• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
krpcek, no to je super, ze uz mas saty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ake tie co sa ti lubili na to brusko?

didus, ahoj, mala kopka o 106. V noci mi trochu tvrdlo brucho, ale uz je to OK.
29. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulik idem ich hodit do albumu.

nie nemam take - nakoniec mi boli dobre aj 38 - a nemuseli sme ist o moc cisiel vacsie saty. :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nebrali ste niektora calibrum mami 2.-3.trimester. maju sa jest 1tbl. 2x denne alebo 2 tbl. 1x denne ? neveiete poradit?
29. nov 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulik kukni

alex odporucana je 2 tbl. denne, ale ja jem len jednu.
29. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len neviem ci 2 naraz alebo rano, vecer lebo to tam nespecifikuju. takze je to asi jedno?
29. nov 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tam nie je pisane!
29. nov 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej krpcek, tie su nadherne, budes ako princezna! FAkt super vyber, krasne ti sadnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

alex, naraz uzi 2 tabletky. Ja som sice brala Pregnium, ale tiez tam bolo ze 2 tobolky denne tak som ich zapila naraz po sebe, obidve. teraz uz neber tehu vitaminy, uz iba zelezo mam nasade od doktora.
29. nov 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. :dizzy_face:

budem mat este taky zimny kozustek na von a zavoj - to tam nieje.
29. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jejda, aké pekné šaty, peknééééééé :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nely ofic.... gratulujeeeem, tak len nech stúpa to hcg :dizzy_face:
29. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, ozaj krasna si v nich, juuuuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sa tesim potom na fotecky.

mimus cauky, co dnes varite? Ja by som si dala nejaky zemiakovy cibulkovy salatik a kuriatko, asi si spravim. A asi pojdem piect tie medovniky, ked tu prsi...radsej keby snezilo.
29. nov 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mimi. :grinning:

krasulik, jasne, ze hodis fotecky. :dizzy_face:
29. nov 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ideme nakupovat chlast na svadbu - takze zase budem cely den behat po obchodakoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krasul.. ta ty si šikovnica..neviem čo sa bude variť, možo nič..uvidíme, asi si pôjdem ešte ľahnúť spať, včera som makala a ešte treba aj v so, ne..
aj u nás prší, v noci fest mrzlo..
ja by som už chcela teraz vidieť svad.foto krpcekove xi ale ešte si musím počkať
29. nov 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpcek a z kadial berete chlast.my sme mali super ze sme brali z takeho velkoskladu kde sme mohli potom vratii to co ostalo neotvorene. A ti poviem, ze u nas sa najviac pil Fernet Citrus, Vino, biele, cervene. Vodka vobec, ani konaky skoro vobec,neviem ci len 2 flase padli, a to sme mali 100 ludi.A este palene ale to sme mali z domu.sa . Vsetci chlastali len Bavoraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka mi ideme nakupit do Metra. u nas sa nestrati to co neminieme na svadbe. :grinning: :grinning: tu je dost pijanov.
29. nov 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasuliiik si mi uribila teraz radost, pekne meno ste vybrali :dizzy_face: :dizzy_face:
a ja by si mojej dala meno nelinka, len nemozem, blbo by to vyzeralo ked mam doma priska Nelynku :grinning:
29. nov 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpculik no naadherne satky si si vybrala :grinning:
29. nov 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasul a som pozerala v tej vasej temicke co mate tabulku tak tam mas meno Klarka, preto soms a pytala :confused:
29. nov 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Nely. :dizzy_face:

moja som citala, ze si tehulka - tak gratulujem. :slight_smile:
29. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, no musim tej babe napisat co to aktualizuje :slight_smile:

krpcek no tak to hej, ked sa nestrati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak aj ja niekedy dostanem chut na takeho bavoraka ty kokso... :grinning: :grinning: :grinning: Inak nam povedala na predporodnej ze muz moze doniest sampanske a ked dve hodky budeme este musiet byt na sale, ze si mozme otvorit. Ze to aj podporuje mlieko.Aj Vineu ze mame pit posledny mesiac pred porodom a pocas kojenia a sem tam pohar vinka, alebo strik.Ze to podporuje tvorbu mlieka. :wink:

mimus, to teda nezavidim taky pracovny vikend, bozinku, chud uz na matersku :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak berni mi robi starosti, uz som ju asi 3 dni nevidela ani na skype :confused: :confused: :confused: :confused: idem jej zavolat ci zije :slight_smile:
29. nov 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka no co dovolala si sa berni?

inak ona urcite zije vcera som ju zazrela na pokeci
29. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka sem tam litrik vinka? :grinning: :grinning: no super - takze sa na svadbe scapem. :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som jej sms,lebo je v skole tusim dnes.

krpcek, no sak ked si to zriedime :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co vsetci zurujete?
29. nov 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam napecene medovnicky, cakam kym vychladnu a idem zdobit
29. nov 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocenky...prisla som vas trosku kuk...lebo neviem kde mi hlava stoji....ach ta skola...uz nech som aspon Bc. :slight_smile: ako sa mi mate? co nove? tesim sa z nely...dufam ze jej to pojde stale vysie a vysie... ja sa akurat napajam studenym mlieckom lebo ma pali zaha... a moj drahy chrape na posteli nejak sa neda zobudit :slight_smile:
29. nov 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate? my nie moc dobre mali ma celi den horucku
29. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha?kedy si zacala citit prve pohyby ty?
29. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok