• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
cipsi.. to hej a riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus pekne, klud pokoj, len ta banka, ale od februara dufam bude pokoj a bude klud uz..len teraz najst pracu a bude vsetko ako ma :slight_smile:)) a moze prist mozno aj babo ked sa stary postavi na nohy :grinning: :grinning: :grinning:

cukrus veru este ostan, aj ja som sem koli vam prisla ze ste sa tu ukazali :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu nie je nikdy nuda, zabavime ta :slight_smile:
dobry den. :slight_smile:
Dobry den :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,to malo byt mne,ze mam ostal,alebo cukrus??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Nazdar Luci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj nely, starky sa ti ukludni :wink:
13. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase som dala zleho smeja za tym :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: mal ist tento :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa tulas cukrus? :dizzy_face:
13. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli.. sak aj ja pozeram ze stara partia tak sem nachvilu zapadnem... a okrem toho som snazilka a mam aj do 25 tak to by sedelo :grinning:
13. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi vsetkym co ste tu :grinning: :grinning:

ahoj krpculik..

lenus on je kludny, ale trosku bujarosti by u neuskodilo :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobit nieco na jedenie - hned pridem.
13. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu zapadam s vekom,ale s tym snazilka,no neviem neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :rolling_eyes:
13. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len papaj krpcek,len papaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to chapem, to nikdy neuskodiiiiii :wink:
13. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno kto sem pasuje a kto nie... proste by som bola rada keby to tu bola take ako kedysi .... tie stare viete co myslim.... :wink: a komu sa nepaci ze sem prispievam jeho problem ... chodila som sem dlho a prestala som ale uz dost... niesme male deti aby sme sa tu jedna druhu odsudzovali... a komu sa nepaci ze sem pisem jeho problem... mne to zilky netrha...... :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, v pondelok sa strojime na druhy spermiogram a vysetrenie
13. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco by to malo niekomu vadit? Mne si sympatická, som asi mimo obraz :unamused:
13. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez zapadam vekom a snazilka nie som, cipsi, tak si z toho nic nerob :grinning:

cukrus pravdu mas, ked sa niekomu nepaci, tak nech si vystriehne cas, ked tu ty nie si alebo nech ta proste ignoruje a nereaguje na tvoje prispevky... :slight_smile:

lenus tak potom daj vediet akos te dopadli
13. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus,konecne rozumna rec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ani ja naozaj neviem komu si tu vadila :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. jan 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz teraz mam nervu, ale nech je to za mnou :wink:
13. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby,tak ste ma prehovorili ostavam v tejto teme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne, ze ostavas, kam by si chodila- si nasa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus,pre mimi vydrzite a aspon budete vediet na com ste,no nie?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je jedno... nechajme to tak..... :wink:
baby,ale sme sa tu zisli particka nezamestnanych.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vydrzim vsetko, len nech to uz priiiiiiiide :grinning:

Je to jedno, mas tu nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme pomaly ako dochodkyne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by sme to premenovat

NEZAMESTNANE SNAZILKY DO 25 ROKOV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieeee, dochodkyne neeeeeee :confounded: Sme mlade a krasne a mamo volno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok