Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
23. jan 2009

No,idem ja do obchodu,lebo to je tu katastrofa pa 😅 😅 😅 😅

zunajda
23. jan 2009

aj ja pojdem za hodinku preč,mám od 14hod vychádzky tak pojdem na vzduch.

dicinka1
23. jan 2009

mimusaa......avoj..ako sa mas?kedy ides na krvicku?

zunajda..moj manzel ma stavbyveduceho,co ma 22..mangel ma 25 r.....a tamten zacal bavit frajera..lebo je stavbyveduci....a taky zasran..asi ma otecka nejako vyssie..tak asi preto je tam...normalne ma to rozculuje... 😠

cipsinka
23. jan 2009

chcela som napisat,ze u mna doma je to katastrofa,lebo to vrtaju,kdeze to budete chapat,ze tu v nasej teme je katastrofa,trosku zle som sa vyjadrila 😅 😅 😅 😅 😀 😝

dicinka1
23. jan 2009

cipsi 😉

misha666
23. jan 2009

ahoj kocky...

dici..na funkciu stavybyveduceho musia byt skusky... viem to bo moj oco ich raz davno robil 🙂 a nerozculuj sa zbytocne....skodi to babu ...

mne je dnes cely den otrasne som zacala brat to magnezium a asi od neho mam cely den krce v zaludku,,, a ked nieco zjem je to este horsie.... ☹ uvidim ci mi bude zle aj zajtra a ked hej tak ho nebudem brat alebo ho budem brat menej.... ☹ budem musiet ist opat k lekarovi... ☹

zunajda
23. jan 2009

ahojte, už som spať!...........mishka a prečo berieš magnezium?neviem či to tiež nebrala moja sestra a musela ich vysadiť,lebo jej bývalo zle. ☹

misha666
23. jan 2009

zuny...lebo ma pobolieva podbrusko...a doky sa boji aby som sa nazacala otvarat tak mi predpisal magnezium...

zunajda
23. jan 2009

sestra sa už otvorila na 3cm a doky s ňou nič nerobí a termín má až začiatkom marca........aj brucho jej už padá dole,je z toho zúfalá

misha666
23. jan 2009

zuny,,,tak ona je uz v 34tt tak to je uz v pohode... babo uz je vyvinute.. ale ja som este len v 30tt takze musime si davat pozor...

zunajda
23. jan 2009

podľa mňa je to smutné,keď ten čo má na Teba dozerať,Ťa má na háku.Aj ja som k nemu chodila,ale ako som potratila (tiež nemal starosť,či je všetko v poriadku),vymenila som ho a tohto nového si neviem vynachváliť.Je to doktor s veľkým D.

cipsinka
23. jan 2009

zun a preco segra tiez nejde k tomu tvojumu gyndosovi?? 😕 😕 😕 😅 😅

cipsinka
23. jan 2009

misi 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ,davaj si pozor,este je ozaj velmi skoro 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

mimusa4
23. jan 2009

čaw cips.. 😉

cipsinka
23. jan 2009

cau mim 😝 😝 😝

cipsinka
23. jan 2009

drahy pozera priatelov a ja sa nudiiiiiiiiiiiiiim 😎 😎 😎 😎 😎

mimusa4
23. jan 2009

máš niečo na jazyku? ale ja ti tam nevidím to by si musela prísť bližšie 😀

mimusa4
23. jan 2009

hej aj ja sa nudím 😠 , klikám si tak hore dole 😅

cipsinka
23. jan 2009

nie nemam nic na jazyku 😀 😀 😀 😀 a ty mas nieco s okom??? 😀 😀 😀 😀 😀

dicinka1
23. jan 2009

misha ja viem,ale aj tak....taky zasros...a bavi tam zo seba frajerika..uz sa ho chlapy na stavbe pytali,ci ho maju zhodit dole...vadili sa cosi tam o deke,ze maju ist cigani pozametat.,....a on ze pozametajte si sami...ale oni maju prist na cistu deku,..vyzametanu..hotovu....aby mohli robit dalej..su plateny od ton..a nie od toho kolko poprataju... 😅

mimusa4
23. jan 2009

ta bodaj by nie keď si mi do neho pichla nechtom, to si nevieš ostríhať pazúry?? 😀 ale môžeš poklopkať po zúbkoch 🤐

cipsinka
23. jan 2009

My sme boli v obchodiku,trosku sa prejst,potom sme sa napapali,pokecali a idu jeho priatelia tak som odpisana,ale zachvilu mi tu bude knucat,ze som mala na kona cely den 😀 😀 😀 😀 ,ze sa mu mam venovat.

mimusa4
23. jan 2009

no vidíš..a ty mu vyhovieš a podľahneš 😎

cipsinka
23. jan 2009

tak otvor tu papulku,otvor 😀 😀 😀 😀 ,pozri taaaaaaaaakto 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mimusa4
23. jan 2009

ani v telke nič nejde 😠

dicinka1
23. jan 2009

mimusas..silno drzim palceky..pytala som sa na teba v teme spln 😉

mimusa4
23. jan 2009

hej ty mi tam šturiš ruku a ostane ti na nej moja protéza 😲 😕 😀

cipsinka
23. jan 2009

Ozaj co je s bernus??ANi vcera tu nebola 😨 😨 😨 😨

cipsinka
23. jan 2009

ze proteza 😀 😀 😀 😀 😀 ,ty starenka jedna 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimusa4
23. jan 2009

no to musíš dici poriadne lebo ak to nevyjde tak si to vypiješ 😀 , ale nie srandujem 😀