• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
NO cipsy, vela si toho nekupujem - len postielku a nejakych par veciciek..
Kocik mame novy od svokrovcov, prenosnu tasku od sestry aj ohradku, chodule, stolicku na krmenie...
Ja sa riadne doma nudim ale musim lezkat, tak sem zbehnem odbcas - ale stal sa zo mna taky televizny maniak... este ze mame cele UPC a non-stop filmy :grinning:

No tie mrazy su strasne- ze -15°C, ale uz ma byt lepsie...

Uz by som to mala najradsej za sebou, lebo vsetci ma len strasia ako to chodi v porodnici u nas, ako sa nestaraju a su hnusny...uz sa mi o tom aj sniva...a snivalo sa mi ze som rodila predcasne - na Velku noc, a neboli tam doktori ani ziadne rodicky len ja!!!
Strasneeeeee!!!! :sunglasses:

A co vy? Nemate tam financnu krizu??? :grinning:
13. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je supis,ze ti ma kto podavat veci,usetrite vela peniazkov.No,neviem my s drahym financnu krizu nemame a co sa tyka statu tak to neviem nejako som to nezaregistrovala :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: v nasom okoli sa nikde neprepustalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Boze to Ti verim,ze mas taketo sny,ja ani tehotna nie som a mam sny,ze uz mam synceka a same somariny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Hoti,nemas nejake fotecky zo svadby??Lebo ja som ich nevidela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: .Nehodis mi nejaky link

A v akom meste byvas,ked mate taku hroznu porodnicu?? :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :confounded: :sweat_smile:
13. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ahoj hoti, veru zanedbavas nas :grinning: ale nie si jedina, neboj :sweat_smile:
13. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus :slight_smile:
13. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavky nely??Ako??Si domka??AKe je pocko?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne cispus, bez prace, tak makam na dome :grinning:
pocasie je super, svieti slniecko, a mame len -2 stupne, tak snad vydrzi kym prehodime strechu :grinning:
13. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super,to nemate az taku zimu.Aj u nas je dnes krasne,svieti slniecko a nie je ani zimka,mam otvorene vsetky okna :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Nelus a uz byvate v dome?? :confused: :confused:
13. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez domka,lebo tu co som zastupovala sa vratila z materskej,tak teraz trosku oddychujem,ale voooobec mi to nevadiiiiiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Uz som volalal manazerke kde som robila predtym a mi povedala,ze tak do dvoch tyzdnov sa uvolni miesto tak nastupujem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne uz byvame 2hy mesiac...a teraz akurat najhorsie obdobie, bo musiem vsetko postihat...ale tak da sa :slight_smile:) v piatok pride svokor, am tu od vianoc ocka, tak vela oni urobia, otec vymaloval setky izby, kuchynu, chodbu...no parada :slight_smile:

ja este neviem kam pojdem, zatial sa mi odnikial neozvali, tha neviem :frowning2:
13. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tak pofot a daj na modru stechu,rada popozeram :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ako sa mate? Dufam,ze len lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: :slight_smile:

Prvy krat som robila domace halusky a celkom sa vydarili :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispis pofotim, nejake fotky tam uz aj su, ale nemam na to cas a momentalne ani chut, nechce sa mi, leniva som :grinning:
13. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,tie fotky co tam mas som uz videla davnejsie :wink: :wink: :wink: :wink: AKo sa byva vo svojom?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halusky- mnam, s bryndzove? Aj ja som leniva.... :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa odleniv a sup,sup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi dobre, len bude lspie ked budeme mat uz z krku odhadkynu, to uz bude pohoda potom, nebudeme sa muset nahanat co najskorej podokoncovat nutne veci...

fuj halusky, nemam rada :unamused:
13. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelus ty byvas uz na novom? Aj my sa stahujeme :grinning: :grinning: :grinning:
leni nie,do polievocky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: robim si zeleninkovu,ale take bryndzaky by neboli zle mnaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
lenus byvame uz 2mesiace, kupili sme dom
13. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispi v polievocke mam halusky rada, mnaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ta nie je zla :slight_smile:

A kde ste kupili?
13. jan 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte stare partacky :dizzy_face:
13. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cukrus :wink: :wink: :wink:
13. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz papam,som hladna este som nic nejedla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
lenus pri Koline :slight_smile:

ahoj cukrus
cavky cukrus??nudime sa,nudime??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som navarila a asi idem upratat kuch.linku,lebo kym pride drahy z prace tak tu aj zosediviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale ked ste tu vy,tak tu este budem :wink: :wink: :wink:
13. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru chut!!!

Pekne, ako sa tam byva?
13. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok