len bude kecat o dovoelnke... 😝 a chcem ho naviac zmenit, ale az o par tyzdnov, mozno v novom roku... 🙂

zuzu4444
10. sep 2010

@riana12 nie dobre si to napisala, ja sa v tom nejako vysomarim postupne

marketka3005
10. sep 2010

neviete mi povedat, ci je zle keed moja glykemicka krivka je - 4.20, 7.20, 5.40

zuzu4444
10. sep 2010

@marketka3005 si tehu?

marketka3005
10. sep 2010

co ci som?

marketka3005
10. sep 2010

som tehotna

solinkarka
10. sep 2010

cawte baby...neviete ako sa vola ta tema kde pisu baby ako oznamili svojmu muzikovi ze bude otec?? dakujem

martinafin
10. sep 2010

Ahojky vsetky snazilky,som tu nova,...hmm ste tu nejake i po MA?

mirip
10. sep 2010

@martinafin ahoj po MA je nás tu vela báb kuk do missed abortion v téme tehotenstvo.............

snehovavlocka
12. sep 2010

@solinkarka originalne oznamenie polovicke,ze cakame dieta

dadqa86
12. sep 2010

@solinkarka Aj ja som povedala svojej polovicke ze som tehotna lepsie povedane sme nato prisli obydvaja 🙂

snehovavlocka
12. sep 2010

@dadqa86 mala by si zaktualizovat svoj stav 😉

dadqa86
12. sep 2010

@snehovavlocka Ako myslis ze zaktualizovat svoj stav? 😕 😀

nelynka
13. sep 2010

cavte zeny, ako ste sa tu mali cez vikend, bezomna?
my sme to mali narocne v robote..zlava 25% robi svoje, ludia salili hehe 😀

dadqa86
13. sep 2010

@nelynka ..Ahoj mnoo bolo celkom fajne len si nam tu chybala 😝 vo Svrtok si idem robit test mrcha uz meska 7-dni 😵

nelynka
13. sep 2010

@dadqa86 ooooooo, tak haaaaadam dobre spravy budu :D
nam sa do rodiny, manzelovej sesternici, v piatok narodili dvojicky, Linda a Timea, kraaasnunke, tak som mala pekny darcek..
hlavne maju teraz dvojite statsie, aj oni si toho preskakali kym k nim nahodou dosli.. asi 8 rokov nemohli otehotniet, stale potracala, nevedeli preco, kopec umelych za sebou a obaja zdravy jak repa...

snehovavlocka
13. sep 2010

@nelynka 25%? To by som aj ja sla 😀 a kde robis?

nelynka
13. sep 2010

@snehovavlocka daleko na zapade, v Prahe 😀

dadqa86
13. sep 2010

@nelynka 😨 oooo tak fajne dvojicky to neviem ci by som zvladla 😀 to by bolo na mna asi moc 😅 Uvidime vo Svrtok rano co mi ukaze test.... 🙂

nelynka
13. sep 2010

@dadqa86 dvoicky su radost ale aj starost a keby prisli zvladla by si.. su naherne babulky, neviem sa dockat kedy ich uvidim..

dadqa86
13. sep 2010

@nelynka Noo sak to ti verim....ja som zvedava na Svrtok na ultrazvuk a nato co mi povie doktor... 🙂

nelynka
13. sep 2010

@dadqa86 tak ultrazvuk ci test ides robit, nejako nechapem teraz uz

zuzu4444
14. sep 2010

caute baby, ako?

riana12
14. sep 2010

ahojky 🙂

@zuzu4444 ty ako? 🙂

zuzu4444
14. sep 2010

@riana12 noooo sak co ti poviem, bola som na jarmoku v tt a inak ani nic, vsetko po starom

riana12
14. sep 2010

@zuzu4444 a aj ste nieco kupovali? aspon len tak pre radost? vsak vies, ja som nebola, nevychadzalo to...

po praci idem dat skusit jeden korzet odniest do cistiarne, troska je zajdeny... som zvedava, ci to vyjde... a kupila som si dneska farbu na vlasy, ale farbit si budem asi az za 2 tyzdne... len dneska mali akciu, tak som brala 🙂