Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

krasuliak
autor
15. jan 2009

nataaaaaaaaaaraj zena aka sesternica ?? to su komplexy z detstva toto robia deti na azete 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
15. jan 2009

prestanteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,je to sesternica a hotovo 😉 😉 😉 😉 😉

Inak caute krasulkovci a kasulciatko 😵 😵 😵 😵

cipsinka
15. jan 2009

krasulkovci,Misko bude volat malu Nelynka a krasulka Aimee??????????? 😕 😕 😕 😅 😅 😀 😀 😀

cipsinka
15. jan 2009

To len na zmenenie temy................ 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krasulka
15. jan 2009

zuzanocka aj ja som muzovi nakazala doniest z irska sudocrem, ze ten je aj pre babo najlepsi na zapareninky 🙂 a na vsetko.

cipsi nazdo 😉

krasuliak ja uz to neriesim, mne to je smiesne 😅 😅 😅 ved sme dospeli ludia, a to je normalne ze ked nas je tu tolko sme tam nejaka vymena nazorov vznikne ale toto???? 🙄 🙄 🙄 cipsi: Garfield smailik to isti 🙄 🙄

zuzanockamt
15. jan 2009

inak dnes je v tu nejako ticho ... aj v mojej domovskej teme nikoho, tak sa nudiiiim

krasulka
15. jan 2009

krasuliak som ti kazala zmenit meno v pase 😠 😠 😠 😠 😠

cipsi Aimee to bude 🙂

krasuliak
autor
15. jan 2009

ale ako sa musi teraz citit chuda urcite teraz cita traaaaaaapne sa citis ze?? kozarik 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tak ti treba

cipsinka
15. jan 2009

Krasul,ze Garfield smailik,to by ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀 ,a to mi akoze posielas ten garfield smail ☹ ☹ ☹ ☹ 😅 😅 😅

krasulka
15. jan 2009

zuzanocka dobre heslo mas v pase, super, sa mi lubi 🙂

zuzanockamt
15. jan 2009

krasulka ... a ako sa cita to meno? ... ejmi? ... a na matrike vam co povedali na to meno?

cipsinka
15. jan 2009

nechcela som sposobyt manzelsku hadku 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
15. jan 2009

krasulka ... to mam z knihy M.E. Matkina ... perfektny autor ... som citala vsetky knihy od neho a dve mam uz doma ... este zvysne tri kupim

cipsinka
15. jan 2009

zuzi,tak bud pri naaaaaaaaaaaaaas 😵 😵 😵 😵

krasulka
15. jan 2009

zuzi, ano Ejmi 🙂 meno mozes dat zapisat akekolvek, ktore niekde vo svete sa bezne pouziva. toto meno je z Irskeho kalendara mien, takze by s tym nemal byt problem.

Ja ked som lezala teraz v nemocke tak sa jednej babe narodilo dievcatko a dala meno Chelsea Sukennikova 🙂

zuzanockamt
15. jan 2009

ale ja tu nepatrim ... mam 26 😠 a som buduca snazilka(tak sa vola aj nasa tema), lebo manzel este nechce, tak ja cakam a cakam a cakam ... len ci sa dockam? ... to je otazka 😀

krasulka
15. jan 2009

cipsi nepametas? nase samiliky? 😕 😕 😕

zuzi nic mi nehovori ten spisovatel 😅 😅 ale rada citam aj ja.

krasuliak
autor
15. jan 2009

uz 😉

zuzanockamt
15. jan 2009

jaj tak to som nevedela o tych menach ... som myslela,ze sa mozu zahranicne davat len vtedy,ked je jeden z rodicov cudzinec ... super ... mozem teda vymyslat co chcem 😉

cipsinka
15. jan 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiii,to sme na tom podobne aj ja len cakam a cakam a cakam az sa skakaviiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠

krasuliak
autor
15. jan 2009

tolko ssrandy teraz na vecer

krasulka
15. jan 2009

zuzi ani moj manzel najprv nechcel, ved sa ho spytaj ako to videl vtedy a teraz ked uz sme tesne v cieli 🙂

kojzarik, ser na to pod naspat medzi nas. Aspon bola sranda..a aha ako to tu ozilo 😀 ved sme ludia.

zuzanockamt
15. jan 2009

cipsi ... a ty mas kolko rokov? ... nad 25 asi nie, ked si tu ... ci?

zuzanockamt
15. jan 2009

no ja ti neviem krasulka ... moj sa asi len tak nepreorientuje ... ten je spolahlivejsi ako HAK ... mali by ho predpisovat miesto nej 😠 ... ale uz ma 34 rokov a nic ... stary cap

cipsinka
15. jan 2009

ano,tu som mam 22 rockov 😅 😅 😅 😅

krasulka
15. jan 2009

zuzanocka, jasne mozes vymyslat hocijake, staci ze to meno niekde existuje na svete.

A preco muz este nechce? Ci on tiez tak rozmysla ze najprv byt, auto, dom....a ine?

zuzanockamt
15. jan 2009

presne si to vystihla ... najskor byt a potom ... teraz mame jednoizbak ... takze tak

krasulka
15. jan 2009

zuz..no tak ked ma 34 to uz by sa mal rozhybat...a on vobec nechce? Ci ako to argumentuje?

cipsinka
15. jan 2009

34???????????noooooooooooooo,tak to by pomalicky ozaj uz mohlo rozmyslat o miminku 😒 😒 😒 😠 😠 😠 🤐 🤐 😅 😅

Krasul pamatam na smailiky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,tento je aj tak najlepsiiiiiiiiiiiiiiiii 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

krasulka
15. jan 2009

my zatial nemame ani jednoizbak... 😀 ale tak vsetko bude..ale som rada ti poviem ze som teraz tehu..skoda ze sa aj skorej nedalo..ked si to clovek zrata..teraz porodim prve..a o rok, o dva aby som bola zas tehu ked chcem do 30 stihnut 2 deti..Len ma stve ze niektory chlapi su taky sebecky 😠 😠 😠 Mali by mysliet na tu zenu ze aj jej sa lepsie rodi ked je v takom tom veku okolo 25 rokov..a nie potom po 30 rodit prve...