Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

mimusa4
3. júl 2009

to určite...a na sk kedy idete znova?

cipsinka
3. júl 2009

mimus az v januari 😕 😕 😕 mali sme ist teraz no ale ideme na dovcu a drahemu nedaju uz viac dovolenky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 lebo sme mysleli,ze by sme v okto.este vybehli ale nehrozi 🙄 🙄 🙄 🙄

mimusa4
3. júl 2009

ou tak to je dlhá doba..a dovolenka kde bude?

cipsinka
3. júl 2009

veru dlha dlha ale to rychlo prejde.

Ideme do Egypta 😵 😵 😵 😵

mimusa4
3. júl 2009

jéééj tam bude krásne, potom dáš nejaké foto, nech sa aspoň pokochám 😀 a kedy to máte ísť?

cipsinka
3. júl 2009

jasnacka,ze dam uz som dala aj nejake na pokec som si skusala,ze co to budem vediet tam potom dat tie egyptske fotky ale pohodicka 😉 😉 😉 😉 Mimus letiem 27.augusta pravdepodobne 😉 😉 😉 a uz sa nevieme dockat ked vidim tie fotky toho kristaloveho mora tam mam az zimomriavky budem ako hrosica ani sa nevynorim,joooj len tych 6 hodin letu 😖 😖 😖 😖 zo SVK je to iba 4 hodiny a tu nam povedali,ze vyse 6 tak to bude rosambo ale vydrzime 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
3. júl 2009

mimus ak chces mozes si popozerat na pokeci nase fotky mam tam z dublinskej ZOO ak budes mat zaaajem tak ti poslem potom heslo do IP 😉 😉 😉

mimusa4
3. júl 2009

tak to ešte si stihneš niečo odmakať v práci a potom letíš, ale je to dosť dlho ja by som sa bála, ja som ešte ani nikdy neletela 😅

cipsinka
3. júl 2009

mimus tak zas my sme zvyknuty nam to nerobi problem 😉 😉 😉 My lietame vyse dvoch rokov tak to berieme sportovo ako ty autobus alebo vlak 😉 😉 😉 😉 😉 Nie je to nic hrozne a ideme trosku vacsim lietadlom ako lietavame na SVK tak tam bude pohodlie 😵 😵 😵 😵

mimusa4
3. júl 2009

tak ty aspoň vieš aké to je...ja by som sa asi pokakala od strachu a ešte tak dlho 😝

cipsinka
3. júl 2009

v tom lietadle budem mysliet len na nas 5 hviezdickovy hotel s bazenmi a krasnou piesocnatou plazou pri mori v ktorom su prenadherne koraly 😵 😵 😵 😵 tak to ma bude upokojovat a myslim si,ze to je dost slusna motivacia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
3. júl 2009

jáj tak to si už motivovala mňa si to predstavujem 😀

cipsinka
3. júl 2009

mimus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no vraj tam plavaju aj rybky NEMO 😵 😵 😵 😵 😵 a mame aj fotak co foti pod vodou budem celu dovolenku len ryby nahanat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimusa4
3. júl 2009

ty naháňaj oskara 😀 😀 ale pofoť aj nemov 😀 😀

cipsinka
3. júl 2009

jooj ved hlavne kvoli tomu tam ideme riadne sa opalit a poodychovat ved som biela ako vapno tak budem sa len mrozit na plazi nech chytam bronz 😎 😎 😎 😎 😎 😎 No,dufam,ze sa nic nestane a budeme tam moc ist,preto este sa moc nechcem vytesovat lebo sa moze stat hoc co a pojdeme do prdele 😅 😅 😅 😅 😅

mimusa4
3. júl 2009

aaa to snáď nie...ale ešte máš čas na balenie 😉 tam pekne krásne pôjdete a oddýchnete a potom nám tu budeš robiť nerv ako bolo fasa 🙂 😀

cipsinka
3. júl 2009

aaaale nie nebudem vam robit nerv len tu dam fotky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
3. júl 2009

dobre zlatko padam lebo treba aj nieco porobit pa 🙂

mimusa4
3. júl 2009

😀 😀 ta naj aspoň vidím ako tam v egypte vyzerá..ktovie kedy pôjdeme na dovku my 🙄

mimusa4
3. júl 2009

jo čaff

krasulka
4. júl 2009

Cafte, mimus vsak ty uz ides rodit co chvila 😀 😀 😀

ako sa mate? ako vikendujete? ja som bola s malou od 9 vonku do pol jedenastej ked este nebola taka palava, lebo to je brutal. Teraz mi spinka pekne doma v chladku a ja som si zatial umyla hlavu lebo strasne cosi..ked du taketo horucavy to si furt mnusim hlavu umyvat. Velmi sa mi zhorsila kvalita vlasov. Vyplesatila som skoro 😀 😀 a este mi aj masneju..no huuza ☹ 🙂

baby kedy ta nelynka pride na svk? neviete?? nelyyyyyyyyy halooooooooooooooooooooooooooo

a ozaj berni je alkoholcika, pise so mnou ked je opita a potom si nepamata o com sme pisali 😀 😀 😀 😀 sisinaaa

mimusa4
4. júl 2009

čaf krasul.prestaň ešte nechcem rodiť 😅 ešte máme čas 😨 cca 😉
ako ti fajne keď sa ideš prejsť, ja na jeseň neviem ako bude, rada by som šla na luftík aj s malým.. 🙂
boli sme mm kukať nejakú komodu pre malé, tak ale niiič není a to sme boli aj v našej obľúbenej, asi ešte zajtra skočíme do kiki, možno niečo bude 😒

a berni kedy s tebou písala s pohárom v ruke? včera? či myslíš to minule? pokiaľ dobre pamätám tak včera mala mať poslednú skúšku a tú určo urobila tak teraz bude len cmuľkať poháre 😀 😀 😀 😀 ale má nárok za dobré známky..

nelynka
4. júl 2009

ahojte

kraul mali sme ist v septembri ale asi nepojdeme..babka ma oslavu a asi nam to nevyda, nejako neni cas a uz ani velmi chut na to cestovanie neam, vkuse ideme v noci aby sme boli co najdlhsie doma a mna to uz nebavi..
a cez den sa ist poriadne ani neda lebo clovek aby zdochol v tom teple...

takze kedy prideme neviem..
budem dufat ze sa mi pristatsi nejaka robotka a potom budem musiet 3mesiace cakat kym mi daju nejaku dovcu a na vikend len ist uz nechcem lebo sa to neoplati 😒

berni
5. júl 2009

Holky holky holky no to nemyslite vazne ze ma tu ohovarate ze jaka som ja pijacka... 😀
krasulka vies velmi dobre ze to tak nebolo ja som nevedela presne na co sa pytas.... ja viem velmi dobre co som ti vtedy povedala.... slabe vinecko bolo 😀 😀 😀 😀 a bolo toho malo malo malo

No oslavila som koniec roka uspesne som vpiatok ukoncila prvy rocnik, semester som skoncila s Ackami a s jednym Bckom... tak ze tak...

inak sa mam fajn ...

a vy sa mi ako mate?

krasulka
5. júl 2009

jaasnee berniii nezahovaraj 😀 😀 😀 a este raz gratulujem k uslesneeemu zvlaadnutiu rocnika ty biifloooosssss 😵 😵 😵 😵 😵 ale vazne..SI DOBRA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelyn.. ☹ ☹ ☹ joooj to sa asi nestretneme kedze my mame v plabe odletiet 4 septembra ☹ fnukkkkkkkkkkkk a mas krasnu fotku 😵 😵 😵

a hybajte sem opice de steeeee

mimusa4
5. júl 2009

čaf krasul..len som mrkla, ale idem už spať, lepia sa očká..a malý ma okopáva, asi ma ženie do postele 😅 ..tak sa majte 😉

nelynka
5. júl 2009

ähojte

bernusik gratulujem nevedela som ze si az taka sikovnica, ze AAAcka xi 😀

krasulik, neboj...sak pridete na dovolenku niekedy domkov tak sa tretneme vtedy cmuuuk 😉

dakujem za pochvalu fotecky, konecne po dlhej dobe nejaka co mi ozaj vysla 😀

berni
6. júl 2009

dakujem za gratulejson dufam ze to takto pojde aj nadalej 🙂

krasulik nezlost lebo dostanes
😀
😀
😀
😀

nelusik fakt perfis fotka

a cipsus je kde?

mimusa4
6. júl 2009

niiiikto niiiikde 😝

cipsinka
7. júl 2009

no nazdo zeny 😉

ahoj bernusik 😵 😵 😵 Gratulujeeeeeeeeem ku ukonceniu prveho rocnika a este tak vynikajuco si veeeelka sikovnica 😵 😵 😵 😵 😵