Mladé snažilky a maminky do 25 VII. Pridajte sa

krasuliak
26. nov 2008

som velmi rad ze ako prvy muz ( a asi aj posledny 😅 ) mozem otvorit dalsiu temu mladych snaziliek s trochu pozmenenym nazvom... v teme s cislom VII. Vam vsetkym zelam hlavne vela sexu cez ovulku ktory je tym spravnym krokom k pocatiu a narodeniu Vasho potomka 🙂
no a ako prve posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PS: A nezabudnite na jedno sikovne prislovie ... „Ktorá si ho nepostaví, tá si ho nezaslúži" 😀 😀 😀 😀

Vela stastia praje KRASULIAK 😎 😎 😎

cipsinka
18. mar 2009

jooooj misi strasne by som chcela mat tvoju odvahu,ja neviem ja mam akusi paniku z toho 😔 😔 😔 😔 😔 ,ale pevne verim,ze ked budem tehu,ze sa preberiem a budem to brat s nadhladom 😅 😅 😅 😅 😵

misha666
18. mar 2009

cipsi...urcite sa preberies...ta radost z babetka je ovela vacsia ako ta bolest... podla mna ta bolest nestoji ani za zmienku 😀 😀

cipsinka
18. mar 2009

dufam,miska,ze budes mat takyto nazor aj po porode,potom ma veeeeeeeelmi ukludnis 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zlato115
18. mar 2009

ahojky,
teda krpček sa ukáže raz za čas, ale napíše takú hlášku čo si každá zapamatáma 😀 😀 😀
mishi, tak to máš super prístup, držím palčeky nech tivijde všetko super tak ako si praješ a nech už teda ideš čím najskor 😉 potom nám opíšeš ako to prebiehalo 🙂

mimusa4
19. mar 2009

halooo, haloo 🙂

cipsinka
19. mar 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ty pani mimus,ze 12tt 😕 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimusa4
19. mar 2009

no ono to píše len čo nastúpiš na 11tt, že 12tt..tak len nech pribúdajú..
ako máš?

cipsinka
19. mar 2009

mimus mam sa fajn,uz iba mesiac aj dva tyzdne a dva dni a paaaaaaaaaadime domkov,no a na hodiny to este nemam spocitaneee 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Idem varit kapustovu polievocku s klobaskou a zemiackami,no tak nastava ten okamzik kulturneho vyzitia(kedze som dva dni nepachla von),idem do obchodu pre kapustu a klobasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
A ty ako sa citis,byva ti zle??? 😅 😅 😅 😅 😅

zlato115
19. mar 2009

Ahojte, tak tu sa už pripravuje na varenie 😉

mimusa4
19. mar 2009

cipsi mňamky kapustička juj dala by som si polievočkuuu 😀 a zle mi nie je, len sem tam anpne ale väčšinou vtedy ak som hladná 😅
prepáčte ja som si musela vziať obed už teraz, lebo som nevydržala...

zlato ja mám navarené tak mám pokoj

zlato115
19. mar 2009

takže mimusa je už napapaná 😉 tak to je jasné, že sa naješ ked cítiš hlad, ved aby ta nenapínalo zbytočne 🙂
ty si teda šikula, ked už aj navarené aj napapaná... 🙂

mimusa4
19. mar 2009

ja som to navarila ešte včera večer 😀

zlato115
19. mar 2009

to je jedno, hlavné je, že máš navarené 😉

cipsinka
19. mar 2009

uz som ako bernusik,tiez som sa zacitala do temy a az teraz som sa zbadala,ze som tu neodpisala 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
19. mar 2009

my dnes posielame veci na SVk,dve velke skatule tak sa tesim,ze mi to zmizne z bytu 😵 😵 😵 😵

mimusa4
19. mar 2009

cipsi a to už na stálo?

zlato115
19. mar 2009

cipis, pohoda, my na teba čakáme 😉 to hej, to je super, to máš 2 v jednom, dobrí skutok a upraceš si byt 🙂

cukrik580
19. mar 2009

ahojte...

mimusa4
19. mar 2009

no asi sa začítavame všetky 😀
ahoj cukrík 🙂

cipsinka
19. mar 2009

mimusik nie nastalo,susedia sa stahuju a potrebovali doplnit do 100kg aby to bolo lacnejsie tak sme sa s radostou podujali,vsetko vybavili,my sme im iba vcera dali krabice a dnes si pre to pridu slovaci,co stahuju veci a ked budeme na SVK tak si pre to prideme.

Zlato my si posielame svoje veci domkov,lebo uz tu toho mame vela 😉 😉 😉 😉 ,ked pojdeme teraz domov,tak si este tasky popakujeme tak to tu zas vyprazdnime 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zlato115
19. mar 2009

ahaa, tak to je dobré ... 😀

cukrik580
19. mar 2009

ako sa tu mavate?

cipsinka
19. mar 2009

ahoj cukrik,

hej zlato je to fajn,lebo my sme nemuseli nic vybavovat,sused bol este taky zlaty,ze nam doniesol skatule,dnes pridu trosku posediet tak im este dame peniazky za kila kolko sme si poslali,zatial to bude u nich na dome v Martine a v maji si pre to pojdeme 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

zlato115
19. mar 2009

cukrik, no vcelku fajn a čo ty??? 🙂

mimusa4
19. mar 2009

ja momentálne prežrato 😝

cukrik580
19. mar 2009

no ja hatim ee...ale aj to bude...idem chystat chlebicky a take somarinky...pride navsteva...som robila babovku vcera...jaka je perfektne...sa to nepatri chvalit vlastny vytvor...ale genialna je...mnam mnam...fakt supisna...

zlato115
19. mar 2009

cipi, tak to máte super susedov, kedže vám to aj takto uschovajú, to je úplne super 🙂
mimusa, ale tak bolo by horšie, keby si bola hladná 😉

mimusa4
19. mar 2009

cukrik tak buď pyšná, bude určite chutiť, ja som ešte nikdy nerobila, stále bábovku tradične robí mm 😀

cipsinka
19. mar 2009

baby ja som mala pred troma dnami dostat kramy a nic,ale uz ma cici bolia 😒 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠

cipsinka
19. mar 2009

zlato ano oni su super,a boli happy,ze budeme mat u nich veci (oni maju stary dom,ktory este len prerabaju tak im to nebude zavadzat lebo to bude v garazi),ze aspon konecne budeme mat dovot ist ich pozriet leb,ze vzdy sa na nieco vyhovorime 😅 😅 😅 😅 😅