• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

13. septembra 2011 
pisala mi mimuska,ze Vas pozdravuje a nepise sem preto,lebo jej blbnu pismenka,ze jej nejako skacu :confused: :confused: :confused: :confused: ,ze sa ozve hned ked jej to pojde :wink: :wink: :wink:
17. jan 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ze dakujeme a nech si skusi povymienat tlacitka na klavesnici, mozno jej ich manzel poprehadzoval :grinning: :grinning:

mimi, cakam taaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...

berni... ja Acka nemam rada lebo potom velmi dusia profaci na statniciach,,,ja rada C.D.E :grinning:

inak ma velmi boli chrbtica idem si dat kupel... :rolling_eyes:
17. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky!

mish ale ja som necakala ze mi da Acko, ja by som brala aj Ecko preto som skoro odpadla ked som kukla index :sweat_smile:

inak co porabate?
17. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berni ja jem pizzu a sedím pri PC :sunglasses:
17. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirip no ja som mala vianocku a tiez sedim pri PC

co nove?
17. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
17. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krpculiatko no ako ? ako sa citis? co nove?
mas uz fotky?
17. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berni - citim sa celkom fajn, az na to ze ma strasne bolia krize a som prechladnuta.

nove? nic moc - beham po obchodoch a dokupujem vybavu.

ake fotky?
17. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po obchodoch ? este co Vam treba? som videla fotecky krasne vecicky? a nakonie ste kupili tu kameru?

myslela som fotky zo svadby....
17. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja este je toho dost, co mi treba. odsavacka, sterilizatork, zohrievac stravy, plienky, veci pre mna do porodnice . . . . a kooooopec dalsieho. :fearful: nekupili sme zatial. zajtra by sme to chceli ist pozret do obchodu a dat si vysvetlit nejake veci a potom sa rozhodnem.

fotky zo svadby? tych mam dost, ale sa mi to nechce zmensovat vsetko. :zipper_mouth:
17. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tak potom je toho kopa fakt co musite este kupit.......

hej uz su?aspon nieco mi posli please :slight_smile:
17. jan 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni oni su uz dlhoooooo, ale sa mi to nechce robit. tak isto sa m nechce robit video. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak ty si ale :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
dobre kedze cakas babatko tak ti odpustam :wink:

dobre no tak sa lucim idem zehlit, co sa mi velmi nechce...

tak pekny vecer.....
17. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, idem aj ja nieco robit.
17. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstavame vstavame :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,,

ja som dnes vstavala az o tristvrte na desat...to uz sa mi dlho nestalo...

ale v noci mi bolo otras...ma brutal palila zaha az som sa povracala z thoo..bleeeee
18. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky krasul :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no,neprijemne,ale co by si pre malinku nespravila a uz to mate za par,to uz vydrzite :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

krasulik neva ako cipsus povedala co by si pre malu nevydrzala...uz onedlho ju budes mat v naruci :slight_smile:
18. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nazdo bernus,ako travis vikend?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... mne dnes ni je dobre...ma boli trosku brusko a prava noha... :frowning2: este som to tak nemala...

krasulka a co sa tyka toho spania ja strasne zle spim v noci... stale sa len prehadzujem... :angry:
18. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote tehule a babule..
no nezavidim vam teraz xi, ja by som asi cez den vrazdila keby som sa v noci nevyspala :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj misi :frowning2: :frowning2: :frowning2: a co mas s nohou??Mas ju strpnutu??
18. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tak taketo trapenia im tiez nezavidim,ale ked je to pre miminko,tak by som hadam nejako vydrzala,aj ked ja som dost velke citlivka :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus no celkom dobre vikendujeme dovarim a sa idem ucit....

a ty ako?

a z coho ta boli misch noha?
18. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi pre babo vsetko cipsi, no ja by som fakt vrazdila keby som bola nevyspata, asi to somnou moj muz nevydrzi ked budeme cakat :grinning:
18. jan 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishi ozaj, uz ste nieco poriesili s tym byvanim co si pisala davnejsie?
18. jan 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja???Nie je to bohvie co,draheho mam v praci,mame zimu v byte ako slak,lebo radiat.nestihaju kurit,lebo je dost zima,mam kramy,boli ma cele bruchu,nejde nam tepla voda,lebo vcera tu cistili nas dvor vapkov a robili to asi pol dna a neviem ci minuli celu vodu alebo co. :angry: :angry: :angry: :angry: Volali sme majitelovi a ten nam povedal,ze je to tlakom,ze mame pockat,ale este stale nic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ide nam len jeden kohutik,tak som si vcera vodu zohrievala,no ako z doby kamennej :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cispi, neboj to zvladnete, stavaju sa aj horsie veci...my mame polku strechy odkrytu, a vcera sa tak rozsnezilo vecer ze som myslela ze ani neprestane dorana :grinning:
a kramy som nevidela uz dobre davno :slight_smile:
18. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok