Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

lenuska11
22. jan 2009

ked mne to lekar moc neodporuca, v detstve som podstupila 3 operacie criev a boji sa komplikacii...... ☹

evitkamalicka
22. jan 2009

krasulka ano kinga 😀

krasulka
22. jan 2009

Leni aha, asi aby sa ti zbytocne potom nerobili nejake zrasty v brusnej dutine..ale zas tak laparoskopia je podla mna setrna..TAk budes to musiet este asi poriadne prebrat s lekarmi ze co a ako. A to kvoli prefuknutiu vajecnikov?

cipsinka
22. jan 2009

Myslis,ze este vydrzite s malinkou do 17????????? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ,Nepride trosku neskoro??Sice ked si to tak vezmes tak je to skoro za tri tyzdne,to je tu raz dva.A teraz si zobere dovolenku v praci,alebo na ako dlho pride?? 🙂 🙂 🙂

lenuska11
22. jan 2009

nie kvoli zisteniu priechodnosti......Povedali, ze ak to skusia, mam ratat s tym ze mi poskodia creva.....neviem.....Co mam robit? A este úovedal ze to mozeme skusit 3krat a potom aj tak pride ta laparoskopia ☹

krpcek
22. jan 2009

dobry vecer, tu to nejako zije. 🙂 🙂

som vas moc necitala, len som videla nieco, ze ste sa bavili nieco o mesacnych vydavkoch.
len by som chcela vediet ako sa da mat mesacny vydavok LEN 2000 Sk 😅 😅 😅 to sa chcem naucit, lebo mi mame vyse 30 000 mesacne vydavky a to sme zatial len dvaja. 😖

krasulka
22. jan 2009

leni tak to neviem..to ti tak narovinu povedali ze by ti poskodili creva???? No neviem moja, vobec sa nerozumiem tomu, len sa poriadne poinformovat aj viacerych lekarov.

lenuska11
22. jan 2009

Ze mi to hrozi, ze nikto nevie, ako je to s mojimi crevami a ze on by do toho nesiel a moja lekarka povedala to iste, uz sa mi ani nechce premyslat

cipsinka
22. jan 2009

No,tak ja radsej o nasich vydavkoch ani nejdem pisat 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

krpcek
22. jan 2009

krasulka ty si sikovna. 😉 kolko ti to trvalo? asi celu vecnost, ze? velrybka moja. 😉 😉

ja som dnes bola na nakupe v tescu, co som inokedy stihala za 15min. mi dnes trvalo hodinu a pol. 😅 😀 😀

kojzarik
22. jan 2009

krpcek tych 2000sk je plin , voda a eletrika mame to take lacne lebo v jednom dome byvame tri rodiny a rozratava sa to na tri celkovo platime vsetci spolu 6000sk

krasulka krasna postielka

cipsinka
22. jan 2009

My len najom mame 20 000 😖 😖 😖 😖

evitkamalicka
22. jan 2009

kojzarik to sa tam teda musite dost tlacit v jednom byte tri rodiny

cipsinka
22. jan 2009

krpcek co si pokupovala,pochval sa.Mna to hrozne bavi citat ked maminky nakupuju 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

krpcek
22. jan 2009

aha. no tak to mne sa nepodari aj ked sa na hlavu postavim a budem sa odrazat usami.

len plyn mame 4000 Sk. . . .takze uz som skoncila s ekonomickymi cviceniami, pohorela som hned na prvej hodine. ☹ 😀

vy ste tri generacie v jednom dome?

evitkamalicka
22. jan 2009

kojz sory som to zle pochopila, si pisala dom a ja myslela byt, ale aj tak sa mi to nezda, lebo moja svagrina plati v dome len za plyn 5000

kojzarik
22. jan 2009

my sme v dvojposchodovom dome , nie netlacime sa ba dokonca mame aj kazda vlastnu kuchinu

misha666
22. jan 2009

krpcek...tha ty si jaka narocna 😀 😀 ze 30000.... prepych jak svina 😀

krasulka...moj oco ma vo firme JCB ale tha uz ti ho nemozem pozicat bo uz ho treba mne 😀 😀

krpcek
22. jan 2009

cispi dnes nic moc - len nejake decky, body a plienky . 😀 ale aj tak som nechala vonku 4500 Sk - ale bola som za potraviny zamerana, lebo sme doma nemali uz ani muku. 😅 😀

evitka mi hovor, my platime 4500 plyn.

cipsinka
22. jan 2009

misi co je to JCB 😅 😅 😅 😅

cipsinka
22. jan 2009

kojzarik,ty tie hrubky robis naschval,ze?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
22. jan 2009

miska ved som nejaka princezna, nie? 😀 😀 😀 no ja mam mozno 8000 vydavky - zvysok moja polovicka.
ale pozor, mame dve auta, ktore treba zivit a dom. takze je to nakladnejsie ako byt a bez auta.

cipsinka
22. jan 2009

krpce,ved aj take drobnosti vedia potesit,no nie?? 😵 😵 😵 😵

misha666
22. jan 2009

cipsinka...zeriav...no skor bager ale to je jedno aj to ma nadvihne... 😀

krpcek
22. jan 2009

cispi ved prave - nie je den, kedy by som malej nieco nekupila.

ale mna to taaaaaaak strasne tesi. dokonca, ked som si pred mesiacom kupila nove cizmy tak som z nich nemala taku radost, ako ked idem a kupim nieco malej - aj ked je to len ja neviem kefa na vlasky. 😵 😵 😵

cipsinka
22. jan 2009

ahaaaaaaaaaa misi,hned som mudrejsia,to by ma veru nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀 .Mozno Vam z tej vane pomoze aj obuvaak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

didusa.risulo
22. jan 2009

cipsi 😀 😀 😀 😀 😀 uz ma oci palia

misha666
22. jan 2009

krpcek... sak my davame najviac do auta...uz by sa to chcelo prestahovat do KE bo nafta nas stoji mesacne okolo 4-5tisic ...kazdy den 100km... ale ked sa prestahujeme...tak budeme platit tolko za byt ...ale aspon budeme vo svojom... tu ma to uz nebavi u svokrovcov 😠

cipsinka
22. jan 2009

Krpcek ja budem taka ista,normalna sisina,ale tak co aspon to nebude treba naraz kupovat 😉 😉 😉 a pekne postupne,potom to cloveku tak nepride,ze kolko penazi je fuc 😀 😀 😀 😀

cipsinka
22. jan 2009

misi,spravne svoje je len svoje 😉 😉 😉 😉