Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

didusa.risulo
12. jan 2009

uz som doma, aj som hodila nejake foto do alba

dnes som bola s tehulkou, mojou kadernickou, dufam, ze ma nakazila, lebo nakazila vsetky svoje kamosky,dufam, ze nebudem vynimka 😒 je v 16 tt a dnes pocitila riadny kopanec do zaludka, ale aj ma dobre brusko na 16 tt ale je druhorodicka

cipsinka
12. jan 2009

my sa zatial nesnazime o mimco,lebo moj zlatusik este nechce,ze tak o rok.Tak zdielam s nim jeho nazory a snazim sa ho tolerovat,ale na babanko myslim,non stop ☹ ☹ ☹ ☹ 😒

merrykatrin
12. jan 2009

a kolko mas rokou cipsinka

dicinka1
12. jan 2009

ved hej cipsi..musia to chciet obaja... 😉 tak este trosku vyckaj..

cipsinka
12. jan 2009

dici o miminku som pisala o prispevok nizsie merry

cipsinka
12. jan 2009

merry mam 22 rokov ☹

didusa.risulo
12. jan 2009

dicinka, predavam kocik za 2500 sk cervenocierny dema trojkombinacia, keby si chcela alebo mala neake kamosky tak daj vediet, za chvilu ponahadzujem foto len cakam na muza on ma foto v mobile, davam ho preto tak lacno,cena nie je preto taka nizka, ze je stary ale je az velmi zachovaly, ale ja som ho kupila lacno takze preto,je 11 mesiacov pouzivany ale malo

cipsinka
12. jan 2009

toho smejka som tam nechcela dat,ten sa mi tam votrel 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
12. jan 2009

ahojte. 🙂

cipsinka
12. jan 2009

no nazdar, 😉

dicinka1
12. jan 2009

didusa,pekny uces..

ja uz mam kociarik vybraty..taky pestry..mam ho v albumiku..zeleno-zlty 😵 😵 😵 😵 😵 nemam rada tmave kociariky...

minule som videla cisto cierny kociarik...mi bolo az do placu..mne to pripada ako keby davali dieta do lady-do truhly ☹ ☹ ☹ ☹ vsetko cierne

merrykatrin
12. jan 2009

cipsinka aj ja chcem mat 22 😀

krpcek
12. jan 2009

no co bosorky, ako sa mate?

dici male uz kope?

merrykatrin
12. jan 2009

krpcek ake bosorky ? 😀

cipsinka
12. jan 2009

dici,to vobec nie je tak s tymi ciernymi kocikmi.Minule o tom pisali a ze najlepsie farby pre miminko su cierna a cervena,lebo v brusku mali tmu a samozrejme inu farbu ako ciernu nepoznajuuuuuuuuu 😅 😅 😅 😅 😅

No,merry mas az 24,starenka 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
12. jan 2009

cipsi si ma zachranila. 😀 😀 😀 my sme kupili cierny kocarik. 😀

cipsinka
12. jan 2009

supis a ty striga??? 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
12. jan 2009

ahojte, prisla som vas len pozdravit 🙂

cipsinka
12. jan 2009

nie krpcek,to nepisem len tak zo zartu,naozaj o tom boli nejake studie,ale uz si nepamatam,ze kde to bolo pisane,ale som aj ja ostala dost prekvapena.

Ahoj Nely 😵 😵 😵 😵

nelynka
12. jan 2009

ahoj cipsus...

vidim nejaku novu tvaricku, vitam ta merry 😀

merrykatrin
12. jan 2009

cipsi tak diky 😀 😀 😀 sak ty vies ako som to myslela ved bohvie ako dlho sa budeme este snazit o babatko a 24 je uz dost

cipsinka
12. jan 2009

no,to aj ja vysvetlujem mojmu drahemu,ze hned sa nam to nemusi podarit ako si to on predstvavuje 😖 😖 😖 😖 a uz rok mi hovori ved este rok a uz budeme pracovat na babatku,bohvie kolko este takych rokov bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale aj tak ho milujem,on ma strasne rad deti a viem,ze nas bude milovat nadovsetko na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵

merrykatrin
12. jan 2009

nelynka dakujem

cipsinka
12. jan 2009

Baby,ale ked si to tak zobere,tak nam je asi zatial fakt super,len takto vo dvojici 😵 😵 😵 😵 😵 ,mozno ma to moje zlato pravdu,ze mame este cas..............................

dicinka1
12. jan 2009

aj budem mat 23.1.2009 22 rockov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsi..no to mas pravdu..ale zelena ukludnuje..ked som videla kamoskynho malinkeho drobceka ako sa u nas pozera po stenach...ako ho brali tie farby,,naozaj bol pokojny...az bola kamoska prekvapena.... 😵 😵 😵

ale v lete cierny kocik to by som nechcela 😝

ajojte vsetky..odrazu je tu skoro kazdy... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

merrykatrin
12. jan 2009

aj my sme to odkladali a teraz ked uz chceme tak 4 mesiac bezuspesna ☹

cipsinka
12. jan 2009

dici,kdezeeeeeeeeeee,este nas tu veeeeeeeeelmi vela chyba ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. jan 2009

merry,neboooooooooooooj vsetko bude aj mimco 😉 😉 😉 😉 Idete v lete niekde na dovcu??? 😵 😵 😵 😵

merrykatrin
12. jan 2009

a to vas sem chodi este viac?

krpcek
12. jan 2009

dici praveze v nom nie je teplo. ja som sa na to pytala v predajni a povedali mi, ze je to jedno, ze take iste teplo jej bude aj v cervenom kociku.

mame tam aj odvettravanie, tak snad sa nam neuvari. 😀