• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
ale hlavna vec,ze sme zdraviiiiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no tak toto ti vobec nezavidim, kramy, bez vody, no hroza... :angry:
18. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne cipsi :sunglasses:
no nic idem :unamused:
ale mam hrnce,tak tam mi drahy zohrieval vodu,sme sa tak nasmiali,ako male deti som sa nevedela prestat rehotat,aky zachvat ma chytil a draheho tiez,bolo super,jak na nejakej dzedzine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bernusik prijemne ucenie a potom si prid oddychnut medzi nas :wink: :wink: :wink:
18. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, vidim ze dneska ignoracia tak idem radsej prec, majte sa
18. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelyyyyyyyyyyyy,co zas vymyslas,aka ignoracia volal mi drahy,ale uz som tu,ale asi len ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No,s tou stechou to mate tiez vesele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak vcera aj tu snezilo co je zazrak a normalne velke vlocky,ze aj auta boli biele :confused: :confused: :confused: :confused:
18. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha cipsus, pisem pisem a nikde nikto nereaguje :grinning: :grinning: :grinning: hehe
nervozna som nejaka, potrebujem kramy a surne!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti ich poslem chces????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja nemam vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi chcem, posli...
len som nervozna ked neprisli, uvolnuju mi napetie...a nechapem preco neprisli, svinuchy jedne, cakam cakam a oni nikde boha
18. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti teda neviem povedat,ze kde sa zdrzali,skus ist k Dr.,budes kludnejsia.....
18. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi, ani poriadneho gyndosa este nemam a k tomu mojmu staremu nepojdem, je to k...t!!
tam uz teda nepachnem..
musim vydrzat, a ked nepridu ani buduci mesiac tak ako by mali tak potom budem nieco riesit, asi je to normalne po MA
18. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nieco uvarit...ale budem tu :slight_smile:
18. jan 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ved potom nieco poriesis :wink: :wink: :wink: :wink: ,ja nastastie s tymto problem nemam,obcas mi meskaju to ano,ale,zeby mi neprisli vobec,to sa mi este nestalo :wink: :wink: :wink:
18. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK,ja idem aspon popostielat a trosku to tu sclovecit,tak neskor pa :wink: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha bars si vyberat nemozem, mam rozhadzany cyklus...teraz...tak uvidim, mozno nakoniec predsa dojdu :grinning:
18. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta bolest ma uz presla ked som si trosku polezala...

nely...to byvanie poriesime urcite do konca roka...byty idu teraz velmi dole...uvidime este...
18. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palceky mishi, len cim skor nech vam to vyjde..
svokra sa uz aspon kus ukludnila?
18. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely--- hej je to trosku lepsie...ale aj tak sa mi tam nechce byt...velmi by sme chceli svoje...ale este nemame tolko penazi... a viac ako milion hypoteku urcite nezoberieme
18. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishi to chapem...ja som tiez nechcela najprv brat viac ako milion a pol, no nakoniec za taku cenu len same chajdy sme nachadzali, ale som rada ze mame svoje... :slight_smile:
18. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..trosku vas zanedbavam..je domka manzelik..tak sa mu snazim venovat..aby manzelstvo neochladlo :wink:
18. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,niekto vyhral 11 mil.euro :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
18. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to nebola :angry:
18. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my sme to neboli :cry:
18. jan 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni ani ja,lebo ani nepodavam.do kelu,tie drobaky by sa fatk boli super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akurat idem juknut ci to NAHODOU nebol svokor :grinning:
18. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co som napisala za vetu,tie dorbaky by safatk boli super??????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to bolo po madarsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak a teraz slovensky preklad:,ze tie drobaky by boli super :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, ani my sme to neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kua
18. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasuuuuuuuul neva,hlavna vec,ze sa luuuuuuuuuuuuubime :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok