Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

misha666
29. nov 2008

dici cca 17tt 🙂

didusa.risulo
29. nov 2008

kojzarik a co je malemu?kolko ma horucky?

misha666
29. nov 2008

ahoj didus...tak ako nerobila si si rano test?

didusa.risulo
29. nov 2008

misha uz krvacam jak slon ☹

nelynka
29. nov 2008

ahohojte, co nove?? 😀

misha666
29. nov 2008

didus neboj teraz to uz urcite vyjde..

sevas nely...co si taka vyrehlena? 😀 ako domcek? uz mate poskladanu nejaku izbu komplet?

dicinka1
29. nov 2008

misha dakujem...snad aj mna uz onedlho bude kopkat..idem 4.12 na poradnu ta som zvedava co mi nove povie..dufam,ze vsetko bude ok.. 😀

nelynka
29. nov 2008

mishi ani jednu nemame poskladanu je to tam jak na stavenisku, nervy uz mam take natahane jak traky...uz nech svokor odide nech si to dam dokopy kus, bo kym tam je tak sa neda a neoplati ani upratovat, vsade beha so zaspinenymi topakami 😠

nelynka
29. nov 2008

no teraz mi muz dal hehe, prisiel ze cely dens me spolu a ani slovo mi nepovies ze mam tricko naopak..normalne mal celyden trisko naopak a prisiel na to az teraz... 😀 😀 😀

kojzarik
29. nov 2008

ahojte

didusa rano mal38.3 pobede mal 37.8 a vecer mal 38.9 ale uz chvala bohu klesla na 37 davala som mu paralenove cipky. neviem co mu je nema ani soplik ani nekasle ,myslim si ze to ma zo zubkou ide mu dolny ocny a keby je chory tak by mi nechcel ani papat a to dnes sa najedol riadne na ranajky flasa kakaa a dva banany na desiatu jogurt na obed za pol litrovu mysku polievky o hodinu na to si dal 3knedliky a cele stehno o 4jedol detsku vyzivu z piskotamy na veceru zasa polievku a po pol hodine aj flasu mlieka.
samozrejme dodrziava aj pitny rezim .ale podla stolice su to urcite tie zubky

barbora87
30. nov 2008

ahojte spite este???

krasulka
30. nov 2008

dobre ranko 🙂

ja osm vcera napiakla medovnicky, cely byt nam este teraz vonia 🙂

barbora87
30. nov 2008

joj dala by som si teraz...zboznujem vonu medovnickov

nelynka
30. nov 2008

ahojteee 🙂

barbora87
30. nov 2008

no ahoj tak co ako v domceku

krasulka
30. nov 2008

nely a ako sa citis fyzicky? 🙂

nelynka
30. nov 2008

krasulik dobre sa mam, nic necitim... 🙂

barb dobre, len bordeeel 😒

barbora87
30. nov 2008

a uz ste tam aj spali?

krasulka
30. nov 2008

nely tak fajn 🙂

mne dnes mala dava tak ekopance, to bude asi futbalistka po tatkovi 🙂 neviem ci sa nenarodi v kopackach 😀 ma az tak mykne ked tak fajne trafi

nelynka
30. nov 2008

barb az od dneska...uz nebudem mat ani internet zase chvilku.. ☹

nelynka
30. nov 2008

krasul aspon sa ti hlasi, ze ju mas 😀 😀

barbora87
30. nov 2008

a uz sa tesis na prvu noc 😉 joj tak dufam ze budes mat potom coskoro net aby si nam mohla dat vediet ako sa mas a co mimi

nelynka
30. nov 2008

barb ani nie, ak mam pravdu povedat, uz teraz mi ej smutno ☹ ☹
a veela roboty a kadze rano vstavat a jazdit autom do prace 40minut, juuuj 😖 😖 😖

tak pocitam take 2tyzdne mozno z budem bez..ak chces mozem ti poslat mail do rpace namna, tam budem kazdy den okrem vikendu...

barbora87
30. nov 2008

to by bolo super! aspon mozme tak zostat v kontakte🙂 a davja si na seba pozor! no viem tiez mi bolo smutno ked som sa stahovala ale videla som to pozitivne proste dalsi krok v zivote....ale prvy tyzden som nemohla stavat a mala som chut zobrat si veci a utiect 😅 ale teraz uz na to ani nemyslim uz som tam doma

nelynka
30. nov 2008

barb ja sa na to tesim, ale musi tam by poriadok, som strasne nervozna z bordelu a ked poupratujem zase je tam neporiadok tak ma to nebavi...ale ked odide svokor tak bude dobre, on beha aj v obyvacke v topankach co v nich muruje a blbosti rpeto tam su este kartony po zemi aby neposkriabal podlahu a nevyhovorim mu to, stale sa nad tym rozculujem a stale tam ide, tak som to nahala tak, ked odide poupratujem a viem ze to o pol hodiny nemusim vytierat zase...

barbora87
30. nov 2008

to hej to poznam mam takych ludi tiez v rodine ja upracem a oni pride a chodia na po byte v topankach...nechapem takych ludi ale co uz

nelynka
30. nov 2008

tak zase robi sa tam a nemozem od neho chcet aby sa vkuse vyzuval ked si ide po kavu do obyvacky alebo po nejake naradie, uz to ten den vydrzim a zajtra uz ide domov vecer...

barbora87
30. nov 2008

no vidis tak uz len jeden den🙂

kojzarik
30. nov 2008

ahojte tak dnes sme uz chvala bohu bez horucky ale si radsej zaklopem klop klop

nelynka
30. nov 2008

ahoj kojzi, tak to je dobre, len nech sa Kevinko drzi 😀